Aller directement au contenu
Logo de Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Gorssel

Jufferdijk 5

7217PE Harfsen • Gelderland

Disponible

€ 1.495.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 31.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 29.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.526.750

Prix d'achat /m²: € 7.628

Galerie de photos

Description

Natuurinclusief wonen op een historisch erf met fantastische paardenfaciliteiten De Marshutte – een idyllisch gelegen woonboerderij aan de rand van de Gorsselse Heide, waar eeuwen historie en modern wooncomfort worden verenigd op een schitterend ingericht perceel van maar liefst 2,8 hectare. Hier vindt u rust, ruimte, natuur en biodiversiteit in optima forma. Een perfecte plek met optimale privacy voor levensgenieters, natuurliefhebbers of buitenlui. Een erf met karakter, kwaliteit en biodiversiteit Het erf is met veel liefde en visie ingericht. Denk aan hoog- en laagstamboomgaarden, moestuin, voedselbos, een unieke stormbestendige tuinkas, vogel- en productiebos, poel en bloemenrijke hagen, omringd door houtsingels. Alles draagt bij aan een ultiem buitenleven en hoge biodiversiteitswaarde. Niet voor niets is de huidige eigenaar ambassadrice biodiversiteit voor de gemeente Lochem. Een wandeling of buitenrit over uw eigen terrein blijft bijzonder. Of wandelt u liever vanaf het erf het bos in? De natuur lacht u toe. Wat denkt u van zwemmen in uw eigen natuurplas of een boottochtje? Ontspannen met een goed boek op het strand? Een woonboerderij met een verhaal – 200 jaar Harfsense geschiedenis Vanaf de zandweg treft u aan het einde van de Lindelaan een charmante vrij gelegen woonboerderij uit 1910, die in 1980 flink is gerenoveerd en in 2021 opnieuw werd gemoderniseerd. Authentieke onderdelen als gebinten en hildes zijn mooi geïntegreerd in het nieuwe geheel. Binnen de karakteristieke gevels, verdeeld over twee woonlagen treft u er o.a. een werkkamer, bijkeuken, drie slaapkamers en twee badkamers aan. De lichte living met leistenen natuurvloer is royaal waarbij een spekstenen houtkachel zorgt voor sfeervolle avonden. De stoere keuken mag gezien worden. U tovert er de heerlijkste gerechten – zo vanuit uw eigen moestuin of boomgaard - op tafel. Meer dan voldoende ruimte is er voor honden, kippen, loopeenden of schapen. Maar laten we vooral paarden niet vergeten. Een regelrechte droom voor recreatieve of semiprofessionele paardenliefhebbers is de fraai aangelegde, professionele paardenbak van 20 x 40 meter met verlichting, drainage en bewatering. Tel daar een 2e rij-/longeerbak, een Paddock Paradise, riante weidegang en het stalgebouw met 4 boxen (afmeting 3 x 3,5 meter), wasplaats en zadelkamer bij op en (u en) uw viervoeters staan waarschijnlijk te trappelen om te verhuizen. Verborgen in het groen met wijds uitzicht Wonen tussen glooiende landerijen waar anderen op vakantie gaan. Het van oudsher boerendorpje Harfsen ligt dicht bij Gorssel en valt onder de gemeente Lochem. De kernen zijn met elkaar verbonden door landelijke weggetjes, slingerende fietspaden en lommerrijke loofbossen. In Harfsen zelf zijn alle basisvoorzieningen aanwezig, inclusief een basisschool. Fijne restaurants en speciaalzaken vindt u in het nabije Gorssel en Lochem. Ook sfeervolle en historische Hanzesteden als Zutphen en Deventer met uitstekende scholen en een uitgebreid cultureel aanbod zijn binnen 15 minuten bereikbaar. Met de A1 op 10 minuten afstand is heel Nederland binnen bereik. Indeling Begane grond: Entree. Hal. Toilet. Bijkeuken met keukenblok en witgoedaansluitingen. Riante leefruimte met zitgedeelte, open keuken met inbouwapparatuur en eiland. Werkkamer. Grote slaapkamer met badkamer en-suite met jacuzzi, douchehoek, toilet en wastafelmeubel. 1e verdieping: Overloop. Badkamer met douche, wastafelmeubel en toilet. 2 Slaapkamers met kastruimte. Bergruimte. Bouwkenmerken Bouwjaar: 1910, verbouwd in 1980 en 2021 Perceeloppervlak: 28.000 m² Inhoud: ca. 725 m² Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 196 m² Externe bergruimte: ca. 151 m² Bouwwijze: de boerderij is traditioneel gebouwd met spouwmuren, beton- en houten vloeren en houten kozijnen Dakbedekking: de boerderij is voorzien van een riet- en pannen gedekt dak Verwarming: de boerderij beschikt over een ATAG HR-combiketel (2020) met radiatoren en gedeeltelijk vloerverwarming en spekstenen houtkachel Isolatie: de boerderij is voorzien van (deels) vloer-, gevel-, dak- en glasisolatie Zonnepanelen: 16 stuks Energielabel: C Vraagprijs € 1.495.000,- k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.495.000

