Ir directamente al contenido
Logotipo de Fokke Makelaardij

Anerweg-Noord 134 b

7775AW Lutten • Overijssel

Bajo precio

€ 299.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 306.830

Precio de compra /m²: € 2.694

Galería de fotos

Descripción

Ben jij op zoek naar een leuke starterswoning? Dan is de Anerweg-Noord 134-B in Lutten dé woning voor jou! Deze tussenwoning beschikt over een slaapkamer en badkamer beneden en ligt op een centrale locatie in een rustige omgeving. Indeling Bij binnenkomst via de entree, waar zich ook de meterkast bevindt, heb je toegang tot de woonkamer, keuken en berging. Op de begane grond bevindt zich de slaapkamer, met aansluitend de badkamer en de bijkeuken met cv-ketel. In de bijkeuken is tevens ruimte voor de wasmachine en droger. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, badmeubel, toilet en ligbad. De keuken is uitgerust met een combimagnetron, inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De berging beschikt over een achteruitgang, die uitsluitend bedoeld is voor noodsituaties. Eerste verdieping Via een vaste trap in de hal bereik je de overloop, die toegang biedt tot twee ruime slaapkamers. Op de overloop bevindt zich nog een vaste inloopkast. Ideaal om een toilet boven te realiseren. Tuin De tuin ligt aan de voorzijde van de woning en is gesitueerd op het zuiden. De voortuin is ca. 22 meter diep en is aan de straatkant voorzien van een dubbele parkeerplek. Bijzonderheden - De voorgevel is in 2015 volledig vervangen door kunststof gevelbekleding voorzien van isolatie, kunststof kozijnen met HR++ glas en een kunststof voordeur met een driepunts veiligheidssluiting. - De woning is voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie. - Recent is de dakbedekking (platte dak) op achterzijde vervangen. - Energielabel C - Intergas CV-ketel uit 2016 Woonoppervlak: ca. 111 m² Perceeloppervlak: 350 m² Inhoud: ca. 396 m³ Ben je geïnteresseerd? Neem gerust contact op voor een bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 299.000

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 306.830

2,78%

Anualmente

%

€ 14.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 299.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
111 m²
Área del lote
350 m²
Contenido
396 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
16-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7775

Mapas de Google

Lutten en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Lutten

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lutten

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lutten. En 2026 había 1.983 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 366.661.

Inhabitantes

1.983

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 366.661

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.399

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

33

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lutten
Año Inhabitantes
2021 1.948
2022 1.925
2023 1.912
2024 1.959
2025 1.963
2026 1.983

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lutten
Año Promedio WOZ
2021 EUR 247.308
2022 EUR 285.332
2023 EUR 320.654
2024 EUR 344.481
2025 EUR 366.661

Composición de los residentes

Edad

65+: 398 0-15: 326 15-25: 202 25-45: 512 45-65: 591

Nivel académico

Hoger

80

Praktisch

418

Middelbaar

818

Origen de los residentes (2025)

Europa

49

Nederland

1.837

Buiten Europa

58

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 72
Appartementen 41
Tussenwoningen 91
Vrijstaande woningen 470
Twee-onder-één-kap woningen 173

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 37
1925 tot 1950 200
1950 tot 1970 195
1970 tot 1980 142
1980 tot 1990 84
1990 tot 2000 65
2000 tot 2010 57
2010 tot 2020 27
2020 en later 54

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

177

Etiqueta F

125

Etiqueta A

116

Etiqueta G

113

Etiqueta B

71

Etiqueta D

69

Etiqueta E

34

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+

12

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A++

4

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lutten
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.564 3.576
2021 1.922 3.652
2022 1.490 3.425
2023 1.177 3.188
2024 1.124 3.362

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 429 • Electricidad: 1.169

Huurwoning

Gas: 1.179 • Electricidad: 2.520

Koopwoning

Gas: 1.184 • Electricidad: 3.337

Appartement

Gas: 676 • Electricidad: 1.714

Tussenwoning

Gas: 383 • Electricidad: 1.059

Vrijstaande woning

Gas: 1.295 • Electricidad: 3.448

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.173 • Electricidad: 3.348

Actividad empresarial en Lutten (2025)

Handel en HORECA 49
Nijverheid en energie 48
Zakelijke dienstverlening 37
Overheid, onderwijs en zorg 34
Landbouw, bosbouw en visserij 39
Vervoer, informatie en communicatie 14
Financiele diensten en onroerendgoed 0
Cultuur, recreatie en overige diensten 19

Número total de establecimientos empresariales: 244

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lutten
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 6
nov 2025 0
okt 2024 6
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lutten.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lutten

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lutten?

Lutten telt in 2026 ongeveer 1.983 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lutten?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lutten is in 2025 circa € 366.661.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lutten ligt rond € 28.399 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lutten?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lutten?

In Lutten komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 470 woningen.

Meer viviendas in Lutten

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.