Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Zandwijk Makelaardij

Godfried van Rhenenlaan 43

3417AM Montfoort • Utrecht

Vendido

€ 422.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 432.800

Precio de compra /m²: € 4.801

Galería de fotos

Descripción

Deze goed onderhouden en gemoderniseerde woning met een voor- en achtertuin (zuidwesten) ligt in een hele fijne woonomgeving waarbij alle voorzieningen op een steenworp afstand liggen zoals de uitvalsweg naar de grote steden, het prachtige openluchtzwembad, een basisschool en ook de Albert Heijn supermarkt ligt vlak om de hoek. Er is een eigen parkeerplek met laadpunt in de voortuin. Er is de laatste jaren veel gedaan in de woning, zo is er in 2023 een serre aangebouwd, een nieuwe hoekkeuken geplaatst en de meterkast vernieuwd. Daarnaast zijn de kozijnen op de begane grond en in de dakkapel vervangen door kunststof kozijnen. In de achtergevel zit een prachtige schuifpui. De CV ketel is uit 2021. Indeling begane grond: diepe voortuin. Het laadpunt voor de elektrische auto is ter overname. Voordeur/entree hal met (vernieuwde) meterkast en trapopgang. Toiletruimte en praktische provisiekast. Via een glazen deur kom je binnen in de woonkamer. Het is leuk om te zien dat de kamerhoge schuifpui niet alleen voor veel daglicht zorgt, maar dat daardoor ook een stukje tuinbeleving naar binnen wordt gehaald. De aangebouwde serre is een mooie overgang tussen de achtertuin en de woning. Er wordt veel gebruik van gemaakt om vaker en langer het buitengevoel vast te houden. De gehele begane grond is afgewerkt met een laminaatvloer in visgraat motief. Open verbinding met de keuken. De neutrale keukeninrichting is praktisch opgesteld in een hoek met een zee aan opbergruimte in boven en onderkasten. De inbouwapparatuur bestaat onder andere uit een inductiekookplaat, koel-/vriescombinatie, een vaatwasser en een combioven-/magnetron. Toegang via de serre naar de achtertuin (zuidwesten). Ideaal dat de keuze gemaakt kan worden om helemaal buiten of (deels) beschut in de serre te genieten. De achtertuin is grotendeels bestraat en deels groen ingerichte borders. Stenen schuur. Poortdeur naar achterom. Eerste verdieping: Via de overloop zijn drie slaapkamers en een badkamer te bereiken. Twee slaapkamers hebben een vaste kast. De eerste verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Op de overloop tref je een wasmachinekast. De badkamer is eenvoudig ingericht met een douche en een wastafelmeubel. Een groot kozijn zorgt voor daglicht en ventilatie. In dit type woning zie je soms dat de kleinste slaapkamer wordt gebruikt om een grotere badkamer te realiseren. Tweede verdieping: Vaste trap naar zolderverdieping. Overloop met opstelling van de Intergas cv ketel (2021). Bergruimte onder de schuine kanten. Dankzij de dakkapel is er op deze verdieping een volwaardige zolderkamer beschikbaar. Ook deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Er is veel om van te genieten, je bent van harte welkom Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 422.500

Coste del comprador (estimado): € 10.300

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.450) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 432.800

2,78%

Anualmente

%

€ 21.125

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 422.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
88 m²
Área del lote
128 m²
Contenido
305 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
38 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
20-10-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3417

Mapas de Google

Vista geográfica Montfoort

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Montfoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Montfoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Montfoort. En 2025 había 9.840 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 483.554.

Inhabitantes

9.840

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 483.554

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

201

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Montfoort
Año Inhabitantes
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Montfoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Nivel académico

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Origen de los residentes (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Período de construcción del edificio

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.292

Etiqueta A

1.022

Etiqueta B

795

Etiqueta D

399

Etiqueta G

283

Etiqueta F

242

Etiqueta E

180

Etiqueta A+

47

Etiqueta A+++

47

Etiqueta A++

44

Etiqueta A+++++

8

Etiqueta A++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Montfoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Electricidad: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Electricidad: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Electricidad: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Electricidad: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Electricidad: 3.422

Actividad empresarial en Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Número total de establecimientos empresariales: 1.510

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Montfoort
Periodo Delitos
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Montfoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Montfoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer viviendas in Montfoort

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.