Aller directement au contenu
Logo de Hofrijck Rentmeesters

Rosinkweg 35

7547PS Enschede • Overijssel

Disponible

€ 1.250.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 26.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.276.850

Prix d'achat /m²: € 4.340

Galerie de photos

Description

Monumentale pracht op de Usseler Es. Wonen op een plek waar historie, rust en luxe samenkomen? Op de idyllische Usseler Es, te midden van eeuwenoude eiken en glooiende weilanden, staat deze adembenemende woonboerderij uit 1788. Volledig verbouwd in 2014 en in 2023 opnieuw tot in perfectie gerenoveerd met gebruik van de beste materialen. Elk detail ademt kwaliteit en karakter. De originele houten gebinten uit 1788 zijn nog volledig aanwezig en vormen het hart van de woning – een prachtig staaltje ambacht dat de ziel van het huis bewaart en tegelijkertijd harmonieus samengaat met hedendaags wooncomfort. De stijlvolle woonboerderij (288 m²) ligt op een royaal perceel van 3.575 m² en wordt omringd door drie charmante bijgebouwen, een fraai aangelegde tuin, een originele Bentheimer waterput én een boomhut voor de kleintjes. Binnen ervaar je direct de warme sfeer, het vakmanschap en de perfecte afwerking. De luxe woonkeuken met Belgisch hardsteen, moderne badkamers, een infraroodsauna én een sfeervolle woonkamer met houtkachel die is gekoppeld aan het cv-systeem, zorgen voor comfort in elk seizoen. Voor autoliefhebbers is dit een droomlocatie: de schuren en garages bieden volop ruimte voor het stallen en onderhouden van oldtimers of een privécollectie. Ook geschikt als werkplaats, kantoor, atelier, gastenverblijf of mantelzorgwoning. Bezichtigen is verliefd worden. Bijzonderheden: • Gemeentelijk monument • Originele gebinten uit 1788 nog volledig aanwezig • Hoogwaardige renovatie (2014 & 2023) • Houtkachel aangesloten op cv-installatie • Volledig geïsoleerd, vloerverwarming, airco • Alarmsysteem, glasvezel, krachtstroom • Drie multifunctionele bijgebouwen • Schuren en garages perfect voor oldtimers • Landelijk wonen met stadscomfort Indeling woonboerderij: Begane grond: zijentree met trapopgang naar verdieping en toegang tot toiletruimte met wandcloset en wastafel werk-/slaapkamer sfeervolle en royale woonkamer met openslaande terrasdeuren en schouw voorzien van houtkachel prachtige woon-/eetkeuken met kastenwanden, eiland, aanrechtbladen van Belgisch hardsteen en voorzien van inbouwapparatuur: 5-pits inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, twee koelkasten, vrieskast en afzuigschouw hal grote hobbyruimte met houten deuren, barretje, infrarood sauna en doucheruimte met stortdouche Verdieping: overloop met vlizotrap naar zoldervliering twee slaapkamers waarvan één slaapkamer met bedstede wasruimte met aansluitingen wasmachine/droger op hoogte inloopkast cq garderoberuimte luxe badkamer met ligbad, doucheruimte met stortdouche, wandcloset en wastafelmeubel met twee wasbakken ouderslaapkamer met kastenwand en loggia Het bijgebouw dat het dichtst bij de weg staat bestaat uit een grote ruimte, een berging met trapopgang naar de zoldervliering, een toiletruimte met toilet en wastafel en een ontspanningskamer. Technische gegevens: De boerderij is traditioneel gebouwd in 1788, opgetrokken uit steensmetselwerk (een trasraam van Bentheimer platen) met houten topgevels en gebinten als dragers van de constructie. Het zadeldak is gedekt met keramische dakpannen. Met de zeer grote verbouwing in 2014 zijn spouwmuren aangebracht en is de woonboerderij optimaal geïsoleerd: muur-, dak- en vloerisolatie en de hardhouten kozijnen, deuren en ramen zijn geheel voorzien van isolerende beglazing. Het metselwerk aan de buitenkant heeft een prachtige knipvoeg en de dakgoten en hemelwaterafvoeren zijn van koper. De begane grond van de woonboerderij is nagenoeg geheel voorzien van vloerverwarming (de badkamer op de verdieping is ook voorzien van vloerverwarming) en verder zijn er radiatoren voor de (bij)verwarming van de woonboerderij, aangestuurd via een Remeha combi-ketel welke tevens zorgt voor de warmwatervoorziening van de woonboerderij. De woonboerderij heeft gas-, elektra-, water- en glasvezelaansluitingen en voor de riolering is er een IBA systeem geïnstalleerd. Het bijgebouw dat het dichtst bij de weg staat is opgetrokken uit steen en hout en het geïsoleerde dak is gedekt met keramische dakpannen. Het tweede bijgebouw is opgetrokken uit steen en hout en het geïsoleerde dak is gedekt met keramische dakpannen. Ook de wanden van deze vakwerkschuur zijn geïsoleerd en de ramen zijn voorzien van isolerende beglazing. Het derde bijgebouw is een nieuw bijgebouw, opgetrokken uit hout met gebinten als dragers van de constructie en het dak is gedekt met keramische dakpannen. De vloer van dit bijgebouw is bestraat met oude waaltjes. Bestemming: Het perceel heeft volgens het vigerende bestemmingsplan Usseler Es West de enkelbestemming wonen met bouwvlak. De bestemmingsplankaart met voorschriften is toegevoegd aan de verkoopbrochure.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.250.000

Coûts d'achat (estimés): € 26.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 25.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.276.850

3,04%

Annuellement

%

€ 62.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.250.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
288 m²
Superficie du terrain
3575 m²
Contenu
1247 m³
Autre espace intérieur
14 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
7 m²
Espace de stockage externe
273 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1788
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom en zonneterras
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
6 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • en glasvezelkabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7547

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.