Ir directamente al contenido
Logotipo de Monique Facchin Makelaars & Taxateurs

Heinkenszandseweg 72

4451NX Heinkenszand • Zeeland

Vendido

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 4.156

Galería de fotos

Descripción

Monique Facchin makelaars & taxateurs mag u deze tè leuke en charmante, vrijstaande woning aanbieden, gelegen op maar liefst 515 m² grond. Deze woning is ideaal gelegen voor wie rustig wilt wonen, maar toch alle voorzieningen binnen handbereik wilt hebben. De diverse voorzieningen zoals supermarkten, restaurants, drogisterij, bakker, diverse winkeltjes, basisscholen én een wekelijkse markt zijn op korte afstand gelegen. Aan de achterzijde biedt dit leuke object een vrij uitzicht op een boomgaard en er is een ruime schuur aanwezig (verdeeld in drie compartimenten) ideaal voor opslag, hobby of werk aan huis. Indeling Begane grond: Hal met vernieuwde meterkast, sfeervolle woonkamer met balkenplafond en een houtkachel die zorgdraagt voor een huiselijke sfeer tijdens de koudere maanden. De moderne woonkeuken is in 2025 vernieuwd en beschikt over diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken loopt u via de openslaande tuindeuren direct de tuin in. Via een tussenportaal met praktische vaste kastenwand met opstelling c.v.-combiketel is er toegang tot de verzorgde en compleet uitgevoerde badkamer v.v. ligbad, inloopdouche en een badmeubel met dubbele wastafel. In de praktische bijkeuken is een extra keukenblok geplaatst, wat zorgdraagt voor extra opbergruimte en gebruiksgemak, tevens bevindt zich hier een moderne toiletruimte en wasmachine- en drogeropstelling en is er ook van hieruit toegang tot de tuin. Eerste verdieping ruime overloop met wasmeubel (momenteel niet aangesloten) er zijn drie slaapkamers aanwezig (2 kamers van ca. 10 m² en de middelste slaapkamer is ca. 7 m²). Deze slaapkamers zijn compact van formaat, maar functioneel. Tuin De zonnige, diepe tuin biedt rust en ruimte en de aanwezige kippenren geeft een extra landelijk gevoel voor liefhebbers van het buitenleven. De ruime schuur van ca.37 m² biedt diverse mogelijkheden. De schuur heeft wat achterstallig onderhoud. Bijzonderheden • Nieuwe kunststof kozijnen t.p.v. de woonkamer aan de voorzijde. • Nagenoeg volledig geïsoleerd (energielabel B). • Nieuwe tuinpoort. • In 2021 is het dubbel glas vernieuwd op de verdieping. • De dakkapellen zijn bekleed met kunststof (onderhoudsvrij). • De zonnige tuin is gelegen op het zuiden. • C.v.-combiketel (bouwjaar 2023).

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
96 m²
Área del lote
515 m²
Contenido
370 m³
Espacio de almacenamiento externo
37 m²
Área del jardín trasero
350 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1930
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
23-03-2026
Fecha de venta
04-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4451

Mapas de Google

Ubicación de Heinkenszand

Vista espacial del área de trabajo en Heinkenszand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heinkenszand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heinkenszand. En 2025 había 5.590 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 364.000.

Inhabitantes

5.590

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 364.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

103

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heinkenszand
Año Inhabitantes
2021 5.515
2022 5.480
2023 5.555
2024 5.520
2025 5.590

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heinkenszand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 260.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 320.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 364.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.480 0-15: 830 15-25: 605 25-45: 1.205 45-65: 1.465

Nivel académico

Hoger

1.120

Praktisch

1.020

Middelbaar

1.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

410

Nederland

4.800

Buiten Europa

380

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 449
Appartementen 291
Tussenwoningen 655
Vrijstaande woningen 735
Twee-onder-één-kap woningen 403

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 136
1925 tot 1950 122
1950 tot 1970 299
1970 tot 1980 807
1980 tot 1990 319
1990 tot 2000 415
2000 tot 2010 320
2010 tot 2020 182
2020 en later 197

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

898

Etiqueta A

710

Etiqueta B

487

Etiqueta D

238

Etiqueta G

194

Etiqueta F

92

Etiqueta E

76

Etiqueta A++++

57

Etiqueta A+

37

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heinkenszand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.660
2021 1.320 2.810
2022 1.040 2.660
2023 890 2.590
2024 860 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.320

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.780

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.900

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.730

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.160

Vrijstaande woning

Gas: 1.150 • Electricidad: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Electricidad: 2.680

Actividad empresarial en Heinkenszand (2025)

Handel en HORECA 125
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 160
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Número total de establecimientos empresariales: 745

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heinkenszand
Periodo Delitos
jan 2026 8
jul 2025 9
jun 2025 7
mei 2025 7
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 5
nov 2025 8
okt 2024 12
okt 2025 11
sep 2024 7
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heinkenszand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heinkenszand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heinkenszand?

Heinkenszand telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand is in 2025 circa € 364.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand ligt rond € 35.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heinkenszand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 103 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heinkenszand?

In Heinkenszand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 735 woningen.

Meer viviendas in Heinkenszand

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.