Ir directamente al contenido
Logotipo de Tijs & Cyril Makelaardij

President Rooseveltlaan 142

6224CV Maastricht • Limburg

Bajo precio

€ 795.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 812.750

Precio de compra /m²: € 4.297

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Luxe, ruim herenhuis aan de Groene Loper met 4 slaapkamers en 2 badkamers. Aan de statige President Rooseveltlaan staat dit prachtige herenhuis van maar liefst 4 etages, met een zonnige tuin op het westen en een vaste parkeerplek. De eetkamer en luxe keuken zijn op tuinniveau, waardoor u zo met een hapje en een drankje naar de veranda loopt. Op de bovengelegen verdiepingen zijn de royale woonkamer en de ruime slaapkamers met luxe badkamers. Zonnepanelen, een warmtepomp, wtw-ventilatie, vloerverwarming en een laadpaal maken van dit herenhuis een duurzaam droomhuis. Typering: Door een selectie van verschillende architecten is er aan de Groene Loper een indrukwekkend en gevarieerd straatbeeld ontstaan. Het stadsdeel is een fantastische plek om te wonen waar u kunt wandelen, hardlopen en een van de horecazaken kunt bezoeken. Het treinstation, het historische centrum en Wyck zijn op korte fietsafstand van de Groene Loper. Bij het Oranjeplein is een bushalte en er is een goede verbinding met de uitvalswegen naar Eindhoven, Luik en Heerlen/Kerkrade. Souterrain: Nadat u via de buitentrap naar de voordeur bent gelopen, vervolgt u de weg naar de hal. Eerst gaan we naar het souterrain, waar de eetkamer en keuken gesitueerd zijn. Er is lichtinval vanaf twee kanten, de plafondhoogte van circa 2,60 meter is fraai en openslaande deuren geven toegang tot de tuin. Aan de voorzijde is de luxe keuken (circa 4,93 x 3,37) met een vide, die zorgt voor een subtiele verbinding met de woonkamer. De grote kastenwand en het eiland, met zitgelegenheid, maken al uw keukendromen waar. Een nis fungeert als koffiecorner en alle benodigde apparatuur van gerenommeerde merken is ingebouwd: een Bora inductie kookplaat met afzuiging, een koelkast, vriezer, Quooker, stoomoven en een vaatwasser. Tussen de keuken en de eetkamer is een inpandige berging (circa 2,38 x 1,35) met de opstelling van de WTW-installatie (Mitsubishi, 2020, eigendom) en het ventilatiesysteem (Zhender). De tuingerichte eetkamer (circa 5,90/3,40 x 5,11) is de perfecte plek om familie en vrienden in stijl te ontvangen. In de eetkamer bevindt zich bovendien een maatwerk dressoir dat naadloos aansluit bij het luxe interieur. Op deze verdieping ligt een visgraat pvc-vloer en de wanden zijn, net als de plafonds, gestuct. De voor- en achtertuin zijn met oog voor detail aangelegd, waar sfeer de boventoon voert. In de voortuin staan plantenbakken van cortenstaal en in de achtertuin is dit materiaal gebruikt als borderrand. Het terras in de achtertuin is gesitueerd op het westen en de houten veranda biedt een aangename schaduwplek. De tuindeuren zijn bovendien voorzien van geïntegreerde hordeuren. In de berging kunnen de fietsen staan en via de poort bereikt u het rustige achterterrein, met een vaste plek voor uw auto. Inclusief laadpaal, want elektrisch rijden is populair en duurzaam. Eerste verdieping: Een verdieping hoger zijn een overloop, twee slaapkamers en een badkamer. Slaapkamer I (circa 5,11 x 3,37) is de master bedroom met een en-suite kleedgedeelte, waar een vakman de maatwerk kastenwand heeft gemaakt. Ook in slaapkamer II (circa 5,11 x 3,44), aan de achterzijde, staat een kastenwand in deze stijl. Er ligt, net als op de andere verdiepingen, een visgraat pvc-vloer met vloerverwarming. De vloerverwarming is tevens geschikt voor vloerkoeling, wat zorgt voor extra comfort in de zomermaanden. Strak stucwerk, geschilderd in warme kleuren, zorgt voor het wow-effect. De badkamer (circa 2,50 x 2,11) op deze verdieping is ingedeeld met een xl-inloopdouche, een toilet, luxe kranen, een dubbel wastafelmeubel met ronde spiegel en een designradiator. Het toilet betreft een luxe Japans toilet met douchefunctie. Pure schoonheid en klasse, dat is wat deze badkamer kenmerkt. Tweede verdieping: Op de bovenste verdieping zijn nog twee slaapkamers en een badkamer, perfect voor een groot gezin en om familie of vrienden in Maastricht te laten overnachten. Slaapkamer III (circa 5,14 x 3,11), met dakkapel, is in gebruik als werkkamer en slaapkamer IV (circa 5,14 x 3,38) als tweepersoons logeerkamer. Qua vloeren en stucwerk is er gekozen voor eenheid in dit droomhuis. De badkamer (circa 2,50 x 2,20) op deze verdieping is ingedeeld met een inloopdouche, toilet, een designradiator en een wastafelmeubel met spiegel. Ook de wasmachine en droger staan in deze fraaie ruimte. Algemeen: Bouwjaar: 2021 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 185 m2, inhoud circa 642 m3 Perceeloppervlakte: 132 m2 WTW-installatie (Mitsubishi, 2020, eigendom) Aluminium en hardhouten kozijnen met HR+++ glas 16 zonnepanelen, 365 Wp vermogen, geplaatst in 2020 Vaste parkeerplek met laadpaal aan de achterzijde op afgesloten terrein Fraaie tuin (west) met grote veranda en berging Vier slaapkamers en twee badkamers VvE-bijdrage parkeerplaats: €30,- per maand Energielabel: A+++ Aanvaarding: in onderling overleg In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening - opkoopbescherming voor woningen (dit kan bij deze woning van toepassing zijn). Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 795.000

Coste del comprador (estimado): € 17.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 812.750

3,04%

Anualmente

%

€ 39.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 795.000 k.k.
Estado
Bajo precio
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Herenhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
4 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
185 m²
Área del lote
132 m²
Contenido
642 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2021
Método de construcción
Bestaande bouw
Calefacción
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op afgesloten terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
15-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, 2 inloopdouches, 2 toiletten, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6224

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.