Ir directamente al contenido
Logotipo de ERA Makelaardij Amerstreek

G. van Balenstraat 11

4942VE Raamsdonksveer • Noord-Brabant

Vendido

€ 266.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.170

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.320) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 273.170

Precio de compra /m²: € 2.800

Galería de fotos

Descripción

Deze woning wordt verkocht met Koopgarant in opdracht van Thuisvester. Om in aanmerking te komen voor een Koopgarant-woning dienen kandidaten/kopers met het volgende rekening te houden: - Het maximale inkomen mag € 79.006,- per jaar bedragen - U moet de woning zelf als hoofdbewoner bewonen - Overleggen van inkomensverklaring - Overleggen van een financiële scan (zonder ingevulde scan kan men helaas niet mee loten) Bijzonderheden: - Het betreft een woning van Thuisvester, hierdoor bent u gebonden aan een projectnotaris.(Notariaat Meijer te Geertruidenberg) - Er zal in de koopovereenkomst een artikel worden opgenomen dat verkoper de woning nooit zelf heeft bewoond. - Oplevering in overleg. - Huurders van een sociale huurwoning van Thuisvester (in dezelfde gemeente als waar de te koop staande woning is gelegen) krijgen voorrang. - VRAAGPRIJS = KOOPSOM! Dit houdt in dat de woning verkocht wordt voor de prijs waarmee wordt aangeboden, er hoeft dus niet overboden te worden en er is geen biedingsproces. Komt u in aanmerking en heeft u interesse in deze fraaie woning, vraag dan een bezichtiging aan en u ontvangt vervolgens meer informatie. G. van Balenstraat 11 Raamsdonksveer. Deze leuke moderne woning ligt in de wijk “Achter de Hoeven”, een rustige woonwijk nabij het poldergebied en met diverse speelvoorzieningen. In de directe omgeving zijn er voldoende parkeerplaatsen. De woning is goed gelegen ten opzichte van de diverse uitvalswegen, basisscholen en op 5 minuten fietsafstand van het centrum. Op nog geen 500 meter is de scholengemeenschap Dongemond College voor het VMBO/HAVO/VWO gesitueerd. De belangrijkste pluspunten zijn: - de woning staat op een perceel van 125 m2 eigen grond - een woonoppervlakte van ca. 95 m2 - inhoud van ca. 338 m3. - het bouwjaar van de woning is 1995. - 4 slaapkamers - dubbele beglazing en isolatie voorzieningen - Energielabel A - stenen berging met overkapping Een goed onderhouden en volledig geïsoleerde tussenwoning met tuin gelegen op het zuidwesten. De woning beschikt over diverse rolluiken, insectenhorren en 9 zonnepanelen. Begane grond: Entree/hal met vernieuwde meterkast, volledig betegelde toiletruimte met hang toilet en een fonteintje. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer met half open keuken. De keuken is ruim van opzet en ligt aan de voorzijde. Een moderne keuken in u-vorm opstelling geplaatst, aan inbouwapparatuur; vaatwasser, koelkast, combi-oven en een inductie kookplaat. Aan de achterzijde ligt de ruime woonkamer. Deze is voorzien van een fraaie laminaatvloer (2022), designradiator en een ruime trapkast. De woonkamer is tuingericht en geeft toegang via een tochtportaal tot de ruime en nette achtertuin. 1e Verdieping: Overloop geeft toegang tot de 3 slaapkamers evenals de vol betegelde badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel in meubel, designradiator en 2e toilet. De verdieping is voorzien van een tapijt en vinyl voerafwerking met vliesbehang wandafwerking. 2e Verdieping: Middels vaste trap te bereiken voorzolder met opstelling c.v.-combiketel. Vanuit de voorzolder is de 4e slaapkamer bereikbaar. Slaapkamer met nis voor unit mechanische ventilatie, aansluiting wasapparatuur en omvormer zonnepanelen. De achtertuin is op het zuidwesten gelegen en voorzien van bestrating, een plantenborder, achterom en buitenkraan. Ligging en omgeving: Binnen de gemeente Geertruidenberg treft een u breed scala aan mogelijkheden om de vrije tijd aangenaam door te brengen. Een keur aan sportverenigingen vindt u er, maar ook sport- en fitnesscentra, 2 openlucht zwembaden. Verder zijn er in de directe omgeving tal van mogelijkheden op watersportgebied (Brabantse Biesbosch) en andere vormen van recreatie. Ook winkelen, een terrasje pakken en lekker uit eten kunt u binnen de gemeentegrenzen. Het hele jaar door zijn er diverse evenementen. De verbinding ten opzichte van de diverse uitvalswegen (A27 & A59 richting A16) is uitstekend. Komt u in aanmerking en heeft u interesse in deze fraaie woning, vraag dan een bezichtiging aan en u ontvangt vervolgens meer informatie. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 266.000

Coste del comprador (estimado): € 7.170

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.320) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 273.170

2,78%

Anualmente

%

€ 13.300

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 266.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Área del lote
125 m²
Contenido
338 m³
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1995
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
18-12-2025
Fecha de venta
07-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4942

Mapas de Google

Raamsdonksveer en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Raamsdonksveer

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Raamsdonksveer. En 2025 había 12.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 371.000.

Inhabitantes

12.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 371.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

390

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Raamsdonksveer
Año Inhabitantes
2021 12.475
2022 12.475
2023 12.580
2024 12.550
2025 12.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Raamsdonksveer
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 335.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 371.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.870 0-15: 1.820 15-25: 1.410 25-45: 2.895 45-65: 3.505

Nivel académico

Hoger

2.150

Praktisch

2.980

Middelbaar

4.160

Origen de los residentes (2025)

Europa

775

Nederland

10.820

Buiten Europa

915

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.163
Appartementen 1.203
Tussenwoningen 2.047
Vrijstaande woningen 675
Twee-onder-één-kap woningen 737

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 218
1925 tot 1950 273
1950 tot 1970 1.235
1970 tot 1980 1.292
1980 tot 1990 988
1990 tot 2000 567
2000 tot 2010 479
2010 tot 2020 150
2020 en later 70

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.841

Etiqueta A

1.614

Etiqueta B

1.219

Etiqueta D

375

Etiqueta G

254

Etiqueta F

204

Etiqueta E

147

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A++++

71

Etiqueta A+

65

Etiqueta A++

31

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Raamsdonksveer
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.160 2.970
2021 1.280 3.010
2022 970 2.800
2023 840 2.630
2024 810 2.690

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.630

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 2.030

Koopwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.990

Appartement

Gas: 440 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.540

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.870

Actividad empresarial en Raamsdonksveer (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 340
Zakelijke dienstverlening 380
Overheid, onderwijs en zorg 200
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.640

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Raamsdonksveer
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 34
jun 2025 40
mei 2025 36
mrt 2025 35
mrt 2026 31
nov 2024 42
nov 2025 24
okt 2024 44
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 33

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Raamsdonksveer.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Raamsdonksveer

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Raamsdonksveer?

Raamsdonksveer telt in 2025 ongeveer 12.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer?

De gemiddelde WOZ-waarde in Raamsdonksveer is in 2025 circa € 371.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Raamsdonksveer ligt rond € 33.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Raamsdonksveer?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 390 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Raamsdonksveer?

In Raamsdonksveer komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.047 woningen.

Meer viviendas in Raamsdonksveer

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.