Ir directamente al contenido
Logotipo de Jan Wolters Makelaardij

Otto Snaafslaan 6

3603GX Maarssen • Utrecht

Vendido

€ 595.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 608.750

Precio de compra /m²: € 5.360

Galería de fotos

Descripción

Welkom op de Otto Snaafslaan 6! Soms kom je een huis tegen waar alles klopt. Bij deze leuke tussenwoning in de gezellige nieuwbouwwijk achter de Stationsweg is dat zeker het geval. De wijk is gebouwd in de stijl van de jaren ’30 en heeft daardoor de ideale combinatie van de sfeer van toen en het comfort van nu. De moderne, luxe afwerking en de praktische indeling maken dit huis tot een heerlijke plek waar je elke dag met plezier thuis komt. De ligging van de woning is minstens zo aantrekkelijk als het huis zelf. In de rustige en kindvriendelijke wijk ervaar je een dorps gevoel, terwijl alle voorzieningen zich letterlijk om de hoek bevinden. Winkels voor je dagelijkse boodschappen, scholen, kinderopvang, gezellige restaurants, terrasjes en sportfaciliteiten, alles bevindt zich op loopafstand. Voor de momenten dat je het bruisende stadsleven wilt opzoeken zijn zowel Amsterdam als Utrecht uitstekend bereikbaar. Maarssen heeft een NS-station met goede verbindingen naar alle windrichtingen en het centrum van Utrecht is zelfs met de (elektrische) fiets snel bereikbaar. Binnen enkele minuten rijd je bovendien via de Zuilense Ring naar de A2 of A27. De ruimte en sfeer van dit aantrekkelijke woonhuis moet je beslist zelf ervaren, maar we geven vast een eerste indruk: Begane grond: Via de voortuin komt u binnen in de ruime entree. Deze biedt toegang tot de woonkamer, het toilet, de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De lichte woonkamer is te bereiken via een moderne staallook deur. De zithoek bevindt zich aan de achterzijde van de kamer met uitzicht over de achtertuin. In de royale open keuken kan de echte kookliefhebber zijn hart ophalen. De moderne in zwart afgewerkte keuken is voorzien van een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiger, een vaatwasser, een combi-oven, een koelkast, een vriezer. De gehele begane grond heeft strak gestuukte wanden en plafonds en een PVC- betonlook vloer met comfortabele vloerverwarming. 1e Verdieping: Deze etage is ingedeeld met een overloop en twee zeer ruime slaapkamers. De grote slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een inbouw kledingkast en heeft een wijds groen uitzicht over het kanaal waar je de schepen voorbij ziet varen. De slaapkamer aan de voorzijde is momenteel in gebruik als kinderkamer en is eveneens voorzien van een inbouwkast. De ruime badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, een hangend toilet, een badkamermeubel én elektrische verwarming. Ook deze etage is voorzien van vloerverwarming bedekt met een luxe laminaat vloer. 2e Verdieping: Deze verdieping is via de vaste trap bereikbaar en in 2023 zijn er drie kamers gerealiseerd door middel van een volledig onderhoudsvrije dakkapel met elektrisch bedienbaar rolluik. Op deze verdieping bevinden zich een nette multifunctionele kamer (inclusief vaste maatwerk kast en bureau), een ruime 3e slaapkamer met vaste maatwerk kledingkast. Aan de voorzijde ligt bevindt zich een extra (logeer)kamer die is voorzien van een Velux dakraam maar ook de aansluiting voor de wasmachine en eventueel een wasdroger. Er is extra opbergruimte achter de afgetimmerde knieschotten. Eventueel is deze kamer simpel te vergroten door het plaatsen van een dakkapel. Tuin: De achtertuin ligt zonnig op het zuidwesten en heeft een ruime vrijstaande schuur en een achterom. De tuin is goed aangelegd met organische tegels en vaste beplanting. Hierdoor is de tuin zowel in de zomer als in de winter groen. De vijgenboom is hier een ware eyecatcher! Er is voldoende ruimte voor zowel een loungehoek als een grote eettafel om met familie of vrienden te genieten van lange zomeravonden. De achtergevel is voorzien van een voorbereiding t.b.v. een elektrisch zonnescherm. Bijzonderheden: - Bouwjaar 2020: energiezuinig en onderhoudsarm; - De begane grond en 1e verdieping worden verwarmd met vloerverwarming; - De 2everdieping kan elektrisch verwarmd worden; - Er zijn 7 zonnepanelen aanwezig(2020); - Zeer complete keuken met diverse inbouwapparatuur; - Het hele huis is strak en hoogwaardig afgewerkt; - Alle ramen en de achterdeur zijn voorzien van horren; - Veel bergruimte achter de knieschotten op de 2e verdieping; - Perfecte locatie op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen; - Centraal gelegen ten opzichte van o.a. Amsterdam, Utrecht en Hilversum; - Uitstekende bus- en trein verbindingen dankzij het NS-stations; - Deze woning heeft een definitief energielabel A. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 595.000

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 608.750

3,04%

Anualmente

%

€ 29.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 595.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
111 m²
Área del lote
97 m²
Contenido
378 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
31 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2020
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
06-01-2026
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3603

Mapas de Google

Mapa de Maarssen

Vista espacial del área de trabajo en Maarssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maarssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maarssen. En 2025 había 39.695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 462.891.

Inhabitantes

39.695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 462.891

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.929

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maarssen
Año Inhabitantes
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maarssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Nivel académico

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Período de construcción del edificio

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

7.472

Etiqueta A

4.020

Etiqueta B

2.763

Etiqueta D

1.534

Etiqueta E

487

Etiqueta G

480

Etiqueta F

474

Etiqueta A+

276

Etiqueta A+++

120

Etiqueta A++++

96

Etiqueta A++

91

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maarssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricidad: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricidad: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricidad: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricidad: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricidad: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricidad: 3.017

Actividad empresarial en Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Número total de establecimientos empresariales: 4.975

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maarssen
Periodo Delitos
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maarssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maarssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer viviendas in Maarssen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.