Ir directamente al contenido
Logotipo de Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Gorssel

Jufferdijk 5

7217PE Harfsen • Gelderland

Disponible

€ 1.495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 31.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 29.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.526.750

Precio de compra /m²: € 7.628

Galería de fotos

Descripción

Natuurinclusief wonen op een historisch erf met fantastische paardenfaciliteiten De Marshutte – een idyllisch gelegen woonboerderij aan de rand van de Gorsselse Heide, waar eeuwen historie en modern wooncomfort worden verenigd op een schitterend ingericht perceel van maar liefst 2,8 hectare. Hier vindt u rust, ruimte, natuur en biodiversiteit in optima forma. Een perfecte plek met optimale privacy voor levensgenieters, natuurliefhebbers of buitenlui. Een erf met karakter, kwaliteit en biodiversiteit Het erf is met veel liefde en visie ingericht. Denk aan hoog- en laagstamboomgaarden, moestuin, voedselbos, een unieke stormbestendige tuinkas, vogel- en productiebos, poel en bloemenrijke hagen, omringd door houtsingels. Alles draagt bij aan een ultiem buitenleven en hoge biodiversiteitswaarde. Niet voor niets is de huidige eigenaar ambassadrice biodiversiteit voor de gemeente Lochem. Een wandeling of buitenrit over uw eigen terrein blijft bijzonder. Of wandelt u liever vanaf het erf het bos in? De natuur lacht u toe. Wat denkt u van zwemmen in uw eigen natuurplas of een boottochtje? Ontspannen met een goed boek op het strand? Een woonboerderij met een verhaal – 200 jaar Harfsense geschiedenis Vanaf de zandweg treft u aan het einde van de Lindelaan een charmante vrij gelegen woonboerderij uit 1910, die in 1980 flink is gerenoveerd en in 2021 opnieuw werd gemoderniseerd. Authentieke onderdelen als gebinten en hildes zijn mooi geïntegreerd in het nieuwe geheel. Binnen de karakteristieke gevels, verdeeld over twee woonlagen treft u er o.a. een werkkamer, bijkeuken, drie slaapkamers en twee badkamers aan. De lichte living met leistenen natuurvloer is royaal waarbij een spekstenen houtkachel zorgt voor sfeervolle avonden. De stoere keuken mag gezien worden. U tovert er de heerlijkste gerechten – zo vanuit uw eigen moestuin of boomgaard - op tafel. Meer dan voldoende ruimte is er voor honden, kippen, loopeenden of schapen. Maar laten we vooral paarden niet vergeten. Een regelrechte droom voor recreatieve of semiprofessionele paardenliefhebbers is de fraai aangelegde, professionele paardenbak van 20 x 40 meter met verlichting, drainage en bewatering. Tel daar een 2e rij-/longeerbak, een Paddock Paradise, riante weidegang en het stalgebouw met 4 boxen (afmeting 3 x 3,5 meter), wasplaats en zadelkamer bij op en (u en) uw viervoeters staan waarschijnlijk te trappelen om te verhuizen. Verborgen in het groen met wijds uitzicht Wonen tussen glooiende landerijen waar anderen op vakantie gaan. Het van oudsher boerendorpje Harfsen ligt dicht bij Gorssel en valt onder de gemeente Lochem. De kernen zijn met elkaar verbonden door landelijke weggetjes, slingerende fietspaden en lommerrijke loofbossen. In Harfsen zelf zijn alle basisvoorzieningen aanwezig, inclusief een basisschool. Fijne restaurants en speciaalzaken vindt u in het nabije Gorssel en Lochem. Ook sfeervolle en historische Hanzesteden als Zutphen en Deventer met uitstekende scholen en een uitgebreid cultureel aanbod zijn binnen 15 minuten bereikbaar. Met de A1 op 10 minuten afstand is heel Nederland binnen bereik. Indeling Begane grond: Entree. Hal. Toilet. Bijkeuken met keukenblok en witgoedaansluitingen. Riante leefruimte met zitgedeelte, open keuken met inbouwapparatuur en eiland. Werkkamer. Grote slaapkamer met badkamer en-suite met jacuzzi, douchehoek, toilet en wastafelmeubel. 1e verdieping: Overloop. Badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet. 2 Slaapkamers met kastruimte. Bergruimte. Bouwkenmerken Bouwjaar: 1910, verbouwd in 1980 en 2021 Perceeloppervlak: 28.000 m² Inhoud: ca. 725 m² Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 196 m² Externe bergruimte: ca. 151 m² Bouwwijze: de boerderij is traditioneel gebouwd met spouwmuren, beton- en houten vloeren en houten kozijnen Dakbedekking: de boerderij is voorzien van een riet- en pannen gedekt dak Verwarming: de boerderij beschikt over een ATAG HR-combiketel (2020) met radiatoren en gedeeltelijk vloerverwarming en spekstenen houtkachel Isolatie: de boerderij is voorzien van (deels) vloer-, gevel-, dak- en glasisolatie Zonnepanelen: 16 stuks Energielabel: C Vraagprijs € 1.495.000,- k.k.

