Ir directamente al contenido
Logotipo de Klinkers Makelaardij

Wilhelminastraat 137

6431XV Hoensbroek • Limburg

Vendido

€ 400.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 409.850

Precio de compra /m²: € 2.105

Galería de fotos

Descripción

Deze woning wordt u aangeboden door Klinkers Makelaardij! Let op bij het plannen van een bezichtiging! Het plannen van een bezichtiging voor deze woning, gelegen aan de Wilhelminastraat 137 te Hoensbroek, kunt u vanaf nu ook ONLINE doen! Ga naar onze website, kies uw eigen openstaande dag & tijdslot en uw afspraak is gemaakt! Wij sturen u vervolgens nog een bevestiging van onze afspraak en zien elkaar dan op de afgesproken dag. Stel dit lukt niet, dan kunt u uiteraard ook gewoon contact met ons opnemen (telefonisch of via e-mail). Welkom in deze ruime half vrijstaande woning die gelegen is aan de Wilhelminastraat 137 te Hoensbroek. Deze woning beschikt o.a. over vier slaapkamers (6 wanneer men de twee slaapkamers van de multifunctionele ruimte meeneemt), een royale woonkamer & keuken en over een fraaie achtergelegen tuin. Tevens is er een multifunctionele ruimte aanwezig die men naar eigen wens kan indelen, momenteel zijn hier dus twee extra slaapkamers aanwezig. Tot slot beschikt deze woning over 14 zonnepanelen. Begane grond: Wanneer men de voordeur opent dan treedt men de hal/entree binnen. Deze hal/entree (2.56m x 2.27m) biedt toegang tot de toiletruimte, keuken en middels de trapopgang toegang tot de eerste etage. De moderne toiletruimte (1.54m x 0.88m) is voorzien van een Japans toilet en fonteintje. De ruime open keuken (20m2) is voorzien van een laminaatvloer, airconditioning en beschikt over een keukeninstallatie in rechte opstelling met de volgende ingebouwde keukenapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuiging, vaatwasser, combioven (2x), koelkast en Amerikaanse koelkast & diepvries. De royale doorzonwoonkamer (12.47m x 3.53m) is voorzien van een laminaatvloer en biedt middels de dubbele openslaande tuindeur toegang tot de tuin. Door de vele en grote raampartijen is er aan lichtinval geen gebrek. Eerste etage: Middels de trapopgang is de overloop van de eerste etage te bereiken. De gehele eerste etage, m.u.v. de badkamer, is voorzien van een laminaatvloer. Deze overloop (1.85m x 1.52m) biedt toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. De eerste slaapkamer (3.72m x 3.43m) bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is voorzien van airconditioning. De overige twee slaapkamers (3.88m x 3.75m & 2.94m x 2.58m) bevinden zich aan de achterzijde van de woning, de grootste van deze twee slaapkamers beschikt over airconditioning. De geheel betegelde badkamer (2.51m x 2.43m) beschikt over de volgende badkamerinstallaties: vaste wastafel in het badkamermeubel, designradiator, wandcloset, douchecabine met thermostaatkraan en een hoekbad met bubbelbadfunctie. Tweede etage: Via de vaste trap is de overloop van de tweede etage te bereiken. Deze overloop biedt vervolgens toegang tot de slaapkamer (4.30m x 3.76m) die voorzien is van een laminaatvloer en een royale dakkapel. Kelder: De woning beschikt over een provisiekelder (4.32m x 2.53m) waar zich de witgoedaansluitingen en de standplaats van de cv-installatie (merk Nefit, eigendom) bevinden. Tuin: Via zowel de woonkamer als de keuken bereikt men de achtergelegen tuin. Deze achtergelegen tuin is op het noordwesten gesitueerd en biedt veel privacy en rust. Zo zijn er o.a. meerdere terrassen aanwezig, borders, een gazon en een achtergelegen tuinhuis (7m2) met overkapping (4.90m x 2.70m). Via de tuin bereikt men de multifunctionele ruimte. Multifunctionele ruimte: De woning beschikt over een achtergelegen multifunctionele ruimte die men naar eigen wens kan indelen. Momenteel is hier het volgende aanwezig. Hal/entree (2.00m x 0.95m) met laminaatvloer en die toegang biedt tot de woonkamer, badkamer en de voorgelegen slaapkamer. Een woonkamer met laminaatvloer (6.19m x 3.28m). Voorheen was er ook een keukeninstallatie aanwezig in deze woonkamer. Twee slaapkamers (3.45m x 3.28m & 3.28m x 2.85) die beide voorzien zijn van een laminaatvloer. Geheel betegelde badkamer (2.16m x 2.00m) met de volgende badkamerinstallaties: vaste wastafel in het badkamermeubel, designradiator, wandcloset, aansluiting witgoed en douchecabine. Technische ruimte (3.28m x 2.42m) met de standplaats van de cv-installatie die dient voor deze multifunctionele ruimte (merk Nefit, eigendom). Recent uitgevoerde vernieuwingen: - Drie airconditionings geplaatst, 2022; - Gehele eerste etage, m.u.v. de badkamer, is vernieuwd; - Vloerisolatie gerealiseerd, 2023; - Spouwmuurisolatie gerealiseerd, 2023; - Nieuwe toiletruimte gerealiseerd met Japans toilet; - Nieuw stukadoorswerk; - Nieuwe plafonds; - Nieuwe laminaatvloer. Weetjes over deze woning: - Bouwjaar: 1963; - Woonoppervlakte: 190m2; - Overig inpandige ruimte: 28m2; - Inhoud woning: 669m3; - Gebouwgebonden buitenruimte: 0m2; - Externe ruimte: 7m2; - Perceeloppervlakte: 410m2; - Energielabel E, 18-01-2032. LET OP! ER KOMT SPOEDIG EEN VERNIEUWD ENERGIELABEL AAN (IN HET HUIDIGE ENERGIELABEL ZIJN ALLE VERBETERINGEN, ZOALS ISOLATIE EN ZONNEPANELEN, NOG NIET MEEGENOMEN); - De woning heeft kunststof kozijnen; - De woning heeft zowel dubbele als HR++ beglazing; - De woning heeft een cv-ketel, merk Nefit (2013, eigendom, voor de woning); - De woning heeft een cv-ketel, merk Nefit (2012, eigendom, voor de multifunctionele ruimte); - De woning heeft 14 zonnepanelen (eigendom); - De woning heeft een meterkast met digitale meter,14 groepen, 3 aardlekschakelaars en 1 hoofdschakelaar; - De woning heeft een zadeldak bedekt met pannen en een plat dakconstructie met bitumineuze dakbedekking; - De achtergelegen tuin is gesitueerd op het noordwesten; - Alle maten zijn circa maten; - Alle maten op de plattegronden zijn circa maten; - Alle muren op de plattegronden duiden niet aan of deze muren ‘’dragend’’ of ‘’niet-dragend’’ zijn; - De plattegronden zijn enkel indicatief; - Onder voorbehoud van eventuele typ- en opnamefouten. Nog aan het zoeken naar uw droomwoning? Like dan onze Facebook- of Instagrampagina (Klinkers Makelaardij), zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe vastgoedobjecten binnen onze portefeuille! Wie weet tot ziens, Klinkers Makelaardij. Overige informatie De gebruikelijke bankgarantie/waarborgsom van 10% is van toepassing. Toelichtingsclausule NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Conform artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek, is er pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Voor meer informatie en/of bezichtiging kunt u een vrijblijvende afspraak met ons maken.

