Ir directamente al contenido
Logotipo de Heijblom Makelaardij

Frederik van Eedenstraat 47

4873AW Etten-Leur • Noord-Brabant

Disponible

€ 535.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 547.550

Precio de compra /m²: € 4.385

Galería de fotos

Descripción

** tussenwoning ** ruim ** vier slaapkamers ** dakkapel ** energiezuinig ** de Banakkers ** bouwjaar 2018 ** nabij het centrum ** Ben jij op zoek naar een moderne en energiezuinige gezinswoning op een uitstekende locatie? Dan is deze tussenwoning in de geliefde woonwijk De Banakkers absoluut het bekijken waard. Je woont hier op loopafstand van het winkelhart van Etten-Leur én nabij wijkwinkelcentrum De Kerkwerve, waardoor alle dagelijkse voorzieningen altijd dichtbij zijn. De woning is volledig geïsoleerd, beschikt over energielabel A en biedt dankzij de vloerverwarming op de begane grond een heerlijk comfortabel woonklimaat. De strakke afwerking en jonge bouw zorgen ervoor dat je hier eigenlijk alleen nog maar je meubels hoeft neer te zetten. Instapklaar wonen op een fijne plek dus! Bijzonderheden: - Voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing; - Energielabel A én volledig geïsoleerd; - Ingericht met vier slaapkamers; - Ruime en moderne badkamer; - Gelegen in een kindvriendelijke woonwijk; - Gelegen op loopafstand van het winkelhart en wijkwinkelcentrum de Kerkwerve; - Achtertuin met berging en achterom. Thuiskomen Je auto parkeer je in de openbare parkeerhavens in de straat, of achter de woning. Via de poort kom je dan direct in de achtertuin, wat een praktische en prettige manier van thuiskomen is. Kom je binnen via de voordeur stap je binnen in de hal met het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal loop je door naar de woonkamer, waar direct de ruimte en het licht opvallen. Hart van het huis De woonkamer is ruim opgezet en biedt plaats zowel een comfortabele zithoek als een royale eettafel. Dankzij de openslaande deuren naar de achtertuin is er veel lichtinval en ontstaat er een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Vanuit de woonkamer loop je zo de moderne open keuken in. Deze is ingericht in een praktische hoekopstelling en voorzien van een fornuis, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Tijdens het bereiden van een maaltijd kijk je uit over de straatzijde wat zorgt voor een open gevoel. De trappenkast zorgt voor extra bergruimte en de vloerverwarming geeft extra comfort aan het geheel. Slapen en baden Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers van ca. 11, 8,5 en 6 m2 groot. Alle kamers zijn netjes afgewerkt en multifunctioneel in te delen. Denk bijvoorbeeld aan een speel-, hobby- of werkkamer. Tevens tref je op deze verdieping de badkamer. Deze is volledig betegeld en ingericht met een wastafelmeubel met dubbele wastafel, een inloopdouche en tweede toilet in huis. Middels een vaste trap heb je toegang tot de tweede verdieping. Op de voorzolder bevinden zich de Cv-installatie en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Daarnaast is hier een ruime vierde slaapkamer gerealiseerd, waarbij de dakkapel zorgt voor extra licht en ruimte. Buitenleven De achtertuin is gelegen op het noordoosten en is onderhoudsvriendelijk aangelegd met sierbestrating en groenborders aan beide zijden. Een fijne en rustige plek met veel privacy. Dankzij de ligging op het noordoosten profiteer je hier van een prettige hoeveelheid zon in de ochtend en vroege middag. In de loop van de dag ontstaat er juist een fijne, beschutte sfeer in de tuin, waardoor het hier op warme dagen ook aangenaam koel blijft. Een goede balans tussen zon en comfort, met veel privacy als extra pluspunt. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging en een achterom, waardoor de tuin ook praktisch bereikbaar is. Duurzaam & toekomstgericht De woning beschikt momenteel over energielabel A en is volledig geïsoleerd, wat zorgt voor een comfortabele basis en een energiezuinig woonklimaat. Daarnaast biedt de woning interessante mogelijkheden om het duurzame karakter verder uit te breiden. Denk hierbij aan het plaatsen van zonnepanelen en een warmtepomp, waarmee het energielabel relatief eenvoudig verder verbeterd kan worden. Een fijne gedachte voor wie alvast vooruit wil kijken naar comfortabel én toekomstbestendig wonen. Locatie Woonwijk Banakkers is gebouwd in de jaren ’60 en ’70. Er zijn verschillende woonbuurten met uiteenlopende karakters. De Bisschopsmolen vormt het markante middelpunt van de wijk. Daarnaast is er buurtcentrum De Kerkwerve. Hier zijn verschillende winkels gevestigd met o.a. een grote supermarkt. Verder vind je in de wijk een basisschool, scholengemeenschap, zwembad en diverse sportaccommodaties. Gelegen op zeer korte afstand van het centrum, winkelhart en diverse uitvalswegen. Al deze faciliteiten, de centrale ligging en het ouderwetse buurtgevoel maken dat de wijk erg geliefd is.

Hipoteca berekenen

€ 535.000

Coste del comprador (estimado): € 12.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 547.550

3,04%

Anualmente

%

€ 26.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 535.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
122 m²
Área del lote
143 m²
Contenido
438 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
40 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2018
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4873

Mapas de Google

Mapa de Etten-Leur

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Etten-Leur

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Etten-Leur. En 2026 había 46.109 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 377.000.

Inhabitantes

46.109

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 377.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.618

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Etten-Leur
Año Inhabitantes
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Etten-Leur
Año Promedio WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Nivel académico

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Período de construcción del edificio

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.816

Etiqueta A

5.416

Etiqueta B

4.323

Etiqueta D

1.531

Etiqueta A+++

1.069

Etiqueta E

684

Etiqueta F

656

Etiqueta A++

656

Etiqueta A+

603

Etiqueta G

498

Etiqueta A++++

127

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Etten-Leur
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Electricidad: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Electricidad: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 3.450

Actividad empresarial en Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Número total de establecimientos empresariales: 5.505

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Etten-Leur
Periodo Delitos
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Etten-Leur.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Etten-Leur

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer viviendas in Etten-Leur

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.