Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Heerlen

Emmastraat 73

6431CT Hoensbroek • Limburg

Disponible

€ 269.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 276.230

Prix d'achat /m²: € 2.423

Galerie de photos

Description

Rustig, doch centraal gelegen in een kindvriendelijke woonwijk, ligt deze netter twee-onder-één-kapwoning met een multifunctionele ruimte in de tuin (momenteel ingericht als salon), een degelijke overkapping, drie volwaardige slaapkamers én de mogelijkheid tot het realiseren van een vierde slaapkamer. De woning is gelegen aan de Emmastraat 73 te Hoensbroek / Mariarade en biedt een verrassend complete en veelzijdige leefomgeving. Indeling Souterrain: Via een luik/ mangat in de woonkamer bereikt u de praktische kelderruimte, ideaal voor extra opslag. Parterre: Via de onderhoudsvriendelijke voortuin bereikt u de entree. Hal met garderobe en meterkast. Vanuit hier betreedt u de sfeervolle woonkamer, die direct in het oog springt dankzij de karakteristieke erker aan de voorzijde, een perfecte plek voor een gezellige eethoek. Aan de achterzijde bevindt zich een knusse zithoek. De speelse bordestrap fungeert als echte eyecatcher en geeft de ruimte een uniek karakter. De royale keuken is bereikbaar vanuit de woonkamer en beschikt over een praktische opstelling aan beide zijden met volop bergruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een combimagnetron, keramische kookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser en een losstaande vriezer. Tevens bevinden zich hier de witgoedaansluitingen, netjes weggewerkt in een kast. Aansluitend vindt u de moderne, grotendeels betegelde badkamer, welke in 2025 is gerenoveerd. Deze is uitgerust met een zwevend toilet, wastafelmeubel, regendouche, designradiator, mechanische ventilatie en een raam voor natuurlijke ventilatie. Ook de warmwatervoorziening (Vaillant geiser, eigendom) is hier gesitueerd. De gehele begane grond, met uitzondering van de badkamer, is afgewerkt met een stijlvolle siergrindvloer. Multifunctionele ruimte: Achter de keuken bevindt zich een volledig geïsoleerde multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als salon aan huis. Deze ruimte is via de tuin toegankelijk en beschikt over daglicht, elektra, water en afvoer. Ideaal als praktijkruimte, thuiskantoor, hobbyruimte of bijvoorbeeld een mancave. Tuin: De volledig omsloten en onderhoudsvriendelijke achtertuin is bereikbaar via de voorzijde en de keuken. Aan de zijkant van de woning bevindt zich een terras met aluminium overkapping, waar u heerlijk beschut kunt zitten. Achterin de tuin is een extra overkapping gerealiseerd en is er voldoende ruimte voor een comfortabele tuinset. Dankzij de gunstige ligging geniet u hier optimaal van de zon. Eerste verdieping: Via de speelse bordestrap bereikt u de eerste verdieping. Overloop met toegang tot twee nette slaapkamers, beide voorzien van een doorlopende laminaatvloer in visgraatmotief. De afmetingen zijn respectievelijk: 1) 3.78m x 3.21m 2) 3.78m x 2.62m Tweede verdieping: Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Kleine overloop met toegang tot twee kamers. Eén kamer is ingericht als derde slaapkamer (4.11m x 3.78m), voorzien van een muurkast en een cv-opstelling (Nefit combi cv/hr-ketel, eigendom). De tweede ruimte betreft een bergzolder (2.63m x 3.78m), momenteel in gebruik als logeerkamer. Met het toevoegen van extra daglicht is hier eenvoudig een volwaardige vierde slaapkamer te realiseren. Zolderverdieping: Middels een vlizotrap in de derde slaapkamer bereikt u de met hout beschoten zolderverdieping, ideaal als extra bergruimte. Bijzonderheden: - Het betreft een karaktervolle jaren-30 woning; - Gelegen tegenover een groenstrook en nabij recent gerealiseerde nieuwbouw; - Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen, deels houten kozijnen; - Volledig voorzien van dubbel glas; - Multifunctionele ruimte in de tuin, momenteel in gebruik als salon; - Badkamer vernieuwd in 2025; - Zonnige en onderhoudsvriendelijke achtertuin; - Drie slaapkamers met mogelijkheid tot een vierde; - Het woonoppervlakte is ca. 111 m² inclusief de multifunctionele ruimte (ca. 10 m²)'; - Aanvaarding in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 269.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 276.230

2,78%

Annuellement

%

€ 13.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 269.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen, een zolder met een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
111 m²
Superficie du terrain
192 m²
Contenu
444 m³
Autre espace intérieur
11 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
22 m²
Aire de la cour arrière
37 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1938
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Gasboiler
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Label\u00e9nergie
E

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6431

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.