Jump to content
Logo of Jan Wolters Makelaardij

Otto Snaafslaan 6

3603GX Maarssen • Utrecht

Sold

€ 595.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 13.750

2% transfer tax (€ 11.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 608.750

Purchase price /m²: € 5.360

Photo Gallery

Description

Welkom op de Otto Snaafslaan 6! Soms kom je een huis tegen waar alles klopt. Bij deze leuke tussenwoning in de gezellige nieuwbouwwijk achter de Stationsweg is dat zeker het geval. De wijk is gebouwd in de stijl van de jaren ’30 en heeft daardoor de ideale combinatie van de sfeer van toen en het comfort van nu. De moderne, luxe afwerking en de praktische indeling maken dit huis tot een heerlijke plek waar je elke dag met plezier thuis komt. De ligging van de woning is minstens zo aantrekkelijk als het huis zelf. In de rustige en kindvriendelijke wijk ervaar je een dorps gevoel, terwijl alle voorzieningen zich letterlijk om de hoek bevinden. Winkels voor je dagelijkse boodschappen, scholen, kinderopvang, gezellige restaurants, terrasjes en sportfaciliteiten, alles bevindt zich op loopafstand. Voor de momenten dat je het bruisende stadsleven wilt opzoeken zijn zowel Amsterdam als Utrecht uitstekend bereikbaar. Maarssen heeft een NS-station met goede verbindingen naar alle windrichtingen en het centrum van Utrecht is zelfs met de (elektrische) fiets snel bereikbaar. Binnen enkele minuten rijd je bovendien via de Zuilense Ring naar de A2 of A27. De ruimte en sfeer van dit aantrekkelijke woonhuis moet je beslist zelf ervaren, maar we geven vast een eerste indruk: Begane grond: Via de voortuin komt u binnen in de ruime entree. Deze biedt toegang tot de woonkamer, het toilet, de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De lichte woonkamer is te bereiken via een moderne staallook deur. De zithoek bevindt zich aan de achterzijde van de kamer met uitzicht over de achtertuin. In de royale open keuken kan de echte kookliefhebber zijn hart ophalen. De moderne in zwart afgewerkte keuken is voorzien van een inductiekookplaat met ingebouwde afzuiger, een vaatwasser, een combi-oven, een koelkast, een vriezer. De gehele begane grond heeft strak gestuukte wanden en plafonds en een PVC- betonlook vloer met comfortabele vloerverwarming. 1e Verdieping: Deze etage is ingedeeld met een overloop en twee zeer ruime slaapkamers. De grote slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een inbouw kledingkast en heeft een wijds groen uitzicht over het kanaal waar je de schepen voorbij ziet varen. De slaapkamer aan de voorzijde is momenteel in gebruik als kinderkamer en is eveneens voorzien van een inbouwkast. De ruime badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, een hangend toilet, een badkamermeubel én elektrische verwarming. Ook deze etage is voorzien van vloerverwarming bedekt met een luxe laminaat vloer. 2e Verdieping: Deze verdieping is via de vaste trap bereikbaar en in 2023 zijn er drie kamers gerealiseerd door middel van een volledig onderhoudsvrije dakkapel met elektrisch bedienbaar rolluik. Op deze verdieping bevinden zich een nette multifunctionele kamer (inclusief vaste maatwerk kast en bureau), een ruime 3e slaapkamer met vaste maatwerk kledingkast. Aan de voorzijde ligt bevindt zich een extra (logeer)kamer die is voorzien van een Velux dakraam maar ook de aansluiting voor de wasmachine en eventueel een wasdroger. Er is extra opbergruimte achter de afgetimmerde knieschotten. Eventueel is deze kamer simpel te vergroten door het plaatsen van een dakkapel. Tuin: De achtertuin ligt zonnig op het zuidwesten en heeft een ruime vrijstaande schuur en een achterom. De tuin is goed aangelegd met organische tegels en vaste beplanting. Hierdoor is de tuin zowel in de zomer als in de winter groen. De vijgenboom is hier een ware eyecatcher! Er is voldoende ruimte voor zowel een loungehoek als een grote eettafel om met familie of vrienden te genieten van lange zomeravonden. De achtergevel is voorzien van een voorbereiding t.b.v. een elektrisch zonnescherm. Bijzonderheden: - Bouwjaar 2020: energiezuinig en onderhoudsarm; - De begane grond en 1e verdieping worden verwarmd met vloerverwarming; - De 2everdieping kan elektrisch verwarmd worden; - Er zijn 7 zonnepanelen aanwezig(2020); - Zeer complete keuken met diverse inbouwapparatuur; - Het hele huis is strak en hoogwaardig afgewerkt; - Alle ramen en de achterdeur zijn voorzien van horren; - Veel bergruimte achter de knieschotten op de 2e verdieping; - Perfecte locatie op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen; - Centraal gelegen ten opzichte van o.a. Amsterdam, Utrecht en Hilversum; - Uitstekende bus- en trein verbindingen dankzij het NS-stations; - Deze woning heeft een definitief energielabel A. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 595.000

Cost of copper (estimated): € 13.750

2% transfer tax (€ 11.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 608.750

3,04%

Yearly

%

€ 29.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 595.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
111 m²
Land area
97 m²
Content
378 m³
Building bound outdoor space
1 m²
External storage space
5 m²
Backyard area
31 m²

Construction and Energy

Year of construction
2020
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
06-01-2026
Sale date
01-03-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3603

Google Maps

Map of Maarssen

Spatial overview of the work area in Maarssen

Residential and neighborhood statistics in Maarssen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maarssen. In 2025 were there 39.695 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 462.891.

Residents

39.695

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 462.891

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 37.929

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.294

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maarssen
Year Residents
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maarssen
Year Average WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composition of residents

Age build-up

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Education level

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origin of residents (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Construction period of buildings

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

7.472

Label A

4.020

Label B

2.763

Label D

1.534

Label E

487

Label G

480

Label F

474

Label A+

276

Label A+++

120

Label A++++

96

Label A++

91

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maarssen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricity: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricity: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricity: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricity: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricity: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricity: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricity: 3.017

Business activity in Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Total number of company establishments: 4.975

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maarssen
Period Crimes
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maarssen.

Frequently asked questions about living in Maarssen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer houses in Maarssen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.