Ir directamente al contenido
Logotipo de Mijn Makelaar Heerenveen

Nieuwstraat 6 F

8441GD Heerenveen • Fryslân

Vendido

€ 259.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 266.030

Precio de compra /m²: € 5.395

Galería de fotos

Nieuwstraat 6 F Heerenveen
Foto 34

Descripción

Modern en instapklaar appartement in het centrum van Heerenveen; perfect voor starters! Ben je op zoek naar een modern appartement op een centrale locatie in Heerenveen? Dan is dit stijlvolle nieuwbouwappartement uit 2022 zeker een bezichtiging waard. Gelegen op de derde verdieping (bovenste verdieping) van een kleinschalig appartementencomplex (zonder lift) woon je hier rustig, terwijl alle voorzieningen van het centrum op loopafstand liggen. Indeling Via de centrale hal, die toegang geeft tot zowel de woonkamer als de slaapkamer, kom je binnen in het appartement. In de hal bevindt zich een separaat toilet met wastafel. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en beschikt over een moderne open keuken met L-vormige opstelling. De keuken is uitgevoerd in een stijlvolle zwarte kleur en compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron. Grenzend aan de keuken bevindt zich een praktische technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, de WTW-installatie en elektrische boiler De ruime slaapkamer is voorzien van een en-suite badkamer met een moderne inloopdouche en een wastafelmeubel. Comfort en afwerking Het appartement is volledig afgewerkt met een moderne en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer. Dankzij twee airco-units, die zowel kunnen verwarmen als koelen, is het binnenklimaat het hele jaar door aangenaam. Buitenruimte en parkeren Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats op het achtergelegen terrein. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Het terrein is afgesloten met een elektrisch hek dat eenvoudig via je telefoon te openen is. Extra kenmerken Energielabel A+++ (extra financieringsmogelijkheden) WTW-ventilatiesysteem Verwarming en koeling via twee airco-units (woonkamer en slaapkamer). Badkamer heeft elektrische radiator Aluminium kozijnen 4 zonnepanelen Eigen parkeerplaats Bouwjaar 2022 en volledig instapklaar Lage energiekosten VvE De Vereniging van Eigenaren heeft een maandelijkse bijdrage van € 78,- Ligging De woning ligt in het centrum van Heerenveen, met winkels, horeca en voorzieningen op korte afstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen A7 en A32 binnen enkele minuten bereikbaar. Kortom: een modern, energiezuinig en comfortabel appartement op een uitstekende locatie. Ideaal voor starters of een stel dat op zoek is naar een zorgeloze woning in het hart van Heerenveen. Interesse? Neem gerust contact op voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 259.000

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 266.030

2,78%

Anualmente

%

€ 12.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 259.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
48 m²
Contenido
160 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
17-03-2026
Fecha de venta
12-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8441

Mapas de Google

Mapa de Heerenveen

Explora Heerenveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heerenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heerenveen. En 2025 había 31.305 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 304.000.

Inhabitantes

31.305

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 304.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.450

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heerenveen
Año Inhabitantes
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heerenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Nivel académico

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.659

Etiqueta C

3.786

Etiqueta B

2.964

Etiqueta D

1.085

Etiqueta G

921

Etiqueta E

868

Etiqueta F

434

Etiqueta A+++

420

Etiqueta A+

404

Etiqueta A++

206

Etiqueta A++++

89

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heerenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.580

Actividad empresarial en Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Número total de establecimientos empresariales: 4.245

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heerenveen
Periodo Delitos
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heerenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heerenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer viviendas in Heerenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.