Ir directamente al contenido
Logotipo de Kingma Makelaars

Charlotte van Pallandthof 122

1628ZK Hoorn • Noord-Holland

Vendido

€ 579.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 592.430

Precio de compra /m²: € 3.784

Galería de fotos

Descripción

Charlotte van Pallandthof 122, Hoorn Richtprijs: € 579.000,- k.k. Woonoppervlakte: 153 m² Inhoud: 562 m³ Perceel: 255 m² Energielabel: A We nemen je graag mee naar een heerlijk huis aan de rand van de Kersenboogerd. Hier geniet je van vrij uitzicht over een weide aan de achterzijde én veel (gemeente) groen met een riant speelveld aan de voorzijde. Een plek met ruimte, licht en privacy. Bovendien parkeer je gewoon op je eigen pad. Scholen, speelpleintjes, winkelcentrum “Betje Wolfplein” en het NS-station liggen op fietsafstand. We hebben het hier over een fijne, goed onderhouden én zeer ruime twee-onder-een-kapwoning waar comfort en praktisch wonen hand in hand gaan. Om je nieuwsgierigheid te prikkelen, vertellen we je graag de highlights: - Sedumdak voor extra isolatie; - Raamkozijnen tot aan de grond voor een prachtige lichtinval; - Vloerverwarming op de begane grond; - Nette keuken met (nieuwe) inbouwapparatuur; - Praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting; - Verwarmde, inpandig bereikbare garage; - Achtertuin aan het water met vrij en groen uitzicht; Maar we zijn er nog niet. We nemen je graag nog even mee naar boven: - Drie ruime en lichte slaapkamers op de eerste verdieping; - Een zeer ruime en praktische berging; - Luxe badkamer met dubbele wastafel, ligbad, tweede toilet en douche; - Tweede verdieping met volop mogelijkheden; - Ruime overloop en vierde slaapkamer. Nieuwsgierig geworden? Je bent van harte welkom voor een bezichtiging. Bel ons op 0229 27 96 97. We leiden je graag rond! Heb je behoefte aan een professional die je adviseert? Schakel dan je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda. Lees de volledige omschrijving