Aller directement au contenu
Logo de Eggink Maalderink Garantiemakelaars

Groot Lobberikweg 2 a

7036AG Loerbeek • Gelderland

Disponible

€ 790.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 807.650

Prix d'achat /m²: € 4.907

Galerie de photos

Description

Welkom in De Liemers, een prachtige streek in de Achterhoek. Hier vind je rust, ruimte, uitgestrekte landerijen en ‘noaberschap’, wat het wonen op deze plek heel aangenaam maakt. Aan de voet van de bossen van Montferland staat deze vrijstaande, rietgedekte woning op maar liefst 13.035 m2. Het grote perceel biedt, in combinatie met de bijgebouwen, tal van mogelijkheden zoals bijvoorbeeld het houden van paarden, een guesthouse en/of een kantoor-/praktijk aan huis. Het landschap, tussen Loerbeek en Kilder, is van ongekende schoonheid. Hier kun je fantastisch wandelen, hardlopen, fietsen en paardrijden. Je woont op korte afstand van Wehl, terwijl ook Doetinchem en Didam dichtbij liggen. Alle drie de plaatsen beschikken over een treinstation of een goede aansluiting op de snelwegen. Daarnaast vind je er vele voorzieningen, waaronder supermarkten, scholen, sportverenigingen en een ruime keuze aan horecagelegenheden. De dichtstbijzijnde basisschool, Laetare in Kilder, ligt op slechts 1,2 kilometer. Hierdoor is dit unieke huis ook heel geschikt voor gezinnen. Indeling Begane grond: De officiële entree van dit fraaie huis is aan de rechterzijde. Het boogvormige metselwerk is van ongekende schoonheid, net als de raamluiken en het rieten dak. Achter de voordeur bevindt zich de royale hal, waar de sfeer wordt bepaald door een oude tegelvloer, lambrisering en paneeldeuren. Karakter en ruimte zijn ook volop aanwezig in de woonkamer en keuken, met en-suite deuren en grote ramen aan de zuid- en westzijde. In de woonkamer valt je oog direct op de schouw met prachtige tegels. In de keuken dragen eveneens een schouw en de ingebouwde kast bij aan de charmante uitstraling en maken het geheel tot een sfeervolle leefruimte. In de aanbouw bevinden zich de bijkeuken, eveneens met een eenvoudig keukenblok, een toiletruimte en een doucheruimte. Daarnaast zijn er op de begane grond twee ruime multifunctionele kamers aanwezig, die gebruikt kunnen worden als slaapkamer of werkkamer. Hierdoor biedt de woning uitstekende mogelijkheden voor gelijkvloers wonen en/of een kantoor of praktijk aan huis Eerste verdieping: Een groot raam met glas-in lood zorgt voor veel lichtinval op de riante overloop. Niet alleen dit prachtige raam, maar ook de paneeldeuren en sierlijsten dragen bij aan de aangename sfeer.  Er zijn op deze verdieping maar liefst vijf slaapkamers; vier tweepersoonskamers en een baby-/kinderkamer. In de baby-/kinderkamer bevindt zich een fraai stalraam, waardoor veel daglicht binnen valt. Zolder: Vanuit een van de slaapkamers is er toegang tot de ruime zolder. Bijgebouwen: Op het perceel staan meerdere bijgebouwen. Zo zijn er een garage, een kas en een berging die klaar zijn voor een nieuwe invulling. Vlak achter de garage staat een schuur van circa 106 m² met een grote toegangspoort en een zolder. Aan de andere kant van het erf staat het grootste bijgebouw, met een oppervlakte van iets meer dan 190 m². Dit gebouw bestaat uit meerdere ruimtes, waaronder een feestruimte waar momenteel een biljarttafel staat. In de grootste ruimte, voorzien van een schuifpoort, is er zicht tot in de hoge nok. Tuin en grasland: Het woonhuis wordt aan drie kanten omringd door een prachtige siertuin, waarvan het merendeel aan de rechterzijde ligt. Bewonder de vijver, het goed onderhouden gazon, de borders met gevarieerde beplanting, de strakke hagen en de sierlijke bomen die de tuin tot een echte droomtuin maken.  De rest van het perceel bestaat uit (half)verharding en een groot weiland (ca. 9.500 m²), waardoor dit object heel geschikt is voor het houden van paarden of andere dieren. Dit is een fantastische plek, om iedere dag volop van te genieten. Woon jij straks in dit prachtige, rietgedekte huis in Loerbeek? Bijzonderheden: - Fraai, vrijstaand woonhuis met een rieten dak; - Zeven slaapkamers, waarvan twee op de begane grond; - Mogelijkheid voor een kantoor/praktijk en/of een guesthouse; - Totaal perceel 13.035 m², ideaal voor het houden van dieren; - Meerdere bijgebouwen met mogelijkheid voor stallen/dierenverblijf; - Prachtige locatie nabij de Montferlandse bossen en de A12/A18; - Energielabel D.

