Ir directamente al contenido
Logotipo de Lyanne Metz Garantiemakelaars

Koningin Julianaweg 17

3628BN Kockengen • Utrecht

Vendido

€ 549.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 561.830

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Volledig gerenoveerd met oog voor detail In 2018 is deze instapklare tussenwoning van top tot teen vernieuwd. Met hoogwaardige materialen en vakmanschap is werkelijk alles aangepakt: van installaties tot afwerking. De eerste verdieping kreeg bovendien een slimme, geheel nieuwe indeling waardoor de ruimte optimaal wordt benut. Deze woning biedt het comfort en de stijl van nu, zonder dat je nog iets hoeft te doen — verhuizen, uitpakken en genieten! De woning ligt in het centrum van het dorp Kockengen, aan leuk sierwater. Alle dagelijkse boodschappen en voorzieningen zoals een kinderdagverblijf, basisscholen en diverse sportverenigingen liggen om de hoek. Het dorp ligt op 5 autominuten afstand het NS station Breukelen en van de A2. Zowel Amsterdam als Utrecht zijn in circa 20 minuten bereikbaar. Kockengen heeft een landelijke uitstraling met veel natuur om het dorp heen. Het dorp biedt naast basisonderwijs, ook veel sportfaciliteiten (zoals water-, racket-, wieler- en veldsporten) in en rondom het zwem- en recreatiepark de Koet en het sportcomplex aan de noordzijde van het dorp. Voor voortgezet onderwijs zijn er tal van mogelijkheden in het nabijgelegen Breukelen, Maarssen en Woerden. In Kockengen bevinden zich een supermarkt en diverse detailhandel. Indeling Begane grond Entree, ruime hal, vaste trap naar de 1e verdieping, trapkast met garderoberuimte, meterkast, toiletruimte met hangend toilet en deur naar de woonkamer met open keuken. De ruime gezellige woonkamer met houtkachel is aan de voorzijde gelegen en heeft een leuk uitzicht. De open keuken met bar ligt aan de achterzijde van de woning. De keuken is voorzien van diverse [inbouw]apparatuur, zoals een 5-pits gasfornuis met afzuiging, oven, vaatwasmachine, combi-oven/magnetron, koelkast en vriezer. Openslaande deuren geven toegang tot de achtertuin. Vanuit de keuken is de bijkeuken toegankelijk, voorzien van wasmachine- en drogeraansluiting en een vaste kast. Aansluitend bevindt zich een (geïsoleerde) berging met deur naar de achtertuin. De begane grond is voorzien van een pvc vloer met vloerverwarming. 1e Verdieping Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer. Slaapkamer I is een kleinere kamer, gelegen aan de achterzijde van de woning. Slaapkamer II is een ruime kamer met vaste schuifwandkast, gelegen aan de achterzijde. Slaapkamer III is eveneens een ruime kamer en bevindt zich aan de voorzijde van de woning. De badkamer is voorzien van een ligbad met douche, inloopdouche, 2e toilet, 2-persoons wastafelmeubel en sierradiator. Deze verdieping is voorzien van een laminaat vloer met vloerverwarming. 2e Verdieping Via een vaste trap is de 2e verdieping bereikbaar. Overloop met toegang tot een werkruimte (kleine slaapkamer IV) met dakraam en toegang tot een bergruimte voorzien van CV-ketelopstelling en omvormer t.b.v. de zonnepanelen. Slaapkamer V is een ruime kamer, voorzien van een dakkapel aan de achterzijde, kast op maat en veel bergruimte achter de knieschotten. Tuin De ruime voortuin is gelegen op het zuidoosten. De verzorgde, ruime achtertuin is gelegen op het noordoosten, heeft overkapping voor het stallen van fietsen en voor het opslaan van hout en heeft een achterom. Bouwjaar: 1972 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 123 m2 Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte: circa 5 m2 Bruto inhoud woning: circa 481 m3 Kadastrale grootte: 157 m2 De oppervlakten en algeheel resultaat zijn opgebouwd conform de Branche Brede Meet Instructie (BBMI) afgeleid van de NEN2580. Aan de oppervlakten en inhouden kunnen geen rechten worden ontleend. Bijzonderheden - De woning is geheel voorzien van dubbel glas - Zolderverdieping is geïsoleerd - De woning is voorzien van vloerisolatie - Definitief energielabel A - Begane grond en eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming - Gestuukte muren en plafonds, grotendeels met spotjes - Mooie hoge binnendeuren met beslag - Achtertuin is in 2024 gedaan - Buitenschilderwerk is in 2018 uitgevoerd - Meterkast is aangepast en uitgebreid - De woning is voorzien van 12 zonnepanelen (2022) - Glasvezel aanwezig - CV combiketel Remeha (2018)

Hipoteca berekenen

€ 549.000

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 561.830

3,04%

Anualmente

%

€ 27.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 549.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
123 m²
Área del lote
157 m²
Contenido
481 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Área del jardín trasero
63 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
15-08-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3628

Mapas de Google

Vista geográfica Kockengen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Kockengen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Kockengen. En 2025 había 3.470 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 530.000.

Inhabitantes

3.470

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 530.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

46

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Kockengen
Año Inhabitantes
2021 3.440
2022 3.460
2023 3.450
2024 3.465
2025 3.470

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Kockengen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 374.000
2022 EUR 396.000
2023 EUR 460.000
2024 EUR 479.000
2025 EUR 530.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 810 0-15: 590 15-25: 405 25-45: 715 45-65: 950

Nivel académico

Hoger

750

Praktisch

650

Middelbaar

1.080

Origen de los residentes (2025)

Europa

165

Nederland

3.040

Buiten Europa

270

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 213
Appartementen 308
Tussenwoningen 398
Vrijstaande woningen 396
Twee-onder-één-kap woningen 155

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 118
1900 tot 1925 66
1925 tot 1950 61
1950 tot 1970 242
1970 tot 1980 367
1980 tot 1990 111
1990 tot 2000 238
2000 tot 2010 41
2010 tot 2020 100
2020 en later 18

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

502

Etiqueta A

225

Etiqueta B

223

Etiqueta G

146

Etiqueta D

115

Etiqueta F

102

Etiqueta E

40

Etiqueta A++++

28

Etiqueta A+

14

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Kockengen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.410 3.160
2021 1.600 3.240
2022 1.230 3.080
2023 1.040 2.880
2024 1.000 2.950

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 800 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 3.300

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.540

Tussenwoning

Gas: 870 • Electricidad: 2.570

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Electricidad: 4.130

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.150 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Kockengen (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 135
Zakelijke dienstverlening 150
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Número total de establecimientos empresariales: 575

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Kockengen
Periodo Delitos
jan 2025 4
jan 2026 2
jul 2025 0
jun 2025 7
mei 2025 4
mrt 2025 7
nov 2024 3
nov 2025 7
okt 2024 3
okt 2025 3
sep 2024 3
sep 2025 2

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Kockengen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Kockengen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Kockengen?

Kockengen telt in 2025 ongeveer 3.470 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kockengen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kockengen is in 2025 circa € 530.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kockengen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kockengen ligt rond € 36.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kockengen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 46 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kockengen?

In Kockengen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 398 woningen.

Meer viviendas in Kockengen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.