Direkt zum Inhalt
Logo von Heijblom Makelaardij

Frederik van Eedenstraat 47

4873AW Etten-Leur • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 535.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.550

2 % Übertragungssteuer (€ 10.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 547.550

Kaufpreis /m²: € 4.385

Fotoalbum

Beschreibung

** tussenwoning ** ruim ** vier slaapkamers ** dakkapel ** energiezuinig ** de Banakkers ** bouwjaar 2018 ** nabij het centrum ** Ben jij op zoek naar een moderne en energiezuinige gezinswoning op een uitstekende locatie? Dan is deze tussenwoning in de geliefde woonwijk De Banakkers absoluut het bekijken waard. Je woont hier op loopafstand van het winkelhart van Etten-Leur én nabij wijkwinkelcentrum De Kerkwerve, waardoor alle dagelijkse voorzieningen altijd dichtbij zijn. De woning is volledig geïsoleerd, beschikt over energielabel A en biedt dankzij de vloerverwarming op de begane grond een heerlijk comfortabel woonklimaat. De strakke afwerking en jonge bouw zorgen ervoor dat je hier eigenlijk alleen nog maar je meubels hoeft neer te zetten. Instapklaar wonen op een fijne plek dus! Bijzonderheden: - Voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing; - Energielabel A én volledig geïsoleerd; - Ingericht met vier slaapkamers; - Ruime en moderne badkamer; - Gelegen in een kindvriendelijke woonwijk; - Gelegen op loopafstand van het winkelhart en wijkwinkelcentrum de Kerkwerve; - Achtertuin met berging en achterom. Thuiskomen Je auto parkeer je in de openbare parkeerhavens in de straat, of achter de woning. Via de poort kom je dan direct in de achtertuin, wat een praktische en prettige manier van thuiskomen is. Kom je binnen via de voordeur stap je binnen in de hal met het toilet, de meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal loop je door naar de woonkamer, waar direct de ruimte en het licht opvallen. Hart van het huis De woonkamer is ruim opgezet en biedt plaats zowel een comfortabele zithoek als een royale eettafel. Dankzij de openslaande deuren naar de achtertuin is er veel lichtinval en ontstaat er een prettige verbinding tussen binnen en buiten. Vanuit de woonkamer loop je zo de moderne open keuken in. Deze is ingericht in een praktische hoekopstelling en voorzien van een fornuis, afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Tijdens het bereiden van een maaltijd kijk je uit over de straatzijde wat zorgt voor een open gevoel. De trappenkast zorgt voor extra bergruimte en de vloerverwarming geeft extra comfort aan het geheel. Slapen en baden Op de verdieping bevinden zich drie slaapkamers van ca. 11, 8,5 en 6 m2 groot. Alle kamers zijn netjes afgewerkt en multifunctioneel in te delen. Denk bijvoorbeeld aan een speel-, hobby- of werkkamer. Tevens tref je op deze verdieping de badkamer. Deze is volledig betegeld en ingericht met een wastafelmeubel met dubbele wastafel, een inloopdouche en tweede toilet in huis. Middels een vaste trap heb je toegang tot de tweede verdieping. Op de voorzolder bevinden zich de Cv-installatie en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Daarnaast is hier een ruime vierde slaapkamer gerealiseerd, waarbij de dakkapel zorgt voor extra licht en ruimte. Buitenleven De achtertuin is gelegen op het noordoosten en is onderhoudsvriendelijk aangelegd met sierbestrating en groenborders aan beide zijden. Een fijne en rustige plek met veel privacy. Dankzij de ligging op het noordoosten profiteer je hier van een prettige hoeveelheid zon in de ochtend en vroege middag. In de loop van de dag ontstaat er juist een fijne, beschutte sfeer in de tuin, waardoor het hier op warme dagen ook aangenaam koel blijft. Een goede balans tussen zon en comfort, met veel privacy als extra pluspunt. Achterin de tuin bevindt zich een vrijstaande houten berging en een achterom, waardoor de tuin ook praktisch bereikbaar is. Duurzaam & toekomstgericht De woning beschikt momenteel over energielabel A en is volledig geïsoleerd, wat zorgt voor een comfortabele basis en een energiezuinig woonklimaat. Daarnaast biedt de woning interessante mogelijkheden om het duurzame karakter verder uit te breiden. Denk hierbij aan het plaatsen van zonnepanelen en een warmtepomp, waarmee het energielabel relatief eenvoudig verder verbeterd kan worden. Een fijne gedachte voor wie alvast vooruit wil kijken naar comfortabel én toekomstbestendig wonen. Locatie Woonwijk Banakkers is gebouwd in de jaren ’60 en ’70. Er zijn verschillende woonbuurten met uiteenlopende karakters. De Bisschopsmolen vormt het markante middelpunt van de wijk. Daarnaast is er buurtcentrum De Kerkwerve. Hier zijn verschillende winkels gevestigd met o.a. een grote supermarkt. Verder vind je in de wijk een basisschool, scholengemeenschap, zwembad en diverse sportaccommodaties. Gelegen op zeer korte afstand van het centrum, winkelhart en diverse uitvalswegen. Al deze faciliteiten, de centrale ligging en het ouderwetse buurtgevoel maken dat de wijk erg geliefd is.

