Ir directamente al contenido
Logotipo de Dekkers Garantiemakelaars

Krabbenbosweg 169

7555EE Hengelo • Overijssel

Vendido bajo reserva

€ 310.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 318.050

Precio de compra /m²: € 4.133

Galería de fotos

Descripción

Krabbenbosweg 169 te Hengelo (O) Zoek je een huis dat meteen als thuis aanvoelt en zonder klussen te betrekken is? Deze charmante, volledig instapklare halfvrijstaande woning brengt comfort, uitstraling en een fijne ligging samen op een manier die je niet vaak ziet. Met drie fijne slaapkamers, een moderne inbouwkeuken (2023) en een warme, uitnodigende woonkamer is dit een plek waar je elke dag met plezier thuiskomt. De zonnige achtertuin op het zuiden, compleet met een stenen berging en een royale overkapping, maakt het geheel helemaal af en nodigt uit tot lange avonden buiten. De woning ligt in de geliefde wijk “De Nijverheid”. Je woont hier rustig, maar toch op korte afstand van winkels, scholen en sportvoorzieningen. Ook het openbaar vervoer en de uitvalswegen zijn uitstekend bereikbaar. Voor een ontspannen wandeling sta je zo in het Laurapark of Waterpark Genseler en het bruisende centrum van Hengelo bereik je al binnen enkele minuten. Hier woon je centraal, comfortabel en met alles binnen handbereik. Indeling Begane grond Bij binnenkomst via de entree voel je direct de verzorgde en warme sfeer van de woning. In de hal bevinden zich het toilet met fontein en de toegang tot de woonkamer. De woonkamer is slim ingedeeld en biedt een fijne balans tussen gezelligheid en functionaliteit, met aan de voorzijde een uitnodigend eetgedeelte en aan de tuinzijde een comfortabele zithoek waar je heerlijk kunt ontspannen. De verlichte trap naar boven is subtiel geïntegreerd en draagt bij aan het moderne karakter. De begane grond is zowel aan de voor als zijkant voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing en rolluiken, wat zorgt voor extra comfort en energiezuinigheid. De keuken vormt een echte eyecatcher en sluit naadloos aan op het woongedeelte. Je treft hier een luxe, moderne inbouwkeuken die van alle gemakken is voorzien en ideaal is voor kookliefhebbers. De keuken beschikt over diverse hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, een combimagnetron met ovenfunctie, een vierpits inductiekookplaat, een RVS afzuigkap, een koelkast en een praktische vriezer met drie lades. Aansluitend bevindt zich de nette, volledig betegelde badkamer. Deze is ingericht met een douche met glazen deur, een wastafelmeubel en een designradiator. Ook is hier de aansluiting voor de wasmachine aanwezig en is de ruimte voorzien van zowel mechanische als natuurlijke ventilatie. Eerste verdieping Op de eerste verdieping kom je op de overloop met toegang tot drie slaapkamers van afgerond 11,5 m², 8 m² en 5,5 m². De grootste slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is prettig licht en ruim van opzet. De twee slaapkamers aan de achterzijde profiteren van een kunststof dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en daglicht. De gehele verdieping is uitgevoerd met kunststof kozijnen en HR++ beglazing en alle kamers zijn voorzien van horren en rolluiken, wat bijdraagt aan een comfortabel binnenklimaat. Zolder De zolder is bereikbaar via een vlizotrap en biedt verrassend veel ruimte. Met een dakraam aan de achterzijde is er al daglicht aanwezig en de mogelijkheden zijn hier volop. Of je nu extra bergruimte zoekt of droomt van een vierde slaapkamer, deze verdieping biedt alle potentie om jouw woonwensen verder uit te breiden. Tuin en stenen berging De achtertuin is een heerlijke plek waar zon, privacy en sfeer samenkomen. Dankzij de gunstige ligging op het zuiden geniet je hier optimaal van het buitenleven. De combinatie van strak tegelwerk, een groen gazon en verzorgde borders zorgt voor een moderne en toch warme uitstraling. Onder de royale overkapping kun je het hele jaar door comfortabel buiten zitten, terwijl de beschutte plek daarachter ideaal is voor het stallen van fietsen. De aangebouwde stenen berging biedt bovendien extra praktische opbergruimte. Overige bijzonderheden De woning is gebouwd rond 1919 en wordt verwarmd door een AWB cv-ketel uit 2009 die in eigendom is. Deze installatie zorgt ook voor het warme water. De woning heeft energielabel C en staat op een perceel van 164 m². Het woonoppervlak bedraagt circa 75 m² en de inhoud is ongeveer 316 m³. Daarnaast is er een glasvezelaansluiting aanwezig. ''Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl'' In de koopakte zal een deponering van 10% waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen.

Hipoteca berekenen

€ 310.000

Coste del comprador (estimado): € 8.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 318.050

2,78%

Anualmente

%

€ 15.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 310.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
75 m²
Área del lote
164 m²
Contenido
316 m³
Otra zona interior
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
2 m²
Área del jardín trasero
104 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1919
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
AWB (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
20-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7555

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.