Hipoteca berekenen

€ 400.000

Coste del comprador (estimado): € 9.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 409.850

2,78%

Anualmente

%

€ 20.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 400.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, halfvrijstaande woning

Índice

Habitaciones
11 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
3 aparte toiletten
Pisos
4 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
190 m²
Área del lote
410 m²
Contenido
669 m³
Otra zona interior
28 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
344 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Caldera CV
Merk Nefit (eigendom). Tweede cv-ketel voor de mul (2013)
Etiqueta energética
E

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
16-05-2025
Fecha de venta
12-08-2025

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6431

Mapas de Google

Ubicación de Hoensbroek

Vista espacial del área de trabajo en Hoensbroek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoensbroek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoensbroek. En 2026 había 18.708 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 200.122.

Inhabitantes

18.708

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 200.122

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.990

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.004

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoensbroek
Año Inhabitantes
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoensbroek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Nivel académico

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.728

Etiqueta E

1.374

Etiqueta B

1.367

Etiqueta F

1.353

Etiqueta D

1.274

Etiqueta A

1.092

Etiqueta G

1.009

Etiqueta A+

62

Etiqueta A+++

48

Etiqueta A++++

28

Etiqueta A++

16

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoensbroek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 943 • Electricidad: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Electricidad: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Electricidad: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Electricidad: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Electricidad: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.979

Actividad empresarial en Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Número total de establecimientos empresariales: 1.495

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoensbroek
Periodo Delitos
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoensbroek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoensbroek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer viviendas in Hoensbroek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.