Hipoteca berekenen

€ 1.495.000

Coste del comprador (estimado): € 31.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 29.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.526.750

3,04%

Anualmente

%

€ 74.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.495.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
196 m²
Área del lote
28000 m²
Contenido
725 m³
Espacio de almacenamiento externo
151 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1910
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Schilddak bedekt met riet
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag i36ECZ-CW5 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

2 douches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7217

Mapas de Google

Vista geográfica Harfsen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Harfsen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Harfsen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Harfsen. En 2026 había 1.788 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 516.642.

Inhabitantes

1.788

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 516.642

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.979

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

17

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Harfsen
Año Inhabitantes
2021 1.795
2022 1.790
2023 1.820
2024 1.800
2025 1.795
2026 1.788

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Harfsen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 383.922
2022 EUR 410.545
2023 EUR 509.132
2024 EUR 514.889
2025 EUR 516.642

Composición de los residentes

Edad

65+: 525 0-15: 205 15-25: 145 25-45: 315 45-65: 605

Nivel académico

Hoger

520

Praktisch

220

Middelbaar

640

Origen de los residentes (2025)

Europa

70

Nederland

1.675

Buiten Europa

50

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 68
Appartementen 88
Tussenwoningen 58
Vrijstaande woningen 466
Twee-onder-één-kap woningen 123

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 49
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 217
1970 tot 1980 81
1980 tot 1990 125
1990 tot 2000 99
2000 tot 2010 67
2010 tot 2020 117
2020 en later 36

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

180

Etiqueta A

156

Etiqueta G

125

Etiqueta B

101

Etiqueta F

99

Etiqueta D

89

Etiqueta E

29

Etiqueta A+++

16

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+

5

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Harfsen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.712 3.515
2021 1.882 3.654
2022 1.464 3.436
2023 1.172 3.329
2024 1.111 3.434

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 688 • Electricidad: 2.348

Huurwoning

Gas: 1.144 • Electricidad: 2.728

Koopwoning

Gas: 1.185 • Electricidad: 3.463

Appartement

Gas: 1.169 • Electricidad: 2.702

Tussenwoning

Gas: 640 • Electricidad: 2.230

Vrijstaande woning

Gas: 1.328 • Electricidad: 3.702

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 941 • Electricidad: 3.117

Actividad empresarial en Harfsen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Número total de establecimientos empresariales: 310

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Harfsen
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 1
mrt 2025 3
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 2
okt 2024 7
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 2

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Harfsen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Harfsen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Harfsen?

Harfsen telt in 2026 ongeveer 1.788 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harfsen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harfsen is in 2025 circa € 516.642.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harfsen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harfsen ligt rond € 34.979 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harfsen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 17 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harfsen?

In Harfsen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 466 woningen.

Meer viviendas in Harfsen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.