Ir directamente al contenido
Logotipo de Zonnenberg Makelaardij Rhenen | Member Baerz & Co

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 1

3911AL Rhenen • Utrecht

Vendido

€ 425.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 435.350

Precio de compra /m²: € 4.473

Galería de fotos

Descripción

Sfeervolle jaren ’30 woning met verrassend veel ruimte en een fijne tuin Stap binnen in deze sfeervolle jaren ’30 woning en ontdek een huis dat u niet alleen verwelkomt, maar u uitnodigt om te blijven. Hier gaan authentieke details en eigentijds comfort moeiteloos samen: van de klassieke paneeldeuren tot het balkenplafond in de woonkamer en het warme hout op de verdiepingsvloeren. De benedenverdieping is verrassend ruimtelijk ingedeeld, met een lichte woonkamer, gezellige eetkamer en een nette keuken die uitzicht biedt op het zijpad. Achter de keuken vindt u een praktische bijkeuken, een strak afgewerkte moderne badkamer met inloopdouche én een droge kelderruimte op stahoogte — ideaal voor wie net wat extra opslag of werkruimte zoekt. De bovenverdiepingen verrassen met meerdere slaapkamers, een tweede badkamer onder de schuine kap en zelfs een volwaardige werkplek op zolder. Buiten geniet je van een besloten achtertuin met meerdere terrassen, een ruime berging met vliering. Perfect voor klussers, verzamelaars of creatieve geesten die buiten de gebaande paden denken. Dit is niet zomaar een woning. Dit is een plek waar je kunt groeien, creëren, ontspannen én op adem komen. Een huis met karakter én potentie — klaar voor de volgende bewoner die er net zo veel liefde en energie in wil steken als erin zit. Begane grond Via de karakteristieke voordeur stapt u binnen in een lichte hal met trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is sfeervol en verzorgd, met zichtbare balken in het plafond, een nostalgische haard, strakke laminaatvloer en grote ramen voor veel daglicht. De aangrenzende eetkamer, met erker, vormt een gezellige plek voor diners en familieavonden. De keuken is praktisch ingericht in een L-opstelling, met veel bergruimte, een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en kunststof werkblad. Grenzend aan de keuken vindt u een praktische bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting, opstelling van de cv-installatie en de badkamer. De badkamer is modern afgewerkt en uitgerust met een regendouche en wandcloset. Eerste verdieping Op de eerste verdieping grenzen drie slaapkamers aan de ruime overloop. De hoofdslaapkamer is ruim en voorzien van houten vloerdelen en een inbouwkast. De tweede kamer is compact, maar licht en biedt toegang tot het platte dak. De derde kamer is eveneens goed van formaat, ideaal als kinderkamer of werkkamer. Tweede verdieping Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping, waar nog een volwaardige slaapkamer is gerealiseerd. Dankzij het dakraam komt hier ook een prettig daglicht binnen. Op deze verdieping bevindt zich tevens een tweede badkamer met ligbad, toilet en wastafel — perfect voor logees of grotere gezinnen. Kelderruimte De kelder is toegankelijk via een paneeldeur in de woonkamer en biedt volop ruimte voor opslag, klusmateriaal of proviand. Buitenruimte De beschutte achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een royaal terras en diverse zitplekken, zowel in de zon als in de schaduw. Achterin staat een vrijstaande stenen berging met trap naar een ruime vliering. Ideaal voor fietsen, tuinmeubels of als werkplaats voor de handige klusser. Dankzij de vrije ligging en groene erfafscheidingen geniet u hier van rust en privacy. Het dakterras biedt een extra plek om te genieten van de buitenlucht en het uitzicht op de groene omgeving. Algemene gegevens - Type woning: Twee onder een kap - Bouwjaar: 1935 - Verbouwjaar: 1993 aanbouw - Aantal kamers: 5 - Aantal slaapkamers: 4 - Aantal badkamers: 2 - Parkeerruimte: openbaar - Aanwezig: dakkapel/berging - Ligging tuin: west - Tuin bereik: achterom en via de woning Technische gegevens - Warmwatervoorziening: Nefit proline HRC 24/CW4 - Verwarmvoorziening: Nefit proline HRC 24/CW4 - Gashaard - Voorzieningen: kelder/zolder - Mechanische ventilatie: aanwezig - Isolatie: spouw - Dubbel glas: grotendeels - Glasvezel kabel, TV kabel - Kozijnen: hout WILT U EVEN BINNEN KIJKEN? Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Rhenen. U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

Hipoteca berekenen

€ 425.000

Coste del comprador (estimado): € 10.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 435.350

2,78%

Anualmente

%

€ 21.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 425.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Área del lote
158 m²
Contenido
358 m³
Otra zona interior
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
42 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1930
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gashaard
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
E

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
02-06-2025
Fecha de venta
09-07-2025

Instalaciones del baño

Douche, 2 toiletten, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3911

Mapas de Google

Mapa de Rhenen

Vista espacial del área de trabajo en Rhenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rhenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rhenen. En 2025 había 15.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.117.

Inhabitantes

15.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.117

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 21.728

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

461

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rhenen
Año Inhabitantes
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rhenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Nivel académico

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origen de los residentes (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.000

Etiqueta C

1.362

Etiqueta B

935

Etiqueta G

650

Etiqueta D

626

Etiqueta F

529

Etiqueta E

375

Etiqueta A+++

202

Etiqueta A+

119

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rhenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricidad: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricidad: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricidad: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricidad: 2.938

Actividad empresarial en Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Número total de establecimientos empresariales: 2.275

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rhenen
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rhenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rhenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer viviendas in Rhenen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.