Direkt zum Inhalt
Logo von Zonnenberg Makelaardij Rhenen | Member Baerz & Co

Burgemeester Schimmelpenninckstraat 1

3911AL Rhenen • Utrecht

Verkauft

€ 425.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 435.350

Kaufpreis /m²: € 4.473

Fotoalbum

Beschreibung

Sfeervolle jaren ’30 woning met verrassend veel ruimte en een fijne tuin Stap binnen in deze sfeervolle jaren ’30 woning en ontdek een huis dat u niet alleen verwelkomt, maar u uitnodigt om te blijven. Hier gaan authentieke details en eigentijds comfort moeiteloos samen: van de klassieke paneeldeuren tot het balkenplafond in de woonkamer en het warme hout op de verdiepingsvloeren. De benedenverdieping is verrassend ruimtelijk ingedeeld, met een lichte woonkamer, gezellige eetkamer en een nette keuken die uitzicht biedt op het zijpad. Achter de keuken vindt u een praktische bijkeuken, een strak afgewerkte moderne badkamer met inloopdouche én een droge kelderruimte op stahoogte — ideaal voor wie net wat extra opslag of werkruimte zoekt. De bovenverdiepingen verrassen met meerdere slaapkamers, een tweede badkamer onder de schuine kap en zelfs een volwaardige werkplek op zolder. Buiten geniet je van een besloten achtertuin met meerdere terrassen, een ruime berging met vliering. Perfect voor klussers, verzamelaars of creatieve geesten die buiten de gebaande paden denken. Dit is niet zomaar een woning. Dit is een plek waar je kunt groeien, creëren, ontspannen én op adem komen. Een huis met karakter én potentie — klaar voor de volgende bewoner die er net zo veel liefde en energie in wil steken als erin zit. Begane grond Via de karakteristieke voordeur stapt u binnen in een lichte hal met trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is sfeervol en verzorgd, met zichtbare balken in het plafond, een nostalgische haard, strakke laminaatvloer en grote ramen voor veel daglicht. De aangrenzende eetkamer, met erker, vormt een gezellige plek voor diners en familieavonden. De keuken is praktisch ingericht in een L-opstelling, met veel bergruimte, een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-/vriescombinatie, vaatwasser en kunststof werkblad. Grenzend aan de keuken vindt u een praktische bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting, opstelling van de cv-installatie en de badkamer. De badkamer is modern afgewerkt en uitgerust met een regendouche en wandcloset. Eerste verdieping Op de eerste verdieping grenzen drie slaapkamers aan de ruime overloop. De hoofdslaapkamer is ruim en voorzien van houten vloerdelen en een inbouwkast. De tweede kamer is compact, maar licht en biedt toegang tot het platte dak. De derde kamer is eveneens goed van formaat, ideaal als kinderkamer of werkkamer. Tweede verdieping Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping, waar nog een volwaardige slaapkamer is gerealiseerd. Dankzij het dakraam komt hier ook een prettig daglicht binnen. Op deze verdieping bevindt zich tevens een tweede badkamer met ligbad, toilet en wastafel — perfect voor logees of grotere gezinnen. Kelderruimte De kelder is toegankelijk via een paneeldeur in de woonkamer en biedt volop ruimte voor opslag, klusmateriaal of proviand. Buitenruimte De beschutte achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een royaal terras en diverse zitplekken, zowel in de zon als in de schaduw. Achterin staat een vrijstaande stenen berging met trap naar een ruime vliering. Ideaal voor fietsen, tuinmeubels of als werkplaats voor de handige klusser. Dankzij de vrije ligging en groene erfafscheidingen geniet u hier van rust en privacy. Het dakterras biedt een extra plek om te genieten van de buitenlucht en het uitzicht op de groene omgeving. Algemene gegevens - Type woning: Twee onder een kap - Bouwjaar: 1935 - Verbouwjaar: 1993 aanbouw - Aantal kamers: 5 - Aantal slaapkamers: 4 - Aantal badkamers: 2 - Parkeerruimte: openbaar - Aanwezig: dakkapel/berging - Ligging tuin: west - Tuin bereik: achterom en via de woning Technische gegevens - Warmwatervoorziening: Nefit proline HRC 24/CW4 - Verwarmvoorziening: Nefit proline HRC 24/CW4 - Gashaard - Voorzieningen: kelder/zolder - Mechanische ventilatie: aanwezig - Isolatie: spouw - Dubbel glas: grotendeels - Glasvezel kabel, TV kabel - Kozijnen: hout WILT U EVEN BINNEN KIJKEN? Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Rhenen. U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

Hypothek berekenen

€ 425.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.350

2 % Übertragungssteuer (€ 8.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 435.350

2,78%

Jährlich

%

€ 21.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 425.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
95 m²
Fläche des Grundstücks
158 m²
Inhalt
358 m³
Sonstiger Innenraum
7 m²
Externe Berghalle
10 m²
Hinterhof Fläche
42 m²

Bau und Energie

Baujahr
1930
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en gashaard
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline HRC 24/CW4 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energieausweis
E

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
02-06-2025
Verkaufsdatum
09-07-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, 2 toiletten, ligbad, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 3911

Google Karten

Karte von Rhenen

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Rhenen

Wohn- und Viertelzahlen in Rhenen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Rhenen. In 2025 waren da 15.620 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 451.117.

Einwohner

15.620

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 451.117

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 21.728

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

461

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Rhenen
Jahr Einwohner
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Rhenen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Ausbildungsstufe

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.000

Bezeichnung C

1.362

Bezeichnung B

935

Bezeichnung G

650

Bezeichnung D

626

Bezeichnung F

529

Bezeichnung E

375

Bezeichnung A+++

202

Bezeichnung A+

119

Bezeichnung A++

57

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Rhenen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 867 • Strom: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Strom: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Strom: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Strom: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Strom: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Strom: 2.938

Betriebsaktivität in Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.275

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Rhenen
Periode Verbrechen
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Rhenen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Rhenen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer Häuser in Rhenen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.