Hypothek berekenen

€ 535.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.550

2 % Übertragungssteuer (€ 10.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 547.550

3,04%

Jährlich

%

€ 26.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 535.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
122 m²
Fläche des Grundstücks
143 m²
Inhalt
438 m³
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
40 m²

Bau und Energie

Baujahr
2018
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 4873

Google Karten

Karte von Etten-Leur

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Etten-Leur

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Etten-Leur. In 2026 waren da 46.109 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 377.000.

Einwohner

46.109

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 377.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.618

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Etten-Leur
Jahr Einwohner
2022 44.152
2023 44.578
2024 45.237
2025 45.457
2026 46.109

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Etten-Leur
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 311.000
2023 EUR 342.000
2024 EUR 355.000
2025 EUR 377.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 10.168 0-15: 6.984 15-25: 5.037 25-45: 10.840 45-65: 12.428

Ausbildungsstufe

Hoger

30

Praktisch

28

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.005

Nederland

35.111

Buiten Europa

6.341

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.576
Appartementen 4.515
Tussenwoningen 8.764
Vrijstaande woningen 2.646
Twee-onder-één-kap woningen 1.184

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 20
1700 tot 1900 164
1900 tot 1925 71
1925 tot 1950 525
1950 tot 1970 3.897
1970 tot 1980 4.525
1980 tot 1990 2.432
1990 tot 2000 3.001
2000 tot 2010 1.933
2010 tot 2020 1.385
2020 en later 781

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

5.816

Bezeichnung A

5.416

Bezeichnung B

4.323

Bezeichnung D

1.531

Bezeichnung A+++

1.069

Bezeichnung E

684

Bezeichnung F

656

Bezeichnung A++

656

Bezeichnung A+

603

Bezeichnung G

498

Bezeichnung A++++

127

Bezeichnung A+++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Etten-Leur
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.150 3.170
2021 1.250 3.200
2022 930 2.990
2023 790 2.820
2024 760 2.860

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.890

Huurwoning

Gas: 660 • Strom: 2.150

Koopwoning

Gas: 860 • Strom: 3.190

Appartement

Gas: 460 • Strom: 1.910

Tussenwoning

Gas: 750 • Strom: 2.690

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Strom: 4.220

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Strom: 3.450

Betriebsaktivität in Etten-Leur (2025)

Handel en HORECA 1.010
Nijverheid en energie 820
Zakelijke dienstverlening 1.390
Overheid, onderwijs en zorg 960
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 385
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 530

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.505

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Etten-Leur
Periode Verbrechen
jan 2026 174
jul 2025 129
jun 2025 135
mei 2025 138
mrt 2025 152
mrt 2026 160
nov 2024 146
nov 2025 124
okt 2024 116
okt 2025 131
sep 2024 128
sep 2025 136

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Etten-Leur.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Etten-Leur

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Etten-Leur?

Etten-Leur telt in 2026 ongeveer 46.109 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur?

De gemiddelde WOZ-waarde in Etten-Leur is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Etten-Leur ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Etten-Leur?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.618 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Etten-Leur?

In Etten-Leur komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.764 woningen.

Meer Häuser in Etten-Leur

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.