Ir directamente al contenido
Logotipo de Tijs & Cyril Makelaardij

Koningsplein flat 113 C

6224EH Maastricht • Limburg

Vendido

€ 279.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 286.430

Precio de compra /m²: € 5.580

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Volledig gerenoveerd, stijlvol appartement met balkon aan de Groene Loper. In “De Gemeenteflat”, een iconisch en monumentaal appartementengebouw aan het Koningsplein, bevindt zich dit instapklare tweekamerappartement met energielabel A en een balkon op het zonnige westen. Het appartement is gerenoveerd met hoogwaardige materialen, wat tot uiting komt in een goede afwerking, een luxe keuken en een fraaie badkamer. Vanaf het balkon heeft u een mooi uitzicht over de bomenlaan en het park. Dankzij de lift woont u gelijkvloers en verbouwen hoeft niet, waardoor de verhuisdatum alvast ingepland kan worden. Typering: Het appartement heeft een uitstekende ligging aan de Groene Loper, op circa 15 minuten lopen van het centrum van Maastricht. Het UMC Maastricht ligt op slechts 2km afstand en is dus binnen 10 minuten per fiets bereikbaar. Aan de achterzijde van het gebouw vindt u een grote Albert Heijn supermarkt, Etos en Gall & Gall. Het centraal station is circa 5 minuten lopen en op een centrale plek van de Groene Loper is een bushalte. De verbindingswegen en snelwegen naar steden als Heerlen, Eindhoven, Aken en Luik zijn in de directe nabijheid. Souterrain: In het souterrain is de privéberging van circa 4,5 m2. Begane grond: Aan de kant van het Koningsplein is de centrale entree die, net als de rest van het gebouw, is gerenoveerd. Dankzij de video-intercom kunt u vanuit het appartement horen en zien wie bij u aanbelt. Met de trap en lift is het appartement, op de eerste verdieping, te bereiken. Eerste verdieping: Terwijl u over de galerij loopt, ziet u het geheel vernieuwde parkeerterrein met mooie bomen en diverse beplanting. Achter de voordeur bij huisnummer 113b is de ruime hal, met een eiken laminaatvloer en stucwerk op de muren en het plafond. Aan de linkerzijde is de ruime slaapkamer (circa 3,98 x 2,77) met een verlichte inloop kledingkast (circa 1,44 x 0,89) en in de hal is een inbouwkast, die extra bergruimte biedt. Deze kasten zorgen ervoor dat er in de slaapkamer geen extra kast geplaatst hoeft te worden. De woonkamer (circa 6,51 x 3,36/2,21) en naastgelegen keuken (circa 2,84 x 1,48) vormen samen een leefruimte van circa 29 m2. Grote ramen aan de westkant zorgen niet alleen voor veel lichtinval, maar ook voor fraai uitzicht naar het park. De woonkamer is goed in te delen met een zit- en een eethoek, zonder dat de ruimte vol oogt. In de keuken staat een circa 2.80 meter lange, moderne wandopstelling met een inductie kookplaat, vaatwasser, combimagnetron en een koelkast. Mooi detail zijn de strakke downlight spots van Philips. Naast de keuken is een berging, met ruimte voor de wasmachine en droger. De moderne badkamer (circa 1,85 x 1,48) is ingedeeld met een inloopdouche met regendouche en handdouche, een wastafel met spiegelkast en een wandcloset. Grote wand- en vloertegels maken de badkamer optisch groter en wandplanken boven het toilet bieden ruimte voor handdoeken en andere spullen. De designradiator is ideaal voor het drogen van handdoeken. Het balkon (circa 2,35 x 1,46) is een heerlijke plek om buiten te zitten. De ligging op het westen zorgt voor middag- en avondzon, met prachtig uitzicht naar De Groene Loper en het park. Algemeen: Bouwjaar: 1951 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 50 m2, inhoud: circa 158 m3 Het appartement is voorzien van aluminium kozijnen met dubbele beglazing Gerenoveerd met hoogwaardige materialen (o.a. eiken laminaatvloer, luxe keuken, badkamer en verlichting) Gelijkvloers wonen dankzij de lift in het gebouw Centrale blokverwarming en zonnepanelen Veel lichtinval en voorzien van nieuwe kozijnen met dubbele beglazing Het gebouw is aangewezen als rijksmonument volgens besluit op basis van de monumentenwet 1988 VvE bijdrage € 101,88 per maand Energielabel: vrijstelling i.v.m. monumentale status Aanvaarding: in onderling overleg In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 279.000

Coste del comprador (estimado): € 7.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 286.430

2,78%

Anualmente

%

€ 13.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 279.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
50 m²
Contenido
158 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1951
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Blokverwarming
Etiqueta energética
NIET VERPLICHT

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig

Planificación

Ofrecido desde
26-05-2025
Fecha de venta
01-07-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6224

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.