Aller directement au contenu
Logo de Smeets Vastgoed

Montfortstraat 15

6433JG Hoensbroek • Limburg

Disponible

€ 399.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 408.830

Prix d'achat /m²: € 2.293

Galerie de photos

Description

Karakter, ruimte en luxe in een sfeervolle jaren ’30 vrijstaande woning Sommige woningen hebben direct iets bijzonders. Montfortstraat 15 is zo’n woning. Deze vrijstaande jaren ’30 woning combineert authentieke charme met hedendaags wooncomfort en een hoogwaardig afwerkingsniveau. Denk aan glas-in-loodramen, een prachtig houten trappenhuis, originele details én tegelijkertijd een energiezuinige woning met moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, airconditioning en 16 zonnepanelen. Met een woonoppervlakte van maar liefst ca. 174 m², een perceel van 585 m² en een fraai aangelegde groene tuin is dit een woning waar sfeer, comfort en ruimte perfect samenkomen. De woning is gunstig gelegen nabij het NS-station, uitvalswegen en op fietsafstand van het centrum van Hoensbroek. Bent u op zoek naar een karaktervolle vrijstaande woning met luxe, sfeer en verrassend veel ruimte? Dan moet u deze unieke woning beslist van binnen beleven. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de charme en het wooncomfort Pluspunten van de woning: * Vrijstaande karakteristieke jaren ’30 woning * Luxe afwerkingsniveau met behoud van authentieke details * Woonoppervlakte ca. 174 m² * Ruim perceel van 585 m² * Energielabel B * Dak- en muurisolatie * Kunststoffen en hardhouten kozijnen (aanbouw) met HR++ beglazing * 16 zonnepanelen (2023) * Airconditioning aanwezig (2025) * Vloerverwarming in de aanbouw * Royale leefkeuken in landelijke stijl, luxe badkamer * 3 royale slaapkamers * Prachtige groene tuin met meerdere terrassen * Vrijstaande garage met smeerput én bergzolder. * Extra bergingen aanwezig * Nabij NS-station en uitvalswegen Indeling Souterrain: Praktische provisiekelder. Begane grond Via de entree met garderobe bereikt u de sfeervolle hal met authentieke tegelvloer. Hier bevinden zich de toegang tot de kelder, de deels betegelde toiletruimte met wandcloset en fonteintje én het prachtige houten trappenhuis dat direct de karakteristieke sfeer van de woning benadrukt. De ruime living is warm en sfeervol ingericht met een fraaie parketvloer, erker en openslaande tuindeuren naar het terras. In de royale aanbouw bevindt zich de schitterende leefkeuken: een plek waar koken, tafelen en gezellig samenzijn centraal staan. De combinatie van landelijke charme en moderne afwerking zorgt voor een luxe uitstraling. De keuken beschikt over een landelijke keukenopstelling met hardstenen werkblad en diverse apparatuur, waaronder: Boretti 5-pits gaskookplaat met oven en afzuigkap, vaatwasser en koel-vries combinatie. De aanbouw is voorzien van vloerverwarming, grote hoogwaardige vloertegels, een verlaagd plafond met inbouwverlichting en een sfeervolle gashaard. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met aanrechtblok, koelkast en diepvries en de aansluitingen voor wasmachine en droger. Tuin De fraai aangelegde achtertuin, op het Zuiden gelegen, is een heerlijke groene oase met meerdere terrassen, gazon, vijverpartij, beuk hagen, taxus en cipressen. Hier is het heerlijk genieten. Daarnaast beschikt het perceel over een ruime vrijstaande stenen garage met sectionaal poort, smeerput en bergzolder, een buitenkeuken, buitendouche en een aangebouwde bergruimte én een extra berging aan de zijkant van de woning. Eerste verdieping: De overloop met glas-in-lood raampartij en airco geeft toegang tot een ruime toiletruimte (voormalige badkamer) met closet en wastafel, twee ruime slaapkamers en een luxe badkamer. Slaapkamer I: ca. 4.04 x 3.81 m, voorzien van fraaie inbouwkast en houten plankenvloer. Slaapkamer II: ca. 3.80 x 2.07 m, voorzien van bergkast en eveneens een houten plankenvloer. De luxe badkamer is uitgerust met een vrijstaand antiek ligbad, douchecabine. dubbele wastafel in meubel en PVC vloer. Tweede verdieping: Via het prachtige houten trappenhuis bereikt u de royale tweede verdieping met overloop, bergzolder en cv-berging met kastruimte. Hier bevindt zich de riante derde slaapkamer van ca. 6.17 x 3.20 m met sfeervolle vide. Overige bijzonderheden - Aanbouw gerealiseerd in 2018 - Overige moderniseringen eveneens uitgevoerd van 2018 tot 2023 - HR cv ketel Nefit (2018) is eigendom. - Hoogwaardig afwerkingsniveau - Instapklaar woonhuis - Authentieke elementen zoals glas-in-lood, erker, originele deuren en tegelvloer behouden gebleven - Ideale combinatie van karakter en modern wooncomfort

Prêt immobilier berekenen

€ 399.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 408.830

2,78%

Annuellement

%

€ 19.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 399.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
174 m²
Superficie du terrain
585 m²
Contenu
690 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
59 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1931
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de garage

Vliering

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6433

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.