Ir directamente al contenido
Logotipo de TIM Vastgoed

Leliestraat 24 B 01

6211EA Maastricht • Limburg

Disponible

€ 345.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 353.750

Precio de compra /m²: € 6.900

Galería de fotos

Leliestraat 24 B 01 Maastricht
Foto 22

Descripción

MAASTRICHT (Centrum) - Monumentaal wonen in 50 m2 ruim 2-kamer appartement aan het magistrale Vrijthof in hartje Maastricht. In dit fraaie rijksmonument, gelegen boven Vrijthof 12 met ingang aan de Leliestraat 24, zijn enkele jaren gelegen studio's en appartementen gerealiseerd, modern afgewerkt met behoudt van het historische karakter en authentieke elementen. Verdeeld over de 1e tot en met de 3e etage zijn er totaal 7 studio's en appartementen gelegen met een grootte van 22 m2 tot 85 m2, ieder appartementsrecht v.v. eigen huisnummer, bij uitstek geschikt als woonadres voor uw studerende zoon of dochter of voor u zelf als pied-a-terre om heerlijk dagen te kunnen verblijven op een absolute toplocatie in hartje Maastricht. In totaal 6 van de 7 appartementen en studio's in dit pand worden door TIM Vastgoed te koop aangeboden, neem contact met ons op voor meer informatie. Deze sfeervolle studio met huisnummer 24 B01 is gelegen op de 1e etage met ramen van de woon- annex slaapkamer aan de zijde van de rustige Leliestraat 24 en biedt een keur aan authentieke elementen zoals hoge plafonds met ornamenten, schouwmantels, houten vloeren en grote raampartijen met dubbele geluidwerende beglazing welke positief bijdragen aan een uitstekende lichtinval en een ruimtelijk gevoel. De sfeerbeleving in dit monumentale pand en studio sluiten perfect aan bij de historische uitstraling van de binnenstad terwijl alle techniek in de woning en het pand uitstekend op orde is en voldoet aan de huidige normering. Wonen aan het Vrijthof in hartje Maastricht, een zeer unieke kans die u niet voorbij mag laten gaan! Bel vandaag nog voor meer informatie of het maken van een afspraak voor een bezichtiging*. INDELING: Begane grond (van het pand): - Entree op straatnivo aan de Leliestraat 24 met brievenbussen en beltableau. - Algemene entreehal met meterkasten en trappenhuis naar 3 woonetages. 1e woonetage: - Overloop met toegang naar 3 studio's c.q. appartementen en een omsloten binnenplaats (enkel toegang voor huurder begane grond); - Entree met ontvangst in woonkeuken met raam en uitzicht op de binnenplaats en voorzien van een authentieke schouwmantel en keuken, plaats voor 4-persoons eettafel; - Moderne metalen keukenopstelling v.v. onder- en bovenkasten, rvs werkblad met 2-pits inductiekookplaat en spoelbak, eenhandelmengkraan, combi-magnetron, koelkast met vriesvak, afzuigkap en inbouwvaatwasser (klein model); - Doorloop naar doucheruimte, toiletruimte en woon- annex slaapkamer; - Moderne doucheruimte v.v. enkele wastafel met onderkast en spiegel v.v. verlichting, inloopdouche met hardglazen schuifdeur, mechanische ventilatie en handdoekradiator; - Toiletruimte v.v. vrijhangend closet met inbouwreservoir en kleine wasbak en raampje aan buitenzijde; - Fraaie woon-annex slaapkamer v.v. hoog authentiek sierplafond met lijsten en ornamenten, schouwmantel en grote raampartij met dubbel raamkozijn. Bijzonderheden: - Uitstekende kwaliteit, zorgvuldig onderhouden en instapklaar; - Centrale blokverwarming (d.d. 2016) middels CV combiketel met thermostaatkranen op de radiatoren; - Mechanische ventilatie; - Maandelijks voorschot EUR 90,- inzake verbruik warmte via centrale verwarming, water en elektra (elektra via eigen tussenmeter); Vereniging van Eigenaren: Maandelijkse bijdrage 2026 voor appartementsrecht A-4 is EUR 226,28 / mnd. Inbegrepen in de maandelijkse bijdrage zijn naar rato van het breukdeel van het appartementsrecht de volgende