Ir directamente al contenido
Logotipo de Hofrijck Rentmeesters

Rosinkweg 35

7547PS Enschede • Overijssel

Disponible

€ 1.250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 26.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 25.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.276.850

Precio de compra /m²: € 4.340

Galería de fotos

Descripción

Monumentale pracht op de Usseler Es. Wonen op een plek waar historie, rust en luxe samenkomen? Op de idyllische Usseler Es, te midden van eeuwenoude eiken en glooiende weilanden, staat deze adembenemende woonboerderij uit 1788. Volledig verbouwd in 2014 en in 2023 opnieuw tot in perfectie gerenoveerd met gebruik van de beste materialen. Elk detail ademt kwaliteit en karakter. De originele houten gebinten uit 1788 zijn nog volledig aanwezig en vormen het hart van de woning – een prachtig staaltje ambacht dat de ziel van het huis bewaart en tegelijkertijd harmonieus samengaat met hedendaags wooncomfort. De stijlvolle woonboerderij (288 m²) ligt op een royaal perceel van 3.575 m² en wordt omringd door drie charmante bijgebouwen, een fraai aangelegde tuin, een originele Bentheimer waterput én een boomhut voor de kleintjes. Binnen ervaar je direct de warme sfeer, het vakmanschap en de perfecte afwerking. De luxe woonkeuken met Belgisch hardsteen, moderne badkamers, een infraroodsauna én een sfeervolle woonkamer met houtkachel die is gekoppeld aan het cv-systeem, zorgen voor comfort in elk seizoen. Voor autoliefhebbers is dit een droomlocatie: de schuren en garages bieden volop ruimte voor het stallen en onderhouden van oldtimers of een privécollectie. Ook geschikt als werkplaats, kantoor, atelier, gastenverblijf of mantelzorgwoning. Bezichtigen is verliefd worden. Bijzonderheden: • Gemeentelijk monument • Originele gebinten uit 1788 nog volledig aanwezig • Hoogwaardige renovatie (2014 & 2023) • Houtkachel aangesloten op cv-installatie • Volledig geïsoleerd, vloerverwarming, airco • Alarmsysteem, glasvezel, krachtstroom • Drie multifunctionele bijgebouwen • Schuren en garages perfect voor oldtimers • Landelijk wonen met stadscomfort Indeling woonboerderij: Begane grond: zijentree met trapopgang naar verdieping en toegang tot toiletruimte met wandcloset en wastafel werk-/slaapkamer sfeervolle en royale woonkamer met openslaande terrasdeuren en schouw voorzien van houtkachel prachtige woon-/eetkeuken met kastenwanden, eiland, aanrechtbladen van Belgisch hardsteen en voorzien van inbouwapparatuur: 5-pits inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, twee koelkasten, vrieskast en afzuigschouw hal grote hobbyruimte met houten deuren, barretje, infrarood sauna en doucheruimte met stortdouche Verdieping: overloop met vlizotrap naar zoldervliering twee slaapkamers waarvan één slaapkamer met bedstede wasruimte met aansluitingen wasmachine/droger op hoogte inloopkast cq garderoberuimte luxe badkamer met ligbad, doucheruimte met stortdouche, wandcloset en wastafelmeubel met twee wasbakken ouderslaapkamer met kastenwand en loggia Het bijgebouw dat het dichtst bij de weg staat bestaat uit een grote ruimte, een berging met trapopgang naar de zoldervliering, een toiletruimte met toilet en wastafel en een ontspanningskamer. Technische gegevens: De boerderij is traditioneel gebouwd in 1788, opgetrokken uit steensmetselwerk (een trasraam van Bentheimer platen) met houten topgevels en gebinten als dragers van de constructie. Het zadeldak is gedekt met keramische dakpannen. Met de zeer grote verbouwing in 2014 zijn spouwmuren aangebracht en is de woonboerderij optimaal geïsoleerd: muur-, dak- en vloerisolatie en de hardhouten kozijnen, deuren en ramen zijn geheel voorzien van isolerende beglazing. Het metselwerk aan de buitenkant heeft een prachtige knipvoeg en de dakgoten en hemelwaterafvoeren zijn van koper. De begane grond van de woonboerderij is nagenoeg geheel voorzien van vloerverwarming (de badkamer op de verdieping is ook voorzien van vloerverwarming) en verder zijn er radiatoren voor de (bij)verwarming van de woonboerderij, aangestuurd via een Remeha combi-ketel welke tevens zorgt voor de warmwatervoorziening van de woonboerderij. De woonboerderij heeft gas-, elektra-, water- en glasvezelaansluitingen en voor de riolering is er een IBA systeem geïnstalleerd. Het bijgebouw dat het dichtst bij de weg staat is opgetrokken uit steen en hout en het geïsoleerde dak is gedekt met keramische dakpannen. Het tweede bijgebouw is opgetrokken uit steen en hout en het geïsoleerde dak is gedekt met keramische dakpannen. Ook de wanden van deze vakwerkschuur zijn geïsoleerd en de ramen zijn voorzien van isolerende beglazing. Het derde bijgebouw is een nieuw bijgebouw, opgetrokken uit hout met gebinten als dragers van de constructie en het dak is gedekt met keramische dakpannen. De vloer van dit bijgebouw is bestraat met oude waaltjes. Bestemming: Het perceel heeft volgens het vigerende bestemmingsplan Usseler Es West de enkelbestemming wonen met bouwvlak. De bestemmingsplankaart met voorschriften is toegevoegd aan de verkoopbrochure.

Hipoteca berekenen

€ 1.250.000

Coste del comprador (estimado): € 26.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 25.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.276.850

3,04%

Anualmente

%

€ 62.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.250.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
288 m²
Área del lote
3575 m²
Contenido
1247 m³
Otra zona interior
14 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
273 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1788
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom en zonneterras
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande houten garage en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
6 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • en glasvezelkabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7547

Mapas de Google

Ver Enschede en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Enschede

Estadísticas de vivienda y vecindario en Enschede

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Enschede. En 2026 había 162.683 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 301.000.

Inhabitantes

162.683

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 301.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

10.530

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Enschede
Año Inhabitantes
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Enschede
Año Promedio WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Nivel académico

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

20.140

Etiqueta A

19.703

Etiqueta B

12.937

Etiqueta G

7.092

Etiqueta D

6.813

Etiqueta E

5.566

Etiqueta F

4.262

Etiqueta A+

1.877

Etiqueta A+++

1.576

Etiqueta A++

1.052

Etiqueta A++++

451

Etiqueta A+++++

19

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Enschede
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.700

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.040

Koopwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.950

Appartement

Gas: 510 • Electricidad: 1.820

Tussenwoning

Gas: 730 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricidad: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Número total de establecimientos empresariales: 17.985

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Enschede
Periodo Delitos
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Enschede.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Enschede

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer viviendas in Enschede

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.