Ir directamente al contenido
Logotipo de Tijs & Cyril Makelaardij

Burgemeester Dohmenstraat 28

6231GS Meerssen • Limburg

Vendido

€ 339.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 347.630

Precio de compra /m²: € 3.941

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Ruime 2-onder-1 kapwoning met 4 slaapkamers en een garage. Nooit meer zoeken naar een parkeerplek, want deze woning in Meerssen heeft een garage en een oprit voor meerdere auto’s. Op de 1e verdieping zijn 4 slaapkamers, en de zolder biedt de mogelijkheid om een extra (slaap)kamer te creëren. Verder heeft de woning een nette toiletruimte, keuken en badkamer, een goed onderhouden tuin met overdekt terras en merendeels kunststof kozijnen. Typering: Deze woning staat in het mooiste, en tevens breedste stuk van de straat. Grote bomen bepalen de sfeer, en er is geen doorgaand verkeer. Het gezellige centrum van Meerssen is, net als de basisschool en bibliotheek, op loopafstand. U woont op loopafstand van het buitengebied richting Schietecoven, Vliek, Humcoven en Waterval. Maastricht is met de fiets, bus, auto en trein goed bereikbaar en het is maar een paar autominuten naar de op- en afrit van de A2 en A79. Tevens bevindt zich het vliegveld Maastricht- Aachen Airport in de directe nabijheid. Voeg hierbij de beschikbaarheid van natuur (het Roekenbos, Maas- en Geuldal), een middelbare school en vele sportvoorzieningen, wat Meerssen tot een heel aantrekkelijke plek maakt om te wonen. Begane grond: Links in de hal zijn de in lichte kleuren uitgevoerde toiletruimte, de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. Onder de trap is een wijn-/provisiekelder, die vanuit de keuken (circa 3,98/2,92 x 2,44) te bereiken is. In de keuken hangt de boiler (Inventum, 70 liter, huur) en de wandopstelling heeft een ingebouwde gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven en een koelkast. De woonkamer (circa 7,38 x 3,64/3,28) met parketvloer en kleurrijk glas-in loodraam is goed in te delen met een zit- en een eetgedeelte. Openslaande deuren geven toegang tot het overdekte terras en de achtertuin, gesitueerd op het noordoosten. Het overdekte terras (circa 6,16 x 3,00) is een fijne plek om buiten te zitten, met mooi uitzicht naar de goed onderhouden tuin met gevarieerde beplanting. De garage (circa 5,69 x 3,12) met sectionaalpoort is perfect voor de auto, motor en/of de fietsen. Voor de garage is een lange oprit, met ruimte voor meerdere auto’s. Eerste verdieping: Er zijn vier slaapkamers, twee aan de voorzijde en twee aan de achterzijde. Vanuit slaapkamer I (circa 3,37 x 3,63) en slaapkamer II (circa 3,37/2,19 x 2,09) heeft u mooi uitzicht naar de brede, groene straat. Slaapkamer III (circa 3,30 x 2,60) en slaapkamer IV (circa 2,60 x 2,45) vindt u aan de achterzijde van deze lichte woning. De badkamer (circa 2,26 x 1,25) is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafel. Het is mogelijk om de huidige badkamer te vergroten, of om de badkamer te verplaatsen naar een van de slaapkamers. Zolder: Een vlizotrap geeft toegang tot de ruime zolder van circa 5,87 x 2,45 meter (gemeten vanaf 1,50 meter hoogte). De nokhoogte van circa 2,45 meter maakt het mogelijk om een extra (slaap)kamer te realiseren. Op de zolder is de opstelling van de HR-ketel (Radson, 2002, eigendom). Algemeen: Bouwjaar: 1970 Perceeloppervlakte: 259 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 86 m2, inhoud circa 370 m3 Verwarming via een HR-ketel (Radson, 2002, eigendom), warm water via een boiler (70 liter, Inventum, huur) Merendeels kunststof kozijnen met isolatieglas Spouwmuur-isolatie en isolatie van de zoldervloer Vier slaapkamers op de eerste verdieping Ruime zolder (mogelijk slaapkamer) Garage en een oprit voor meerdere auto’s Asbest: niet bekend Energielabel: E Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 339.000

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 347.630

2,78%

Anualmente

%

€ 16.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 339.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
86 m²
Área del lote
259 m²
Contenido
370 m³
Otra zona interior
14 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Caldera CV
Radson (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
29-08-2025
Fecha de venta
27-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6231

Mapas de Google

Vista geográfica Meerssen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Meerssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Meerssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Meerssen. En 2026 había 7.417 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 329.000.

Inhabitantes

7.417

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 329.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

310

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Meerssen
Año Inhabitantes
2021 7.450
2022 7.450
2023 7.485
2024 7.520
2025 7.465
2026 7.417

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Meerssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 255.000
2022 EUR 272.000
2023 EUR 317.000
2024 EUR 309.000
2025 EUR 329.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.170 0-15: 960 15-25: 775 25-45: 1.540 45-65: 1.990

Nivel académico

Hoger

1.840

Praktisch

1.600

Middelbaar

2.000

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

6.015

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 576
Appartementen 1.044
Tussenwoningen 1.008
Vrijstaande woningen 536
Twee-onder-één-kap woningen 556

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 145
1900 tot 1925 284
1925 tot 1950 480
1950 tot 1970 1.067
1970 tot 1980 573
1980 tot 1990 271
1990 tot 2000 156
2000 tot 2010 64
2010 tot 2020 49
2020 en later 13

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

781

Etiqueta A

608

Etiqueta D

530

Etiqueta F

426

Etiqueta B

417

Etiqueta G

402

Etiqueta E

298

Etiqueta A+

108

Etiqueta A++

32

Etiqueta A+++

14

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Meerssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 2.920
2021 1.540 2.930
2022 1.220 2.760
2023 1.000 2.640
2024 970 2.740

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 760 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.120

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricidad: 2.920

Actividad empresarial en Meerssen (2025)

Handel en HORECA 185
Nijverheid en energie 120
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 205
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 955

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Meerssen
Periodo Delitos
jan 2026 28
jul 2025 23
jun 2025 31
mei 2025 35
mrt 2025 26
mrt 2026 22
nov 2024 45
nov 2025 15
okt 2024 29
okt 2025 22
sep 2024 33
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Meerssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Meerssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Meerssen?

Meerssen telt in 2026 ongeveer 7.417 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meerssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meerssen is in 2025 circa € 329.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meerssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meerssen ligt rond € 35.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meerssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 310 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meerssen?

In Meerssen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.044 woningen.

Meer viviendas in Meerssen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.