Ir directamente al contenido
Logotipo de Steendijk Makelaars

van Cittersstraat 16

4451BK Heinkenszand • Zeeland

Disponible

€ 259.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 266.030

Precio de compra /m²: € 3.700

Galería de fotos

Descripción

Instapklare starterswoning met 3 slaapkamers in hartje Heinkenszand Starters opgelet! In het centrum van Heinkenszand biedt deze keurige tussenwoning een uitstekende kans voor wie comfortabel en betaalbaar wil wonen. De woning ligt op korte afstand van winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen en is zonder al te veel werkzaamheden te betrekken. Met drie volwaardige slaapkamers, een praktische bergzolder en een onderhoudsvriendelijke achtertuin is dit een verrassend ruime gezinswoning. Daarnaast beschikt de woning over een stenen schuur en een houten berging met overkapping, ideaal voor extra opslag of hobbyruimte. Een aantrekkelijk aanbod in een prijssegment waarin woningen maar beperkt beschikbaar komen. De woning is gelegen in het centrum van Heinkenszand, waardoor voorzieningen zoals supermarkten, winkels, horeca en scholen eenvoudig bereikbaar zijn. Ook sportvoorzieningen en uitvalswegen richting Goes en Middelburg bevinden zich op korte afstand. Begane grond Via de voortuin bereikt u de hal met toilet en fonteintje, meterkast (5 groepen) en trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal komt u in de ruime keuken, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van een fraai natuurstenen werkblad. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en spoelbak. Vanuit de keuken is er een deur naar de achtertuin. Een open doorgang leidt naar de woonkamer. Deze is prettig ingedeeld met aan de voorzijde een ruime zithoek en aan de achterzijde plaats voor een royale eethoek. De grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor veel daglicht. Achterin de woonkamer is een airco geplaatst. De gehele begane grond is afgewerkt met een nette, lichte laminaatvloer. Eerste verdieping Op de eerste verdieping geeft de ruime overloop toegang tot drie slaapkamers, een inbouwkast en de badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich de compacte badkamer, voorzien van een douche en wastafelmeubel. Tevens ligt hier een slaapkamer die momenteel in gebruik is als werkkamer, met daarnaast de witgoedaansluitingen. Aan de achterzijde bevinden zich de overige twee slaapkamers. De grootste slaapkamer is uitgerust met airco, terwijl de tweede slaapkamer beschikt over een praktische inbouwkast. Op de overloop is de cv-installatie (Nefit, 2010) netjes weggewerkt in een inbouwkast. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereikt u de bergzolder. Deze verdieping biedt verrassend veel bergruimte voor het netjes opbergen van seizoensspullen en overige opslag. Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en nagenoeg volledig bestraat. Achterin de tuin bevinden zich een stenen schuur met aansluitend een houten berging met veranda, wat zorgt voor veel praktische bergruimte en een fijne buitenplek. De tuin is daarnaast bereikbaar via een eigen achterom. Kenmerken op een rij: - Instapklare tussenwoning in het centrum van Heinkenszand - 3 slaapkamers - Ruime woonkamer en keuken - Onderhoudsvriendelijke achtertuin - Voorzien van airco - Stenen schuur en houten berging met overkapping - Praktische bergzolder - Op korte afstand van winkels en voorzieningen - Ideale starterswoning in aantrekkelijk prijssegment Benieuwd naar de ruimte en mogelijkheden van deze woning? Plan gerust een bezichtiging en ontdek het zelf. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De objecten worden opgemeten volgens de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.

Hipoteca berekenen

€ 259.000

Coste del comprador (estimado): € 7.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 266.030

2,78%

Anualmente

%

€ 12.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 259.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
70 m²
Área del lote
169 m²
Contenido
257 m³
Otra zona interior
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
17 m²
Área del jardín trasero
108 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1956
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4451

Mapas de Google

Ubicación de Heinkenszand

Vista espacial del área de trabajo en Heinkenszand

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heinkenszand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heinkenszand. En 2025 había 5.590 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 364.000.

Inhabitantes

5.590

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 364.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

103

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heinkenszand
Año Inhabitantes
2021 5.515
2022 5.480
2023 5.555
2024 5.520
2025 5.590

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heinkenszand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 260.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 320.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 364.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.480 0-15: 830 15-25: 605 25-45: 1.205 45-65: 1.465

Nivel académico

Hoger

1.120

Praktisch

1.020

Middelbaar

1.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

410

Nederland

4.800

Buiten Europa

380

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 449
Appartementen 291
Tussenwoningen 655
Vrijstaande woningen 735
Twee-onder-één-kap woningen 403

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 136
1925 tot 1950 122
1950 tot 1970 299
1970 tot 1980 807
1980 tot 1990 319
1990 tot 2000 415
2000 tot 2010 320
2010 tot 2020 182
2020 en later 197

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

898

Etiqueta A

710

Etiqueta B

487

Etiqueta D

238

Etiqueta G

194

Etiqueta F

92

Etiqueta E

76

Etiqueta A++++

57

Etiqueta A+

37

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A++

10

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heinkenszand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.660
2021 1.320 2.810
2022 1.040 2.660
2023 890 2.590
2024 860 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.320

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.780

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.900

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.730

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.160

Vrijstaande woning

Gas: 1.150 • Electricidad: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Electricidad: 2.680

Actividad empresarial en Heinkenszand (2025)

Handel en HORECA 125
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 160
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Número total de establecimientos empresariales: 745

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heinkenszand
Periodo Delitos
jan 2026 8
jul 2025 9
jun 2025 7
mei 2025 7
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 5
nov 2025 8
okt 2024 12
okt 2025 11
sep 2024 7
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heinkenszand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heinkenszand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heinkenszand?

Heinkenszand telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand is in 2025 circa € 364.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand ligt rond € 35.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heinkenszand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 103 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heinkenszand?

In Heinkenszand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 735 woningen.

Meer viviendas in Heinkenszand

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.