Aller directement au contenu
Logo de Zekerheuts Makelaardij | Hulsberg

St. Josephstraat 13

6431XH Hoensbroek • Limburg

Disponible

€ 285.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 292.550

Prix d'achat /m²: € 2.457

Galerie de photos

Description

ST. JOSEPHSTRAAT 13 TE HOENSBROEK Op een rustige woonlocatie nabij de kern van Hoensbroek mogen wij u dit sfeervolle en vrijstaande jaren ’30 woonhuis met karakteristieke elementen en onder meer riante woonkamer met voorkamer en aanbouw aan achterzijde, gesloten keuken, badkamer op de parterre, 2 ruime slaapkamers en besloten achtertuin te koop aanbieden ALGEMEEN Vraagprijs: € 285.000, -- k.k. Aanvaarding: in overleg Onderhoud: redelijk tot goed Bouwjaar: circa 1935 Perceeloppervlak: 196 m² Woonoppervlakte: circa 116 m² Overige inpandige ruimte: 13 m² Gebouwgebonden buitenruimte: 11 m² Externe bergruimte: 4 m² Inhoud: circa 483 m³ Energielabel: E (geldig tot 18 maart 2036) TYPERING Deze vrijstaande woning is rustig gelegen in een straat met voornamelijk karakteristieke woonhuizen. Diverse voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer, scholen en sport- en recreatievoorzieningen zijn in de directe omgeving aanwezig. Het pand is degelijk en in spouw gebouwd en netjes onderhouden, maar dient inmiddels op een aantal punten wel te worden gemoderniseerd en verduurzaamd. Het is op de eerste verdieping nog voorzien van de originele houten kozijnen met enkel glas, in de hal en de woonkamer treft men sfeervolle glas-in-lood ramen, deels met voorzetramen. De erker aan de voorzijde is recent voorzien van een kunststof kozijn met HR+++ glas (oktober 2025), de houten schuifpui aan de achterzijde is voorzien van HR++ glas, de bovenlichten betreft enkel glas. Daarnaast is de woning op strategische plaatsen voorzien van rolluiken. Door de uitbouw aan de achterzijde is een riante leefruimte ontstaan op de parterre, de voorkamer is ideaal als lees-/werkhoek. In de woning zijn nog volop authentieke elementen aanwezig, dit biedt mooie kansen voor mensen die een woning graag naar eigen wens afwerken met behoud van karakter. Kortom: een bezichtiging zeker waard! INDELING Souterrain: Bereikbaar via een trap in de hal, provisiekelder (5,6 m²) met watermeter, de slimme gasmeter hangt in het trapgat. Parterre: Statige en overdekte entree aan linker voorzijde; hal (10,5 m²) met natuurstenen plavuizen, meterkast (voldoende automaten, aardlek, slimme elektrameter), trap naar verdieping, deur naar keuken en fraaie antieke dubbele deuren naar woonkamer; deels betegeld toilet met closet en fontein; riante Z-vormige living (totaal 51 m²) met zitgedeelte aan voorzijde, woon- en eetgedeelte met airco, schuifpui naar de tuin en deur naar de keuken; dichte keuken met deur naar achtertuin en bijkeuken, met keukeninstallatie voorzien van diverse boven- en onderkasten, laden, afzuigkap, 4-pits keramische kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast, diepvries en granieten werkblad met geïntegreerde rvs spoelbak; bijkeuken (3,9 m²) met witgoedaansluiting en cv ketel (Intergas HRE, bouwjaar 2025, gehuurd); via de hal bereikbare, volledig betegelde badkamer (4,8 m²) voorzien van inloopdouche, wastafel met spiegelkast, glazen wandplankjes en haddoekradiator. Tuin: Onderhoudsarme voortuin met stenen trapjes naar entree aan linkerzijde; poort naar achtertuin aan linkerzijde; knusse en geheel omsloten achtertuin bereikbaar vanuit woonkamer en keuken, voorzien vlonderterras met zonwering aan de woonkamer, borders met vaste planten, bestrating en houten tuinhuisje (3,7 m²) voorzien van elektra. 1e Verdieping (geheel voorzien van planken vloer): Overloop met muurkast en vlizotrap naar bergzolder; slaapkamer I (9,8 m²) aan rechter achterzijde voorzien van rolluik; slaapkamer II (13,9 m²) aan voorzijde; grotendeels betegeld toilet (3,7 m²) aan achterzijde voorzien van rolluik, staand closet, wastafelmeubel en vaste kast (met enkele kleine aanpassingen kan hier een 2e badkamer gerealiseerd worden). Zolder, nokhoogte 2,01 meter): Bereikbaar via vlizotrap, bergzolder (7,4 m²). BIJZONDERHEDEN - In de koopovereenkomst zullen een "ouderdoms-" en een "niet-zelf-bewoond" clausule worden opgenomen; - De cv ketel is gehuurd bij VoltaNXT en zal overgenomen worden door de koper; - Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief; - Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan; - De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren; - Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”); - Een financieringsvoorbehoud kan maximaal worden gesteld ter hoogte van de vraagprijs; - Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud; - Voor dit object heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op "Geen hoog risico" (indicatie A, B of C ). Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een funderingsonderzoek te verrichten;

