Aller directement au contenu
Logo de YESS Real Estate B.V.

Jhr. De Savornin Lohmanstraat 44

2982RG Ridderkerk • Zuid-Holland

Vendu

€ 265.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 272.150

Prix d'achat /m²: € 4.140

Galerie de photos

Description

Een heerlijk licht appartement met twee balkons, twee slaapkamers en een verrassend fijne indeling. Dit is zo’n plek waar je je direct thuis voelt! Instapklaar wonen op een rustige locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik? YESS, dit is ‘m! YESS! DIT WIL JE NIET MISSEN – DE HIGHLIGHTS OP EEN RIJ: 1. Licht en goed ingedeeld appartement; 2. Twee fijne slaapkamers; 3. Ruime woonkamer met aparte eethoek; 4. Twee balkons, ideaal voor zon én schaduw; 5. Moderne, neutrale afwerking; 6. Praktische keuken met veel kastruimte; 7. Nette badkamer met douche; 8. Externe berging op de begane grond; 9. Rustige en groene woonomgeving; 10. Ideaal starters- of doorstroom appartement. Krijg je ook dat YESS-gevoel bij het lezen van deze punten? Dan nodigen wij je heel graag uit voor een bezichtiging van deze leuke woning! DE LIGGING: Je woont hier aan de Jonkheer de Savornin Lohmanstraat, een rustige en groene straat in Ridderkerk waar het prettig thuiskomen is. De omgeving is ruim opgezet, met veel groen en wandelmogelijkheden direct om de hoek. Perfect voor een frisse wandeling of een rondje hardlopen. Voor je dagelijkse boodschappen, winkels en horeca fiets je zo naar het centrum van Ridderkerk. Ook scholen, sportvoorzieningen en medische faciliteiten liggen allemaal binnen handbereik. De bereikbaarheid is uitstekend: met de auto zit je binnen enkele minuten op de A15 en A16 en ook het openbaar vervoer richting Rotterdam en Dordrecht is goed geregeld. Rustig wonen met de stad dichtbij – een ideale combinatie! DE INDELING: Begane grond: Via het afgesloten portiek heb je toegang tot de bergingen en het trappenhuis naar de woonverdiepingen. Hier bevindt zich ook de berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Het appartement is gelegen op de eerste etage, wat het dagelijks gebruik extra prettig maakt. Je bent zo bij de woning, ook wanneer je thuiskomt met volle boodschappentassen. Eerste woonlaag: Je komt binnen via de entree, die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken in het appartement. De woonkamer is ruim en licht, met grote raampartijen en een prettige indeling waar je moeiteloos een gezellige zithoek én een aparte eethoek creëert. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op – een heerlijke plek om even buiten te zitten. De keuken is praktisch ingericht en biedt voldoende werk- en bergruimte. Daarnaast is de keuken voorzien van een inbouw vaatwasser, koel-vriescombinatie, afzuigkap, combi-oven en een 4-pits gaskookplaat. Vanuit de keuken heb je toegang tot het tweede balkon, ideaal voor je ochtendkoffie of om even te luchten tijdens het koken. Op dit balkon, aan de achterzijde van de woning, is tevens de C.V.-ketel gesitueerd. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan één momenteel is ingericht als royale inloopkast/kleedkamer – maar natuurlijk ook perfect te gebruiken als slaap-, werk- of logeerkamer. De badkamer is netjes afgewerkt en voorzien van een douche en wastafel. Het toilet is separaat, wel zo prettig. DE AFMETINGEN: Voor de afmetingen en indeling, zie de plattegrond. DE BIJZONDERHEDEN: - Woonoppervlakte ca. 64 m²; - Twee balkons; - Externe berging; - Twee slaapkamers; - Gelegen in een rustig en groen woongebied; - Bouwjaar 1955; - Gelegen op eigen grond; - Oplevering in overleg; - Energielabel D; - Verwarming middels C.V.- ketel (2007); - VvE bijdrage € 190,- per maand. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Ben jij net zo enthousiast als wij over deze woning? Bel, mail of app ons gerust voor een afspraak of laat je gegevens achter via deze site! Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 265.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 272.150

2,78%

Annuellement

%

€ 13.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 265.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
64 m²
Contenu
180 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
14 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1955
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-12-2025
Date de vente
01-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Domotica
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2982

Google Maps

Carte de Ridderkerk

Explorez Ridderkerk et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Ridderkerk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ridderkerk. En 2026 étaient 48.070 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 346.000.

Résidents

48.070

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 346.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.807

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ridderkerk
Année Résidents
2022 47.099
2023 47.477
2024 47.721
2025 47.999
2026 48.070

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ridderkerk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 342.000
2025 EUR 346.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.750 0-15: 7.704 15-25: 5.026 25-45: 11.209 45-65: 12.310

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

31

Middelbaar

45

Origine des habitants (2025)

Europa

2.917

Nederland

35.759

Buiten Europa

9.323

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.949
Appartementen 9.916
Tussenwoningen 6.945
Vrijstaande woningen 1.175
Twee-onder-één-kap woningen 1.336

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 1.013
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.644
1970 tot 1980 2.849
1980 tot 1990 1.649
1990 tot 2000 1.400
2000 tot 2010 753
2010 tot 2020 760
2020 en later 535

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

6.571

Étiquette A

4.786

Étiquette B

3.788

Étiquette E

2.238

Étiquette D

1.964

Étiquette G

1.137

Étiquette F

1.016

Étiquette A+++

591

Étiquette A+

367

Étiquette A++++

165

Étiquette A++

108

Étiquette A+++++

41

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ridderkerk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.770
2021 1.140 2.820
2022 870 2.670
2023 750 2.510
2024 740 2.550

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.840

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.860

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 2.040

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.460 • Électricité: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.020 • Électricité: 3.250

Activité dans Ridderkerk (2025)

Handel en HORECA 1.135
Nijverheid en energie 1.060
Zakelijke dienstverlening 1.380
Overheid, onderwijs en zorg 850
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 600
Financiele diensten en onroerendgoed 330
Cultuur, recreatie en overige diensten 490

Nombre total d'établissements: 5.895

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ridderkerk
Période Délits
jan 2025 126
jan 2026 189
jul 2025 187
jun 2025 151
mei 2025 144
mrt 2025 147
nov 2024 134
nov 2025 176
okt 2024 180
okt 2025 157
sep 2024 149
sep 2025 138

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ridderkerk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ridderkerk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ridderkerk?

Ridderkerk telt in 2026 ongeveer 48.070 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk is in 2025 circa € 346.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ridderkerk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.807 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ridderkerk?

In Ridderkerk komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.916 woningen.

Meer maisons in Ridderkerk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.