Ir directamente al contenido
Logotipo de Eggink Maalderink Garantiemakelaars

Groot Lobberikweg 2 a

7036AG Loerbeek • Gelderland

Disponible

€ 790.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 807.650

Precio de compra /m²: € 4.907

Galería de fotos

Descripción

Welkom in De Liemers, een prachtige streek in de Achterhoek. Hier vind je rust, ruimte, uitgestrekte landerijen en ‘noaberschap’, wat het wonen op deze plek heel aangenaam maakt. Aan de voet van de bossen van Montferland staat deze vrijstaande, rietgedekte woning op maar liefst 13.035 m2. Het grote perceel biedt, in combinatie met de bijgebouwen, tal van mogelijkheden zoals bijvoorbeeld het houden van paarden, een guesthouse en/of een kantoor-/praktijk aan huis. Het landschap, tussen Loerbeek en Kilder, is van ongekende schoonheid. Hier kun je fantastisch wandelen, hardlopen, fietsen en paardrijden. Je woont op korte afstand van Wehl, terwijl ook Doetinchem en Didam dichtbij liggen. Alle drie de plaatsen beschikken over een treinstation of een goede aansluiting op de snelwegen. Daarnaast vind je er vele voorzieningen, waaronder supermarkten, scholen, sportverenigingen en een ruime keuze aan horecagelegenheden. De dichtstbijzijnde basisschool, Laetare in Kilder, ligt op slechts 1,2 kilometer. Hierdoor is dit unieke huis ook heel geschikt voor gezinnen. Indeling Begane grond: De officiële entree van dit fraaie huis is aan de rechterzijde. Het boogvormige metselwerk is van ongekende schoonheid, net als de raamluiken en het rieten dak. Achter de voordeur bevindt zich de royale hal, waar de sfeer wordt bepaald door een oude tegelvloer, lambrisering en paneeldeuren. Karakter en ruimte zijn ook volop aanwezig in de woonkamer en keuken, met en-suite deuren en grote ramen aan de zuid- en westzijde. In de woonkamer valt je oog direct op de schouw met prachtige tegels. In de keuken dragen eveneens een schouw en de ingebouwde kast bij aan de charmante uitstraling en maken het geheel tot een sfeervolle leefruimte. In de aanbouw bevinden zich de bijkeuken, eveneens met een eenvoudig keukenblok, een toiletruimte en een doucheruimte. Daarnaast zijn er op de begane grond twee ruime multifunctionele kamers aanwezig, die gebruikt kunnen worden als slaapkamer of werkkamer. Hierdoor biedt de woning uitstekende mogelijkheden voor gelijkvloers wonen en/of een kantoor of praktijk aan huis Eerste verdieping: Een groot raam met glas-in lood zorgt voor veel lichtinval op de riante overloop. Niet alleen dit prachtige raam, maar ook de paneeldeuren en sierlijsten dragen bij aan de aangename sfeer.  Er zijn op deze verdieping maar liefst vijf slaapkamers; vier tweepersoonskamers en een baby-/kinderkamer. In de baby-/kinderkamer bevindt zich een fraai stalraam, waardoor veel daglicht binnen valt. Zolder: Vanuit een van de slaapkamers is er toegang tot de ruime zolder. Bijgebouwen: Op het perceel staan meerdere bijgebouwen. Zo zijn er een garage, een kas en een berging die klaar zijn voor een nieuwe invulling. Vlak achter de garage staat een schuur van circa 106 m² met een grote toegangspoort en een zolder. Aan de andere kant van het erf staat het grootste bijgebouw, met een oppervlakte van iets meer dan 190 m². Dit gebouw bestaat uit meerdere ruimtes, waaronder een feestruimte waar momenteel een biljarttafel staat. In de grootste ruimte, voorzien van een schuifpoort, is er zicht tot in de hoge nok. Tuin en grasland: Het woonhuis wordt aan drie kanten omringd door een prachtige siertuin, waarvan het merendeel aan de rechterzijde ligt. Bewonder de vijver, het goed onderhouden gazon, de borders met gevarieerde beplanting, de strakke hagen en de sierlijke bomen die de tuin tot een echte droomtuin maken.  De rest van het perceel bestaat uit (half)verharding en een groot weiland (ca. 9.500 m²), waardoor dit object heel geschikt is voor het houden van paarden of andere dieren. Dit is een fantastische plek, om iedere dag volop van te genieten. Woon jij straks in dit prachtige, rietgedekte huis in Loerbeek? Bijzonderheden: - Fraai, vrijstaand woonhuis met een rieten dak; - Zeven slaapkamers, waarvan twee op de begane grond; - Mogelijkheid voor een kantoor/praktijk en/of een guesthouse; - Totaal perceel 13.035 m², ideaal voor het houden van dieren; - Meerdere bijgebouwen met mogelijkheid voor stallen/dierenverblijf; - Prachtige locatie nabij de Montferlandse bossen en de A12/A18; - Energielabel D.

