Ir directamente al contenido
Logotipo de YESS Real Estate B.V.

Jhr. De Savornin Lohmanstraat 44

2982RG Ridderkerk • Zuid-Holland

Vendido

€ 265.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 272.150

Precio de compra /m²: € 4.140

Galería de fotos

Descripción

Een heerlijk licht appartement met twee balkons, twee slaapkamers en een verrassend fijne indeling. Dit is zo’n plek waar je je direct thuis voelt! Instapklaar wonen op een rustige locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik? YESS, dit is ‘m! YESS! DIT WIL JE NIET MISSEN – DE HIGHLIGHTS OP EEN RIJ: 1. Licht en goed ingedeeld appartement; 2. Twee fijne slaapkamers; 3. Ruime woonkamer met aparte eethoek; 4. Twee balkons, ideaal voor zon én schaduw; 5. Moderne, neutrale afwerking; 6. Praktische keuken met veel kastruimte; 7. Nette badkamer met douche; 8. Externe berging op de begane grond; 9. Rustige en groene woonomgeving; 10. Ideaal starters- of doorstroom appartement. Krijg je ook dat YESS-gevoel bij het lezen van deze punten? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning! DE LIGGING: Je woont hier aan de Jonkheer de Savornin Lohmanstraat, een rustige en groene straat in Ridderkerk waar het prettig thuiskomen is. De omgeving is ruim opgezet, met veel groen en wandelmogelijkheden direct om de hoek. Perfect voor een frisse wandeling of een rondje hardlopen. Voor je dagelijkse boodschappen, winkels en horeca fiets je zo naar het centrum van Ridderkerk. Ook scholen, sportvoorzieningen en medische faciliteiten liggen allemaal binnen handbereik. De bereikbaarheid is uitstekend: met de auto zit je binnen enkele minuten op de A15 en A16 en ook het openbaar vervoer richting Rotterdam en Dordrecht is goed geregeld. Rustig wonen met de stad dichtbij – een ideale combinatie! DE INDELING: Begane grond: Via het afgesloten portiek heb je toegang tot de bergingen en het trappenhuis naar de woonverdiepingen. Hier bevindt zich ook de berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Het appartement is gelegen op de eerste etage, wat het dagelijks gebruik extra prettig maakt. Je bent zo bij de woning, ook wanneer je thuiskomt met volle boodschappentassen. Eerste woonlaag: Je komt binnen via de entree, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken in het appartement. De woonkamer is ruim en licht, met grote raampartijen en een prettige indeling waar je moeiteloos een gezellige zithoek én een aparte eethoek creëert. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op – een heerlijke plek om even buiten te zitten. De keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werk- en bergruimte. Daarnaast is de keuken voorzien van een inbouw vaatwasser, koel-vriescombinatie, afzuigkap, combi-oven en een 4-pits gaskookplaat. Vanuit de keuken heb je toegang tot het tweede balkon, ideaal voor je ochtendkoffie of om even te luchten tijdens het koken. Op dit balkon, aan de achterzijde van de woning, is tevens de C.V.-ketel gesitueerd. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan één momenteel is ingericht als royale inloopkast/kleedkamer – maar natuurlijk ook perfect te gebruiken als slaap-, werk- of logeerkamer. De badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is separaat, wel zo prettig. DE AFMETINGEN: Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegrond. DE BIJZONDERHEDEN: - Woonoppervlakte ca. 64 m²; - Twee balkons; - Externe berging; - Twee slaapkamers; - Gelegen in een rustig en groen woongebied; - Bouwjaar 1955; - Gelegen op eigen grond; - Oplevering in overleg; - Energielabel D; - Verwarming middels C.V.- ketel (2007); - VvE bijdrage € 190,- per maand. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Bel, mail of app ons gerust voor een afspraak of laat je gegevens achter via deze site! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 265.000

Coste del comprador (estimado): € 7.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 272.150

2,78%

Anualmente

%

€ 13.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 265.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
64 m²
Contenido
180 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
14 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1955
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-12-2025
Fecha de venta
01-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Domotica
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2982

Mapas de Google

Mapa de Ridderkerk

Explora Ridderkerk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ridderkerk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ridderkerk. En 2026 había 48.070 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 346.000.

Inhabitantes

48.070

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 346.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.807

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ridderkerk
Año Inhabitantes
2022 47.099
2023 47.477
2024 47.721
2025 47.999
2026 48.070

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ridderkerk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 342.000
2025 EUR 346.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.750 0-15: 7.704 15-25: 5.026 25-45: 11.209 45-65: 12.310

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

31

Middelbaar

45

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.917

Nederland

35.759

Buiten Europa

9.323

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.949
Appartementen 9.916
Tussenwoningen 6.945
Vrijstaande woningen 1.175
Twee-onder-één-kap woningen 1.336

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 1.013
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.644
1970 tot 1980 2.849
1980 tot 1990 1.649
1990 tot 2000 1.400
2000 tot 2010 753
2010 tot 2020 760
2020 en later 535

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.571

Etiqueta A

4.786

Etiqueta B

3.788

Etiqueta E

2.238

Etiqueta D

1.964

Etiqueta G

1.137

Etiqueta F

1.016

Etiqueta A+++

591

Etiqueta A+

367

Etiqueta A++++

165

Etiqueta A++

108

Etiqueta A+++++

41

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ridderkerk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.770
2021 1.140 2.820
2022 870 2.670
2023 750 2.510
2024 740 2.550

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.840

Huurwoning

Gas: 650 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.860

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 2.040

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Electricidad: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.020 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Ridderkerk (2025)

Handel en HORECA 1.135
Nijverheid en energie 1.060
Zakelijke dienstverlening 1.380
Overheid, onderwijs en zorg 850
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 600
Financiele diensten en onroerendgoed 330
Cultuur, recreatie en overige diensten 490

Número total de establecimientos empresariales: 5.895

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ridderkerk
Periodo Delitos
jan 2025 126
jan 2026 189
jul 2025 187
jun 2025 151
mei 2025 144
mrt 2025 147
nov 2024 134
nov 2025 176
okt 2024 180
okt 2025 157
sep 2024 149
sep 2025 138

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ridderkerk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ridderkerk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ridderkerk?

Ridderkerk telt in 2026 ongeveer 48.070 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk is in 2025 circa € 346.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ridderkerk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.807 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ridderkerk?

In Ridderkerk komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.916 woningen.

Meer viviendas in Ridderkerk

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.