Ir directamente al contenido
Logotipo de Houben Makelaardij

Pastoor Petrus Stevensstraat 16

6231JB Meerssen • Limburg

Disponible

€ 339.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 347.630

Precio de compra /m²: € 3.568

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT AANGEBODEN DOOR HOUBEN MAKELAARDIJ OZ MAASTRICHT Halfvrijstaande woning met inpandig garage, oprit/parkeerplaats, stenen berging en omsloten brede tuin op zuidoosten. LOCATIE Deze woning ligt aan de noordwestelijke rand van Meerssen centrum. Meerssen is gesitueerd op ca. 6km van Maastricht en onderscheidt zich door een vrij uitgebreid netwerk van voorzieningen en een rijk verenigingsleven. De Pastoor Petrus Stevensstraat is een rustige mooie straat met halfvrijstaande woningen v.v. platte daken, er zijn voldoende parkeerplaatsen/vakken in de straat. De afstand tot centrum bedraagt hooguit 5 fietsminuten. Scholen (basisschool “De WereldSter”, voortgezet onderwijs “Stella Maris College”), winkels (“Shopping Meerssen”), sportaccomodaties (Heiveld Bunde, TC Volharding, SV Meerssen), openbaar vervoer (bushalte/treinstation), natuur-/wandelgebieden (Ambyer-/Meerssenerheide, Geuldal, De Dellen) en de auto-verbindingen met de A79 (Maastricht-Heerlen-Aken) en Koning Willem-Alexandertunnel/A2 (Luik/Eindhoven) liggen in de directe omgeving OMSCHRIJVING Op een uitstekende locatie gelegen halfvrijstaande woning (4 slaapkamers) met inpandig bereikbare garage (15m2), 2 kelders (10m2+20m2), oprit/parkeerplaats, brede zij-/achtertuin en stenen berging (10m2). Het omsloten terras (ca.25m2) met volledige privacy is gesitueerd/gericht op het zuidoosten. KENMERKEN / BIJZONDERHEDEN - bouwjaar 1963, perceel 249m2, GO-wonen 95m2, vloeroppervlakte 140m2, inhoud ca.425m3 - grotendeels kunststof kozijnen v.v. dubbelglas (extra geluidsisolerend) - rolluiken op 1e verdieping, electrisch bedienbaar op ouderslaapkamer, handmatig bedienbaar op overige kamers - verwarming / warmwater via gasgestookte combi-ketel (eigendom) - woonkamer/slaapkamers v.v. parketvloer, entreehal/keuken v.v. plavuizenvloer, badkamer/ toiletruimte v.v. tegelvloer - extra veel bergruimte in kelders en garage - garage (5,3x2,8m) met aansluitingen witgoedapparatuur en opstelling cv - energielabel E-klasse INDELING kelder Provisiekelder (10m2) en hobbykelder (20m2). begane grond Entreehal met trappenhuis, garderobe, meterkast en toiletruimte, woonkamer (28m2), keuken (10m2) en inpandig bereikbare garage (15m2) v.v. aansluitingen witgoedapparatuur en opstelling cv. De keuken is uitgerust met een kunststof werkblad v.v. dubbele rvs-spoelbak, 4-pits keramische kookplaat v.v. afzuigkap en veel kastruimten. 1e verdieping Overloop, 4 slaapkamers (8m2/9m2/11m2/12m2) en badkamer v.v. zit-/douchebad en wastafel.

Hipoteca berekenen

€ 339.000

Coste del comprador (estimado): € 8.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 347.630

2,78%

Anualmente

%

€ 16.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 339.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Área del lote
249 m²
Contenido
425 m³
Otra zona interior
45 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-04-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6231

Mapas de Google

Vista geográfica Meerssen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Meerssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Meerssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Meerssen. En 2026 había 7.417 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 329.000.

Inhabitantes

7.417

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 329.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

310

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Meerssen
Año Inhabitantes
2021 7.450
2022 7.450
2023 7.485
2024 7.520
2025 7.465
2026 7.417

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Meerssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 255.000
2022 EUR 272.000
2023 EUR 317.000
2024 EUR 309.000
2025 EUR 329.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.170 0-15: 960 15-25: 775 25-45: 1.540 45-65: 1.990

Nivel académico

Hoger

1.840

Praktisch

1.600

Middelbaar

2.000

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

6.015

Buiten Europa

675

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 576
Appartementen 1.044
Tussenwoningen 1.008
Vrijstaande woningen 536
Twee-onder-één-kap woningen 556

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 145
1900 tot 1925 284
1925 tot 1950 480
1950 tot 1970 1.067
1970 tot 1980 573
1980 tot 1990 271
1990 tot 2000 156
2000 tot 2010 64
2010 tot 2020 49
2020 en later 13

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

781

Etiqueta A

608

Etiqueta D

530

Etiqueta F

426

Etiqueta B

417

Etiqueta G

402

Etiqueta E

298

Etiqueta A+

108

Etiqueta A++

32

Etiqueta A+++

14

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Meerssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 2.920
2021 1.540 2.930
2022 1.220 2.760
2023 1.000 2.640
2024 970 2.740

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 760 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.120

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricidad: 2.920

Actividad empresarial en Meerssen (2025)

Handel en HORECA 185
Nijverheid en energie 120
Zakelijke dienstverlening 225
Overheid, onderwijs en zorg 205
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 50
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 955

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Meerssen
Periodo Delitos
jan 2026 28
jul 2025 23
jun 2025 31
mei 2025 35
mrt 2025 26
mrt 2026 22
nov 2024 45
nov 2025 15
okt 2024 29
okt 2025 22
sep 2024 33
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Meerssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Meerssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Meerssen?

Meerssen telt in 2026 ongeveer 7.417 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Meerssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Meerssen is in 2025 circa € 329.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Meerssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Meerssen ligt rond € 35.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Meerssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 310 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Meerssen?

In Meerssen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.044 woningen.

Meer viviendas in Meerssen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.