Aller directement au contenu
Logo de Steendijk Makelaars

van Cittersstraat 16

4451BK Heinkenszand • Zeeland

Disponible

€ 259.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 266.030

Prix d'achat /m²: € 3.700

Galerie de photos

Description

Instapklare starterswoning met 3 slaapkamers in hartje Heinkenszand Starters opgelet! In het centrum van Heinkenszand biedt deze keurige tussenwoning een uitstekende kans voor wie comfortabel en betaalbaar wil wonen. De woning ligt op korte afstand van winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen en is zonder al te veel werkzaamheden te betrekken. Met drie volwaardige slaapkamers, een praktische bergzolder en een onderhoudsvriendelijke achtertuin is dit een verrassend ruime gezinswoning. Daarnaast beschikt de woning over een stenen schuur en een houten berging met overkapping, ideaal voor extra opslag of hobbyruimte. Een aantrekkelijk aanbod in een prijssegment waarin woningen maar beperkt beschikbaar komen. De woning is gelegen in het centrum van Heinkenszand, waardoor voorzieningen zoals supermarkten, winkels, horeca en scholen eenvoudig bereikbaar zijn. Ook sportvoorzieningen en uitvalswegen richting Goes en Middelburg bevinden zich op korte afstand. Begane grond Via de voortuin bereikt u de hal met toilet en fonteintje, meterkast (5 groepen) en trapopgang naar de verdieping. Vanuit de hal komt u in de ruime keuken, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van een fraai natuurstenen werkblad. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vaatwasser en spoelbak. Vanuit de keuken is er een deur naar de achtertuin. Een open doorgang leidt naar de woonkamer. Deze is prettig ingedeeld met aan de voorzijde een ruime zithoek en aan de achterzijde plaats voor een royale eethoek. De grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor veel daglicht. Achterin de woonkamer is een airco geplaatst. De gehele begane grond is afgewerkt met een nette, lichte laminaatvloer. Eerste verdieping Op de eerste verdieping geeft de ruime overloop toegang tot drie slaapkamers, een inbouwkast en de badkamer. Aan de voorzijde bevindt zich de compacte badkamer, voorzien van een douche en wastafelmeubel. Tevens ligt hier een slaapkamer die momenteel in gebruik is als werkkamer, met daarnaast de witgoedaansluitingen. Aan de achterzijde bevinden zich de overige twee slaapkamers. De grootste slaapkamer is uitgerust met airco, terwijl de tweede slaapkamer beschikt over een praktische inbouwkast. Op de overloop is de cv-installatie (Nefit, 2010) netjes weggewerkt in een inbouwkast. Tweede verdieping Via een vlizotrap bereikt u de bergzolder. Deze verdieping biedt verrassend veel bergruimte voor het netjes opbergen van seizoensspullen en overige opslag. Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en nagenoeg volledig bestraat. Achterin de tuin bevinden zich een stenen schuur met aansluitend een houten berging met veranda, wat zorgt voor veel praktische bergruimte en een fijne buitenplek. De tuin is daarnaast bereikbaar via een eigen achterom. Kenmerken op een rij: - Instapklare tussenwoning in het centrum van Heinkenszand - 3 slaapkamers - Ruime woonkamer en keuken - Onderhoudsvriendelijke achtertuin - Voorzien van airco - Stenen schuur en houten berging met overkapping - Praktische bergzolder - Op korte afstand van winkels en voorzieningen - Ideale starterswoning in aantrekkelijk prijssegment Benieuwd naar de ruimte en mogelijkheden van deze woning? Plan gerust een bezichtiging en ontdek het zelf. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De objecten worden opgemeten volgens de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.

Prêt immobilier berekenen

€ 259.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 266.030

2,78%

Annuellement

%

€ 12.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 259.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
70 m²
Superficie du terrain
169 m²
Contenu
257 m³
Autre espace intérieur
2 m²
Espace de stockage externe
17 m²
Aire de la cour arrière
108 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1956
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4451

Google Maps

Localisation de Heinkenszand

Aperçu spatial du site de travail dans Heinkenszand

Chiffres de logement et de quartier dans Heinkenszand

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heinkenszand. En 2025 étaient 5.590 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 364.000.

Résidents

5.590

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 364.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

103

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heinkenszand
Année Résidents
2021 5.515
2022 5.480
2023 5.555
2024 5.520
2025 5.590

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heinkenszand
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 260.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 320.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 364.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.480 0-15: 830 15-25: 605 25-45: 1.205 45-65: 1.465

Niveau d'enseignement

Hoger

1.120

Praktisch

1.020

Middelbaar

1.910

Origine des habitants (2025)

Europa

410

Nederland

4.800

Buiten Europa

380

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 449
Appartementen 291
Tussenwoningen 655
Vrijstaande woningen 735
Twee-onder-één-kap woningen 403

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 136
1925 tot 1950 122
1950 tot 1970 299
1970 tot 1980 807
1980 tot 1990 319
1990 tot 2000 415
2000 tot 2010 320
2010 tot 2020 182
2020 en later 197

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

898

Étiquette A

710

Étiquette B

487

Étiquette D

238

Étiquette G

194

Étiquette F

92

Étiquette E

76

Étiquette A++++

57

Étiquette A+

37

Étiquette A+++

29

Étiquette A++

10

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heinkenszand
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.160 2.660
2021 1.320 2.810
2022 1.040 2.660
2023 890 2.590
2024 860 2.690

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.780

Koopwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.900

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.730

Tussenwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.160

Vrijstaande woning

Gaz: 1.150 • Électricité: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 880 • Électricité: 2.680

Activité dans Heinkenszand (2025)

Handel en HORECA 125
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 160
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 85

Nombre total d'établissements: 745

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heinkenszand
Période Délits
jan 2026 8
jul 2025 9
jun 2025 7
mei 2025 7
mrt 2025 8
mrt 2026 8
nov 2024 5
nov 2025 8
okt 2024 12
okt 2025 11
sep 2024 7
sep 2025 7

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heinkenszand.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heinkenszand

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heinkenszand?

Heinkenszand telt in 2025 ongeveer 5.590 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heinkenszand is in 2025 circa € 364.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heinkenszand ligt rond € 35.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heinkenszand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 103 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heinkenszand?

In Heinkenszand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 735 woningen.

Meer maisons in Heinkenszand

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.