Prêt immobilier berekenen

€ 790.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.650

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.800) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 807.650

3,04%

Annuellement

%

€ 39.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 790.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
9 chambres
Chambres de coucher
7 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
161 m²
Superficie du terrain
13035 m²
Contenu
705 m³
Autre espace intérieur
29 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
16 m²
Espace de stockage externe
385 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met riet
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en houtkachel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vailliant (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
6 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Rookkanaal en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7036

Google Maps

Aperçu géographique Loerbeek

Explorez Loerbeek et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Loerbeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Loerbeek. En 2026 étaient 466 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 436.094.

Résidents

466

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 436.094

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 33.456

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Loerbeek
Année Résidents
2021 458
2022 461
2023 481
2024 474
2025 465
2026 466

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Loerbeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 331.318
2022 EUR 355.141
2023 EUR 388.618
2024 EUR 404.453
2025 EUR 436.094

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 113 0-15: 61 15-25: 51 25-45: 81 45-65: 198

Niveau d'enseignement

Hoger

2

Praktisch

29

Middelbaar

58

Origine des habitants (2025)

Europa

15

Nederland

438

Buiten Europa

14

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Appartementen 43
Vrijstaande woningen 129
Twee-onder-één-kap woningen 4

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 30
1950 tot 1970 56
1970 tot 1980 19
1980 tot 1990 8
1990 tot 2000 6
2000 tot 2010 11
2010 tot 2020 8
2020 en later 5

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

33

Étiquette C

26

Étiquette F

23

Étiquette D

22

Étiquette B

14

Étiquette A

12

Étiquette E

6

Étiquette A++

1

Étiquette A+

0

Étiquette A+++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Loerbeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.827 4.259
2021 1.996 4.540
2022 1.558 4.194
2023 1.197 4.039
2024 1.158 4.209

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 167 • Électricité: 495

Huurwoning

Gaz: 1.264 • Électricité: 2.882

Koopwoning

Gaz: 1.181 • Électricité: 4.209

Appartement

Gaz: 1.061 • Électricité: 3.073

Tussenwoning

Gaz: 177 • Électricité: 696

Vrijstaande woning

Gaz: 1.255 • Électricité: 4.358

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 262 • Électricité: 1.027

Activité dans Loerbeek (2025)

Handel en HORECA 10
Nijverheid en energie 12
Zakelijke dienstverlening 19
Overheid, onderwijs en zorg 5
Landbouw, bosbouw en visserij 21
Vervoer, informatie en communicatie 7
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 12

Nombre total d'établissements: 82

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Loerbeek
Période Délits
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 0
mrt 2026 0
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Loerbeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Loerbeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Loerbeek?

Loerbeek telt in 2026 ongeveer 466 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loerbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loerbeek is in 2025 circa € 436.094.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loerbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loerbeek ligt rond € 33.456 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loerbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loerbeek?

In Loerbeek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 129 woningen.

Meer maisons in Loerbeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.