Ir directamente al contenido
Logotipo de Aspekt Makelaars

Kloosterdrift 28

3436TH Nieuwegein • Utrecht

Vendido

€ 299.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 306.830

Precio de compra /m²: € 4.271

Galería de fotos

Descripción

Ben jij opzoek naar een ideale starterswoning met alles binnen handbereik? Deze maisonnette woning op een centrale locatie in Nieuwegein combineert een praktische indeling met een speels karakter en een zonnige buitenruimte. De woning beschikt onder andere over: een lichte, ruime woonkamer, loggia op het zuiden, goed bemeten slaapkamer, in 2021 vernieuwde badkamer en berging op de begane grond. Daarnaast is de woning voorzien van energielabel B en wordt centraal verwarmd d.m.v. cv-ketel volgens opgaaf uit 2016. De ligging is een groot pluspunt: om de hoek van de tramhalte naar Utrecht, met winkels, supermarkten en andere voorzieningen op loopafstand. Kortom een fijn thuis op een centrale locatie. Ben jij ook al enthousiast over deze maisonnette woning? Neem dan snel contact op met ons kantoor voor een bezichtiging. INDELING: EERSTE VERDIEPING: De entree bevindt zich op de eerste verdieping. Op deze verdieping is de hal gevestigd met ruime bergkast, meterkast en vaste trap naar de tweede verdieping en tevens de woonkamer. TWEEDE VERDIEPING: De woonkamer valt direct op door de schuine kap: een detail dat de ruimte een uniek en speels karakter geeft. Het maakt de woning net even anders dan de standaard appartementen. Samen met de goede lichtinval voelt het geheel ruim en sfeervol aan, een fijne plek om te ontspannen of gasten te ontvangen. Aansluitend bevindt zich de open keuken met de benodigde inbouwapparatuur. Vanuit de keuken wordt er ook toegang geboden tot de ruime loggia op het zuiden of je nu ’s ochtends een kop koffie drinkt of ’s avonds nog even van de zon wilt genieten, hier kan het allemaal. Op deze verdieping is er ook een toiletruimte. DERDE VERDIEPING: Op de derde verdieping bevindt zich de overloop en aansluiting wasmachine en tevens bergruimte onder de schuine kap. Daarnaast is ook de badkamer te vinden op deze verdieping. De badkamer is in 2021 vernieuwd en heeft een inloopdouche, designradiator en een wastafel. Op dezelfde verdieping is ook de ruime slaapkamer gevestigd van ca. 11,4 m2, ook is er in de slaapkamer extra bergruimte onder de schuine kap. BIJZONDERHEDEN: - Ideale starterswoning met alles binnen handbereik. - Maisonnette woning met speels karakter. - Lichte, ruime woonkamer. - Zonnige loggia gesitueerd op het zuiden. - Badkamer in 2021 vernieuwd. - Autovrije straat. - Energielabel B en cv-ketel volgens opgaaf uit 2016. - Berging op de begane grond van ca. 6 m2 aanwezig. - Uitstekend gelegen nabij tram naar Utrecht, winkels, supermarkten en andere voorzieningen. - VvE bijdragen € 97,- per maand. Bekijk alle kenmerken

Hipoteca berekenen

€ 299.000

Coste del comprador (estimado): € 7.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 306.830

2,78%

Anualmente

%

€ 14.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 299.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
70 m²
Contenido
234 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HReco 30 (gas gestookt uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-10-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3436

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.