Coûts d'achat (estimés): € 31.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 29.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.526.750

3,04%

Annuellement

%

€ 74.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.495.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
196 m²
Superficie du terrain
28000 m²
Contenu
725 m³
Espace de stockage externe
151 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1910
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met riet
Isolation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Atag i36ECZ-CW5 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7217

Google Maps

Aperçu géographique Harfsen

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Harfsen

Chiffres de logement et de quartier dans Harfsen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Harfsen. En 2026 étaient 1.788 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 516.642.

Résidents

1.788

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 516.642

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.979

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

17

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Harfsen
Année Résidents
2021 1.795
2022 1.790
2023 1.820
2024 1.800
2025 1.795
2026 1.788

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Harfsen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 383.922
2022 EUR 410.545
2023 EUR 509.132
2024 EUR 514.889
2025 EUR 516.642

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 525 0-15: 205 15-25: 145 25-45: 315 45-65: 605

Niveau d'enseignement

Hoger

520

Praktisch

220

Middelbaar

640

Origine des habitants (2025)

Europa

70

Nederland

1.675

Buiten Europa

50

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 68
Appartementen 88
Tussenwoningen 58
Vrijstaande woningen 466
Twee-onder-één-kap woningen 123

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 49
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 217
1970 tot 1980 81
1980 tot 1990 125
1990 tot 2000 99
2000 tot 2010 67
2010 tot 2020 117
2020 en later 36

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

180

Étiquette A

156

Étiquette G

125

Étiquette B

101

Étiquette F

99

Étiquette D

89

Étiquette E

29

Étiquette A+++

16

Étiquette A++

11

Étiquette A+

5

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Harfsen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.712 3.515
2021 1.882 3.654
2022 1.464 3.436
2023 1.172 3.329
2024 1.111 3.434

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 688 • Électricité: 2.348

Huurwoning

Gaz: 1.144 • Électricité: 2.728

Koopwoning

Gaz: 1.185 • Électricité: 3.463

Appartement

Gaz: 1.169 • Électricité: 2.702

Tussenwoning

Gaz: 640 • Électricité: 2.230

Vrijstaande woning

Gaz: 1.328 • Électricité: 3.702

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 941 • Électricité: 3.117

Activité dans Harfsen (2025)

Handel en HORECA 35
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 75
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Nombre total d'établissements: 310

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Harfsen
Période Délits
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 1
mrt 2025 3
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 2
okt 2024 7
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 2

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Harfsen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Harfsen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Harfsen?

Harfsen telt in 2026 ongeveer 1.788 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Harfsen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Harfsen is in 2025 circa € 516.642.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Harfsen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Harfsen ligt rond € 34.979 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Harfsen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 17 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Harfsen?

In Harfsen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 466 woningen.

Meer maisons in Harfsen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.