Ir directamente al contenido
Logotipo de Alpha Makelaardij B.V.

Klimopstraat 4

2802KP Gouda • Zuid-Holland

Disponible

€ 350.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 358.850

Precio de compra /m²: € 4.487

Galería de fotos

Descripción

Superleuke en lichte 2/1-kapwoning met tuin! De begane grond is zelfs rondom vrij, door de naastgelegen poort. Fijne ligging in een rustige, karakteristieke straat. En dat op korte afstand van de binnenstad. De kerktorens zijn vanuit de woonkamer zichtbaar! Het huis is goed onderhouden en heeft aan de achterzijde vrij zicht over tuinen. Bouwjaar 1929. Het woonoppervlak bedraagt 78 m², de inhoud 303 m³. Gelegen op 80 m² eigen grond. De indeling is als volgt: begane grond: entree, hal met meterkast, trapopgang, trapkast en modern toilet. Heerlijk lichte woonkamer met een groot raam aan de voorzijde en openslaande deuren naar de tuin. Gezellige, half-open keuken met kunststof aanrechtblad (betonlook), rvs spoelbak, inductie kookplaat (2022), afzuigkap, combi-magnetron en vaatwasser. Aansluitend een praktische bijkeuken in de uitbouw. Hier bevinden zich de wasmachineaansluiting, de cv-ketel en bergruimte. Deur naar de tuin. 1e verdieping: overloop, twee slaapkamers met dakkapel aan de voorzijde. Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel, schoonmetselwerk op voormalige schoorsteen, airconditioning en een kleine kast. Moderne badkamer voorzien van inloopdouche, brede wastafel met meubel en een hangend toilet. Vliering: bergruimte. Bereikbaar vanaf de overloop via een luik met een houten vlizotrap. Bijzonderheden: *De begane grondvloer is voorzien van massief eiken vloerdelen. Op de verdieping ligt eiken parket. *De wanden en plafonds zijn strak afgewerkt en op de verdieping zijn de mooie balken in het zicht gehouden, waardoor een heel leuke sfeer is gecreëerd. *Eén van de slaapkamers aan de voorzijde heeft een vaste kast. *De cv-ketel dateert van 2023 en op het dak zijn 5 zonnepanelen aangebracht. Het huis is voorzien van dubbele beglazing (deels HR++) en de begane grondvloer en kruipruimte zijn geïsoleerd. *In de woonkamer en de slaapkamer aan de achterzijde hangen airco-units. Deze kunnen koelen en verwarmen. *Het energieverbruik is heel laag: gas 525 m³, elektriciteit 1.183 kWh. *Heel leuke, zonnige tuin met een vrijstaande houten berging en een achterom. *Kom kijken, bied en geniet! EEN HUIS KOPEN? NEEM JE EIGEN NVM-AANKOOPMAKELAAR MEE!