Ir directamente al contenido
Logotipo de Zij is de makelaar

Bakboard 35

8502AL Joure • Fryslân

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 766.850

Precio de compra /m²: € 4.518

Galería de fotos

Descripción

* Gelegen op een rustige, verkeersluwe locatie (Skipsleat) in een hofje, staat dit vrijstaande woonhuis (A) voorzien van een aangebouwde kantoorruimte met berging, een vrijstaande open berging en een overkapping. * Het woonhuis is volledig gemoderniseerd en gerenoveerd in de periode 2020–2026 en daardoor instapklaar. * Ruime en lichte woning met maar liefst vier volwaardige slaapkamers. * Royale tuin rondom de woning, waar op elk moment van de dag van de zon kan worden genoten. * De kantoorruimte op de begane grond is multifunctioneel en kan desgewenst ook als slaapkamer worden gebruikt. Rustig wonen met ruimte, comfort en mogelijkheden – instapklaar familiehuis in Skipsleat Op een rustige en verkeersluwe locatie in de gewilde wijk Skipsleat staat deze vrijstaande, energiezuinige woning met energielabel A. De woning is de afgelopen jaren (2020–2026) volledig gemoderniseerd, gerenoveerd en verduurzaamd waardoor je hier direct zorgeloos kunt wonen. Wat deze woning extra bijzonder maakt is de multifunctionele kantoorruimte/thuiswerkplek op de begane grond. Deze is voorzien van een schuifpui en een eigen entree waardoor de ruimte perfect geschikt is als kantoor, praktijkruimte, atelier of slaap-/speelkamer. Ideaal voor werken aan huis of gelijkvloers wonen. Binnen valt direct de prettige en lichte leefruimte op. De ruime L-vormige woonkamer staat in open verbinding met de keuken die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de leefruimte loop je zo de royale tuin in, waar je op elk moment van de dag van de zon kunt genieten. Op de begane grond bevinden zich daarnaast een praktische bijkeuken en een separaat toilet. De begane grond is volledig voorzien van vloerverwarming. Op de eerste verdieping bevinden zich vier volwaardige slaapkamers, allemaal met handige bergruimte achter de knieschotten. 2 slaapkamers zijn voorzien van een groot Velux dakraam. De moderne badkamer (2020) is compleet uitgevoerd met een dakkapel, dubbele wastafel, inloopdouche en een tweede toilet. Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder met stahoogte. Ook op het gebied van duurzaamheid en comfort is deze woning helemaal klaar voor de toekomst. Zo zijn er onder andere 15 zonnepanelen (6000 Wp) geplaatst (2021), is de woning voorzien van kunststof kozijnen en deuren met triple glas (2025/2026), is er een vernieuwde keuken en badkamer (2020) én is de voormalige garage verbouwd tot een volwaardige werk-/praktijkruimte (2026). Er is daarnaast een laadpaal (Tesla) aanwezig. Dit fijne huis wordt onderhoudsvriendelijk opgeleverd. De houten boeidelen rondom de gehele woning zijn vervangen door aluminium boeidelen (2026), de houten gevelbekleding is volledig vervangen door kunststof rabat (2026) en de balustrades zijn ook vernieuwd (2026). Het geheel wordt compleet gemaakt door de vrijstaande open berging, overkapping, fijne zithoek met avondzon en de royale tuin rondom de woning. Kortom, een heerlijk familiehuis waar ruimte, rust, comfort en multifunctioneel wonen samenkomen. Indeling: Begane grond: - entree/hal - meterkast: 3-fase, 11 groepen, 6x aardlek, groep voor krachtstroom (laadpaal auto) - bijkeuken met aansluiting wasmachine en cv-ketel - kantoorruimte, buitendeur, schuifpui - hangend toilet + fontein - L-vormige woonkamer met open keuken: koel-/vriescombinatie, oven, kookeiland, inductie kookplaat, vaatwasser, kokendwaterkraan en buitendeur; Verdieping: - overloop - slaapkamer 1 met berging in knieschot - slaapkamer 2 met Velux dakraam en berging in knieschot - badkamer (2020) vv dakkapel, met hangend toilet, dubbele wastafel in meubel, designradiator en inloopdouche - slaapkamer 3 met Velux dakraam en berging in knieschot - slaapkamer 4 met berging in knieschot Zolder: Vlizo: zolderberging (stahoogte). Bijzonderheden: - 2025/2026: garage omgebouwd tot thuiswerkplek -2025/2026: gehele gevelbekleding inclusief topgevels vervangen door kunststof rabat, alle kozijnen (m.u.v. dakkapel) en deuren vervangen door kunststof (triple glas), aluminium boeidelen rondom aangebracht, balkons aangepakt/vernieuwd. -2020: keuken, badkamer, vloerverwarming, dakisolatie, woning gestuct -15 zonnepanelen (2021) met laadpaal(aansluiting) voor een elektrische auto -EPDM dakbedekking plat dak vernieuwd in 2025 -energielabel A en funderingsrisico C

