Ir directamente al contenido
Logotipo de Smeets Vastgoed

Montfortstraat 15

6433JG Hoensbroek • Limburg

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 408.830

Precio de compra /m²: € 2.293

Galería de fotos

Descripción

Karakter, ruimte en luxe in een sfeervolle jaren ’30 vrijstaande woning Sommige woningen hebben direct iets bijzonders. Montfortstraat 15 is zo’n woning. Deze vrijstaande jaren ’30 woning combineert authentieke charme met hedendaags wooncomfort en een hoogwaardig afwerkingsniveau. Denk aan glas-in-loodramen, een prachtig houten trappenhuis, originele details én tegelijkertijd een energiezuinige woning met moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, airconditioning en 16 zonnepanelen. Met een woonoppervlakte van maar liefst ca. 174 m², een perceel van 585 m² en een fraai aangelegde groene tuin is dit een woning waar sfeer, comfort en ruimte perfect samenkomen. De woning is gunstig gelegen nabij het NS-station, uitvalswegen en op fietsafstand van het centrum van Hoensbroek. Bent u op zoek naar een karaktervolle vrijstaande woning met luxe, sfeer en verrassend veel ruimte? Dan moet u deze unieke woning beslist van binnen beleven. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de charme en het wooncomfort Pluspunten van de woning: * Vrijstaande karakteristieke jaren ’30 woning * Luxe afwerkingsniveau met behoud van authentieke details * Woonoppervlakte ca. 174 m² * Ruim perceel van 585 m² * Energielabel B * Dak- en muurisolatie * Kunststoffen en hardhouten kozijnen (aanbouw) met HR++ beglazing * 16 zonnepanelen (2023) * Airconditioning aanwezig (2025) * Vloerverwarming in de aanbouw * Royale leefkeuken in landelijke stijl, luxe badkamer * 3 royale slaapkamers * Prachtige groene tuin met meerdere terrassen * Vrijstaande garage met smeerput én bergzolder. * Extra bergingen aanwezig * Nabij NS-station en uitvalswegen Indeling Souterrain: Praktische provisiekelder. Begane grond Via de entree met garderobe bereikt u de sfeervolle hal met authentieke tegelvloer. Hier bevinden zich de toegang tot de kelder, de deels betegelde toiletruimte met wandcloset en fonteintje én het prachtige houten trappenhuis dat direct de karakteristieke sfeer van de woning benadrukt. De ruime living is warm en sfeervol ingericht met een fraaie parketvloer, erker en openslaande tuindeuren naar het terras. In de royale aanbouw bevindt zich de schitterende leefkeuken: een plek waar koken, tafelen en gezellig samenzijn centraal staan. De combinatie van landelijke charme en moderne afwerking zorgt voor een luxe uitstraling. De keuken beschikt over een landelijke keukenopstelling met hardstenen werkblad en diverse apparatuur, waaronder: Boretti 5-pits gaskookplaat met oven en afzuigkap, vaatwasser en koel-vries combinatie. De aanbouw is voorzien van vloerverwarming, grote hoogwaardige vloertegels, een verlaagd plafond met inbouwverlichting en een sfeervolle gashaard. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aanrechtblok, koelkast en diepvries en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Tuin De fraai aangelegde achtertuin, op het Zuiden gelegen, is een heerlijke groene oase met meerdere terrassen, gazon, vijverpartij, beuk hagen, taxus en cipressen. Hier is het heerlijk genieten. Daarnaast beschikt het perceel over een ruime vrijstaande stenen garage met sectionaal poort, smeerput en bergzolder, een buitenkeuken, buitendouche en een aangebouwde bergruimte én een extra berging aan de zijkant van de woning. Eerste verdieping: De overloop met glas-in-lood raampartij en airco geeft toegang tot een ruime toiletruimte (voormalige badkamer) met closet en wastafel, twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer. Slaapkamer I: ca. 4.04 x 3.81 m, voorzien van fraaie inbouwkast en houten plankenvloer. Slaapkamer II: ca. 3.80 x 2.07 m, voorzien van bergkast en eveneens een houten plankenvloer. De luxe badkamer is uitgerust met een vrijstaand antiek ligbad, douchecabine. dubbele wastafel in meubel en PVC vloer. Tweede verdieping: Via het prachtige houten trappenhuis bereikt u de royale tweede verdieping met overloop, bergzolder en cv-berging met kastruimte. Hier bevindt zich de riante derde slaapkamer van ca. 6.17 x 3.20 m met sfeervolle vide. Overige bijzonderheden - Aanbouw gerealiseerd in 2018 - Overige moderniseringen eveneens uitgevoerd van 2018 tot 2023 - HR cv ketel Nefit (2018) is eigendom. - Hoogwaardig afwerkingsniveau - Instapklaar woonhuis - Authentieke elementen zoals glas-in-lood, erker, originele deuren en tegelvloer behouden gebleven - Ideale combinatie van karakter en modern wooncomfort

Hipoteca berekenen

€ 399.000

Coste del comprador (estimado): € 9.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 408.830

2,78%

Anualmente

%

€ 19.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 399.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
174 m²
Área del lote
585 m²
Contenido
690 m³
Otra zona interior
15 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
59 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1931
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
B

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones de garaje

Vliering

Características adicionales

  • Airconditioning en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6433

Mapas de Google

Ubicación de Hoensbroek

Vista espacial del área de trabajo en Hoensbroek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hoensbroek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoensbroek. En 2026 había 18.708 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 200.122.

Inhabitantes

18.708

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 200.122

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.990

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.004

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hoensbroek
Año Inhabitantes
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hoensbroek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Nivel académico

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.728

Etiqueta E

1.374

Etiqueta B

1.367

Etiqueta F

1.353

Etiqueta D

1.274

Etiqueta A

1.092

Etiqueta G

1.009

Etiqueta A+

62

Etiqueta A+++

48

Etiqueta A++++

28

Etiqueta A++

16

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hoensbroek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 943 • Electricidad: 2.778

Huurwoning

Gas: 778 • Electricidad: 2.082

Koopwoning

Gas: 951 • Electricidad: 2.936

Appartement

Gas: 710 • Electricidad: 1.858

Tussenwoning

Gas: 816 • Electricidad: 2.535

Vrijstaande woning

Gas: 1.372 • Electricidad: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.979

Actividad empresarial en Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Número total de establecimientos empresariales: 1.495

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hoensbroek
Periodo Delitos
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoensbroek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hoensbroek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer viviendas in Hoensbroek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.