Aller directement au contenu
Logo de Vera Welker Makelaars

Zeelandstraat 4

7543VD Enschede • Overijssel

Disponible

€ 539.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 551.630

Prix d'achat /m²: € 3.993

Galerie de photos

Description

Stel je voor: je komt thuis na een lange dag in deze heerlijke rustige, groene woonomgeving en parkeert op jouw eigen plek en loopt naar binnen. Zodra je binnenstapt, voel je het al, dit is een plek waar rust, comfort en sfeer samenkomen. In de hal is ruimte voor de garderobe en vind je het moderne toilet. Via de ‘stalen look’ deur stap je de woonkamer in, waar direct opvalt dat het een lichte en ruime leefruimte is. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd met 2.40 meter en heeft openslaande tuindeuren. De eigentijdse pvc-vloer (2025) met vloerverwarming zorgt voor comfort en een eigentijdse uitstraling. De elektrische haard geeft extra sfeer, terwijl de openslaande tuindeuren en het zijraam je blik vanzelf naar buiten trekken. Op warme dagen kun je deze ruimte koelen met de airco. Een hele fijne leefruimte waar plek is om lang te tafelen met familie en vrienden aan de royale eettafel of gezellig met zijn allen een film te kijken in de zithoek. Het zijraam biedt uitzicht op een mooie groenstrook met bomen en aan de achterzijde heb je ook een vrij uitzicht. De (houten) ‘staallook’ panelen zorgen voor een stijlvolle afscheiding tussen de woonkamer en de keuken, waarbij het open karakter behouden blijft. De halfopen keuken ligt aan de voorzijde en is ingericht met een luxe inbouwkeuken (2018) in een U-opstelling en een hippe, groene wandtegel. Het royale werkblad biedt veel werkruimte en de keuken is voorzien van een soft close systeem en inbouwapparatuur, zoals oven met steamer en grill, grote koelkast, grote vriezer en vaatwasser. Door het keukenraam heb je vrij uitzicht op het groen in de straat. Op de eerste verdieping vind je drie ruime slaapkamers, elk met hun eigen karakter. Of het nu gaat om een fijne kinderkamer, een werkplek of een rustige master bedroom met airco, hier heb je het allemaal. De slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloer en rolluiken. De moderne badkamer is strak en comfortabel, met een inloopdouche, wastafelmeubel met dubbele wastafel en een tweede toilet. Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Een verrassend royale ruimte, met een prettige lichtinval dankzij het dakraam. Ideaal is de extra slaapkamer met een speels plafond tot in de nok en airco. Daarnaast is er voldoende bergruimte en tref je hier de aansluiting voor de wasmachine. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer. En dan buiten De tuin ligt op het westen, waardoor je hier tot in de avond van de zon geniet. Onder het royale overdekte terras zit je beschut en comfortabel, of het nu een warme zomerdag is of een frisse avond. De tuin is onderhoudsvriendelijk, biedt volop privacy en heeft een handige achterom. De berging maakt het geheel compleet. De ligging maakt het plaatje af. In een jonge, groene en kindvriendelijke wijk woon je hier heerlijk rustig, met alleen bestemmingsverkeer voor de deur. Tegelijkertijd zijn alle voorzieningen dichtbij: winkels, scholen, sportverenigingen en parken liggen op korte afstand. Binnen tien minuten fietsen sta je midden in het levendige centrum van Enschede. Dit is zo’n huis waar alles klopt. Modern, energiezuinig, comfortabel en instapklaar, een plek waar je niet alleen woont, maar echt thuiskomt. -Gestucte plafonds en wanden op de begane grond zijn voorzien van glasvlies. -Vrij uitzicht aan de achterzijde -Eigen parkeerplaats -Airco op elke verdieping -Vloerverwarming in de woonkamer en keuken -Voorraadkast in de woonkamer -Alle voorzieningen zoals winkels, scholen en bso zijn in de buurt -Dak-, muur-, vloerisolatie en voorzien van HR++ isolatieglas -7 Zonnepanelen -Vloerverwarming met 6 groepen (verdeler in de voorraadkast) -Buitenschilderwerk op de begane grond en eerste verdieping is september 2025 uitgevoerd -Overdekt terras en houten berging -Rustige parkachtige woonomgeving -VVE bijdrage voor het gezamenlijke terrein en parkeerplaatsen Bouwjaar: 2017 Woonoppervlakte: 135 m² Inhoud wonen: 491 m³ Aanvaarding: in overleg. Energielabel: A (geldig tot 06-11-2027) Waarborgsom/bankgarantie: is bij koop vereist en bedraagt 10% van de koopsom. Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). Interesse in dit huis? Schakel jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Hij of zij komt op voor jouw belangen als koper en bespaart tijd, geld en zorgen.

Prêt immobilier berekenen

€ 539.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 551.630

3,04%

Annuellement

%

€ 26.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 539.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
135 m²
Superficie du terrain
184 m²
Contenu
491 m³
Espace de stockage externe
11 m²
Aire de la cour arrière
71 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2017
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Proline HRC (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7543

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.