zaken: Opstalverzekering, dagelijks onderhoud, schoonmaakkosten gebouw, voorschot algemeen gebruik elektra en water, verenigingskosten (administratie & beheer, vergaderkosten, bankkosten, diverse en onvoorzien), reservering groot onderhoud. LIGGING Deze studio biedt een unieke kans om te wonen op één van de meest geliefde locaties van Maastricht. Hier geniet je dagelijks van de levendige binnenstad, terwijl je thuiskomt in een rustige en sfeervolle woonomgeving. De ligging is vrijwel direct aan het Vrijthof, het Amorsplein en de Markt met haar sfeervolle terrassen, boetiekjes, restaurants en speciaalzaken. Ook Maastricht University, openbaar vervoer, het Theater aan het Vrijthof en overige culturele voorzieningen, prachtige stadsparken en een wereldberoemde monumentale binnenstad, alles bevindt zich op korte loopafstand. Parkeren van de auto kan in de Q-Park parkeergarage Vrijthof waar een speciale bewonerabonnement is af te sluiten. Hier woon je midden in het bruisende stadsleven en kun je veilig thuiskomen via de rustige charmante woonstraat. Deze gunstige ligging maakt de studio bij uitstek geschikt voor zowel jong en oud(-er). Wonen in het het hart van het historisch centrum van Maastricht, met de charme van de stad direct aan je voeten... Maastricht, dat gun jij jezelf! ENERGIELABEL De woning beschikt over een definitief energielabel B, geldig tot 26-09-2034. EIGENDOMSOVERDRACHT In de huidige staat vanaf 1 augustus 2026. BEZICHTIGING Uitsluitend op afspraak via makelaarskantoor TIM Vastgoed, tel. 043-3506900. *Mogelijk zullen er vanwege de hoge mate van belangstelling kijkmomenten op inschrijving worden ingepland. Vanwege de huidige verhuurde staat kan daar niet van afgeweken worden. Voetnoot: ONDERHOUD De vermelde staat van onderhoud en beoordeling van de bouwkundige toestand is op basis van visuele waarnemingen door de makelaar. Gezien de verkoper het appartement niet zelf bewoond heeft, zal in de koopovereenkomst een 'niet-zelf-bewoningsclausule' worden opgenomen. KOOPAKTE De koopovereenkomst wordt opgesteld volgens model VBO/NVM. Verkoper stelt uitdrukkelijk dat een koop alleen tot stand komt als over alle hoofdzaken (zoals koopsom) en over de details (zoals oplevering) overeenstemming is bereikt, kopers kunnen (laten) aantonen dat zij onderzoek hebben verricht naar de financiële haalbaarheid van hun aankoop en de overeenstemming schriftelijk is vastgelegd in een koopovereenkomst die door koper en verkoper ondertekend is. NOTARISKEUZE Notariskeuze is voorbehouden aan koper aangezien kosten koper wordt verkocht. ZEKERHEIDSTELLING De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom, welke door koper uiterlijk binnen 2 weken na onvoorwaardelijkheid koop bij de desbetreffende notaris te deponeren. TENSLOTTE Wij vertrouwen erop u hiermee correct te hebben geïnformeerd en hopen u enthousiast te hebben gemaakt voor deze unieke woning in hartje Maastricht. Kom gerust kijken en overtuig u zelf, want pas tijdens een bezichtiging ervaart u de woning en kunt u voelen of de woning bij u past. Hartelijk dank voor uw belangstelling en graag tot ziens. TIM Vastgoed - Thuis In Makelaardij

Hipoteca berekenen

€ 345.000

Coste del comprador (estimado): € 8.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 353.750

2,78%

Anualmente

%

€ 17.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 345.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
50 m²
Contenido
160 m³

Construcción y energía

Año de construcción
1906
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en voorzetramen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Beschutte ligging en in centrum
Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6211

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.