Aller directement au contenu
Logo de Mijn Makelaar Heerenveen

Nieuwstraat 6 F

8441GD Heerenveen • Fryslân

Vendu

€ 259.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 266.030

Prix d'achat /m²: € 5.395

Galerie de photos

Nieuwstraat 6 F Heerenveen
Photo 34

Description

Modern en instapklaar appartement in het centrum van Heerenveen; perfect voor starters! Ben je op zoek naar een modern appartement op een centrale locatie in Heerenveen? Dan is dit stijlvolle nieuwbouwappartement uit 2022 zeker een bezichtiging waard. Gelegen op de derde verdieping (bovenste verdieping) van een kleinschalig appartementencomplex (zonder lift) woon je hier rustig, terwijl alle voorzieningen van het centrum op loopafstand liggen. Indeling Via de centrale hal, die toegang geeft tot zowel de woonkamer als de slaapkamer, kom je binnen in het appartement. In de hal bevindt zich een separaat toilet met wastafel. De lichte woonkamer vormt het hart van de woning en beschikt over een moderne open keuken met L-vormige opstelling. De keuken is uitgevoerd in een stijlvolle zwarte kleur en compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-magnetron. Grenzend aan de keuken bevindt zich een praktische technische ruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger, de WTW-installatie en elektrische boiler De ruime slaapkamer is voorzien van een en-suite badkamer met een moderne inloopdouche en een wastafelmeubel. Comfort en afwerking Het appartement is volledig afgewerkt met een moderne en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer. Dankzij twee airco-units, die zowel kunnen verwarmen als koelen, is het binnenklimaat het hele jaar door aangenaam. Buitenruimte en parkeren Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats op het achtergelegen terrein. Daarnaast is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Het terrein is afgesloten met een elektrisch hek dat eenvoudig via je telefoon te openen is. Extra kenmerken Energielabel A+++ (extra financieringsmogelijkheden) WTW-ventilatiesysteem Verwarming en koeling via twee airco-units (woonkamer en slaapkamer). Badkamer heeft elektrische radiator Aluminium kozijnen 4 zonnepanelen Eigen parkeerplaats Bouwjaar 2022 en volledig instapklaar Lage energiekosten VvE De Vereniging van Eigenaren heeft een maandelijkse bijdrage van € 78,- Ligging De woning ligt in het centrum van Heerenveen, met winkels, horeca en voorzieningen op korte afstand. Daarnaast zijn de uitvalswegen A7 en A32 binnen enkele minuten bereikbaar. Kortom: een modern, energiezuinig en comfortabel appartement op een uitstekende locatie. Ideaal voor starters of een stel dat op zoek is naar een zorgeloze woning in het hart van Heerenveen. Interesse? Neem gerust contact op voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 259.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 266.030

2,78%

Annuellement

%

€ 12.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 259.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
48 m²
Contenu
160 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A+++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
17-03-2026
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafelmeubel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8441

Google Maps

Carte de Heerenveen

Explorez Heerenveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Heerenveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerenveen. En 2025 étaient 31.305 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 304.000.

Résidents

31.305

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 304.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.450

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerenveen
Année Résidents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerenveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Niveau d'enseignement

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origine des habitants (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.659

Étiquette C

3.786

Étiquette B

2.964

Étiquette D

1.085

Étiquette G

921

Étiquette E

868

Étiquette F

434

Étiquette A+++

420

Étiquette A+

404

Étiquette A++

206

Étiquette A++++

89

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerenveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.740

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.720

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.560

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.200

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 960 • Électricité: 2.580

Activité dans Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.245

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerenveen
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerenveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerenveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer maisons in Heerenveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.