Hipoteca berekenen

€ 750.000

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 766.850

3,04%

Anualmente

%

€ 37.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 750.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
166 m²
Área del lote
623 m²
Contenido
611 m³
Otra zona interior
6 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
32 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1987
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Dwarskap bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE 36/30A (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8502

Mapas de Google

Joure en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Joure

Estadísticas de vivienda y vecindario en Joure

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Joure. En 2025 había 13.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 325.000.

Inhabitantes

13.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 325.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

307

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Joure
Año Inhabitantes
2021 13.150
2022 13.095
2023 13.060
2024 12.970
2025 13.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Joure
Año Promedio WOZ
2021 EUR 233.000
2022 EUR 255.000
2023 EUR 288.000
2024 EUR 303.000
2025 EUR 325.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.650 0-15: 1.900 15-25: 1.350 25-45: 2.705 45-65: 3.440

Nivel académico

Hoger

2.700

Praktisch

2.350

Middelbaar

4.200

Origen de los residentes (2025)

Europa

460

Nederland

11.710

Buiten Europa

875

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.100
Appartementen 1.026
Tussenwoningen 1.481
Vrijstaande woningen 1.296
Twee-onder-één-kap woningen 1.445

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 261
1900 tot 1925 232
1925 tot 1950 259
1950 tot 1970 1.315
1970 tot 1980 1.432
1980 tot 1990 1.015
1990 tot 2000 783
2000 tot 2010 438
2010 tot 2020 243
2020 en later 214

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.880

Etiqueta C

1.771

Etiqueta B

1.413

Etiqueta D

494

Etiqueta G

380

Etiqueta F

234

Etiqueta E

166

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A+

74

Etiqueta A++

25

Etiqueta A++++

25

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Joure
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.250 2.580
2021 1.370 2.640
2022 1.060 2.450
2023 900 2.360
2024 880 2.430

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.170

Huurwoning

Gas: 730 • Electricidad: 1.760

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.730

Appartement

Gas: 590 • Electricidad: 1.570

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.050

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.320

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 940 • Electricidad: 2.520

Actividad empresarial en Joure (2025)

Handel en HORECA 380
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 455
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 80
Cultuur, recreatie en overige diensten 190

Número total de establecimientos empresariales: 1.770

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Joure
Periodo Delitos
jan 2025 25
jan 2026 22
jul 2025 21
jun 2025 29
mei 2025 21
mrt 2025 25
nov 2024 21
nov 2025 42
okt 2024 28
okt 2025 39
sep 2024 21
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Joure.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Joure

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Joure?

Joure telt in 2025 ongeveer 13.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Joure?

De gemiddelde WOZ-waarde in Joure is in 2025 circa € 325.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Joure?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Joure ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Joure?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 307 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Joure?

In Joure komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.481 woningen.

Meer viviendas in Joure

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.