Prêt immobilier berekenen

€ 285.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 292.550

2,78%

Annuellement

%

€ 14.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 285.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
2 chambres
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
116 m²
Superficie du terrain
196 m²
Contenu
483 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
4 m²
Aire de la cour arrière
30 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Tentdak bedekt met pannen
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, huur)
Label\u00e9nergie
E

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6431

Google Maps

Localisation de Hoensbroek

Aperçu spatial du site de travail dans Hoensbroek

Chiffres de logement et de quartier dans Hoensbroek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hoensbroek. En 2026 étaient 18.708 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 200.122.

Résidents

18.708

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 200.122

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 27.990

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.004

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Hoensbroek
Année Résidents
2021 18.871
2022 18.826
2023 18.780
2024 18.786
2025 18.700
2026 18.708

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Hoensbroek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 151.559
2022 EUR 160.700
2023 EUR 190.615
2024 EUR 185.886
2025 EUR 200.122

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 4.715 0-15: 2.420 15-25: 1.795 25-45: 4.620 45-65: 5.205

Niveau d'enseignement

Hoger

2.538

Praktisch

5.579

Middelbaar

5.993

Origine des habitants (2025)

Europa

2.885

Nederland

13.180

Buiten Europa

2.635

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.888
Appartementen 2.933
Tussenwoningen 3.477
Vrijstaande woningen 655
Twee-onder-één-kap woningen 1.230

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 31
1900 tot 1925 623
1925 tot 1950 1.594
1950 tot 1970 2.235
1970 tot 1980 1.747
1980 tot 1990 1.157
1990 tot 2000 658
2000 tot 2010 276
2010 tot 2020 197
2020 en later 120

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.728

Étiquette E

1.374

Étiquette B

1.367

Étiquette F

1.353

Étiquette D

1.274

Étiquette A

1.092

Étiquette G

1.009

Étiquette A+

62

Étiquette A+++

48

Étiquette A++++

28

Étiquette A++

16

Étiquette A+++++

2

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Hoensbroek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.173 2.668
2021 1.312 2.685
2022 1.026 2.586
2023 859 2.485
2024 833 2.535

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 943 • Électricité: 2.778

Huurwoning

Gaz: 778 • Électricité: 2.082

Koopwoning

Gaz: 951 • Électricité: 2.936

Appartement

Gaz: 710 • Électricité: 1.858

Tussenwoning

Gaz: 816 • Électricité: 2.535

Vrijstaande woning

Gaz: 1.372 • Électricité: 3.669

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.050 • Électricité: 2.979

Activité dans Hoensbroek (2025)

Handel en HORECA 310
Nijverheid en energie 295
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 290
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 85
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 215

Nombre total d'établissements: 1.495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hoensbroek
Période Délits
jan 2026 85
jul 2025 73
jun 2025 84
mei 2025 102
mrt 2025 84
mrt 2026 66
nov 2024 76
nov 2025 74
okt 2024 73
okt 2025 87
sep 2024 64
sep 2025 66

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hoensbroek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hoensbroek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Hoensbroek?

Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoensbroek?

In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.

Meer maisons in Hoensbroek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.