Hipoteca berekenen

€ 790.000

Coste del comprador (estimado): € 17.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 807.650

3,04%

Anualmente

%

€ 39.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 790.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
7 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
161 m²
Área del lote
13035 m²
Contenido
705 m³
Otra zona interior
29 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
16 m²
Espacio de almacenamiento externo
385 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1930
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met riet
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vailliant (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
6 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Rookkanaal en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7036

Mapas de Google

Vista geográfica Loerbeek

Explora Loerbeek y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Loerbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Loerbeek. En 2026 había 466 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 436.094.

Inhabitantes

466

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 436.094

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.456

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Loerbeek
Año Inhabitantes
2021 458
2022 461
2023 481
2024 474
2025 465
2026 466

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Loerbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 331.318
2022 EUR 355.141
2023 EUR 388.618
2024 EUR 404.453
2025 EUR 436.094

Composición de los residentes

Edad

65+: 113 0-15: 61 15-25: 51 25-45: 81 45-65: 198

Nivel académico

Hoger

2

Praktisch

29

Middelbaar

58

Origen de los residentes (2025)

Europa

15

Nederland

438

Buiten Europa

14

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Appartementen 43
Vrijstaande woningen 129
Twee-onder-één-kap woningen 4

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 30
1950 tot 1970 56
1970 tot 1980 19
1980 tot 1990 8
1990 tot 2000 6
2000 tot 2010 11
2010 tot 2020 8
2020 en later 5

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

33

Etiqueta C

26

Etiqueta F

23

Etiqueta D

22

Etiqueta B

14

Etiqueta A

12

Etiqueta E

6

Etiqueta A++

1

Etiqueta A+

0

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Loerbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.827 4.259
2021 1.996 4.540
2022 1.558 4.194
2023 1.197 4.039
2024 1.158 4.209

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 167 • Electricidad: 495

Huurwoning

Gas: 1.264 • Electricidad: 2.882

Koopwoning

Gas: 1.181 • Electricidad: 4.209

Appartement

Gas: 1.061 • Electricidad: 3.073

Tussenwoning

Gas: 177 • Electricidad: 696

Vrijstaande woning

Gas: 1.255 • Electricidad: 4.358

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 262 • Electricidad: 1.027

Actividad empresarial en Loerbeek (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 12
Zakelijke dienstverlening 19
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 21
Vervoer, informatie en communicatie 7
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 12

Número total de establecimientos empresariales: 82

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Loerbeek
Periodo Delitos
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 0
mrt 2026 0
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Loerbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Loerbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Loerbeek?

Loerbeek telt in 2026 ongeveer 466 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loerbeek is in 2025 circa € 436.094.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loerbeek ligt rond € 33.456 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loerbeek?

In Loerbeek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 129 woningen.

Meer viviendas in Loerbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.