Aller directement au contenu
Logo de Delta NVM Makelaars

Nelson Mandelastraat 50

2987XV Ridderkerk • Zuid-Holland

Disponible

€ 459.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 470.540

Prix d'achat /m²: € 4.066

Galerie de photos

Description

Zoekt u een duurzaam 4-kamer appartement met veel woonruimte? Dan kan het zomaar zijn dat dit 4-kamerappartement aan de Nelson Mandelastraat 50 in Ridderkerk Bolnes uw nieuwe (t)huis wordt! Gelegen op de tweede verdieping van een modern en goed onderhouden appartementencomplex uit 2010 ligt dit fijne appartement. Met een woonoppervlakte van ca. 113 m2 en een prettig balkon van ca. 11 m2 komt u hier geen ruimte tekort en worden uw woonwensen gerealiseerd. Een lichte woonkamer met open keuken, drie (slaap)kamers en een keurige toilet- en doucheruimte maken de basis van dit appartement meer dan goed! Onder het appartementencomplex hebt u een eigen berging en parkeren doet u eenvoudig rond het gebouw. Bovendien woont u hier ook duurzaam, want het appartement beschikt over energielabel A+. Bolnes staat bekend om het fijne karakter, het hebben van alle voorzieningen binnen handbereik en een centrale ligging richting de (snel)weg. Met winkelcentrum 'De Werf' op loopafstand zijn de boodschappen snel in huis en is een cadeautje zo gehaald. Daarnaast zijn er verschillende (sport)voorzieningen, openbaar vervoer (bus) en uitvalswegen op zeer korte afstand te vinden. U wandelt prachtig langs De Nieuwe Maas of in het Donckse Bos. Kortom: een locatie waar u blij van wordt! Ziet u deze woning al door eigen ogen uw thuis zijn? Belt u dan met kantoor voor een vrijblijvende bezichtiging! KORTE OMSCHRIJVING: Afgesloten entree | Lift Via de afgesloten entree op de begane grond krijgt u toegang tot het gebouw. De woning is zowel met de lift als trap bereikbaar. Het appartement op huisnummer 50 vindt u op de tweede verdieping en de eigen berging in de onderbouw. Genoeg ruimte om te wonen De woonkamer en keuken behoren samen tot de kern van het appartement en staan dan ook garant voor veel woongenot. De woonkamer is ruim en het verschillende indelingsmogelijkheden. Er is een schuifpui richting het prettige balkon dat ca. 11 m2 groot is en een fijne ligging heeft op het westen. Vanuit de hal is er toegang tot de keurige toiletruimte en een technische ruimte met o.a. de opstelling van de cv-ketel, ventilatiesysteem en de aansluiting van de wasapparatuur. 3 (slaap)kamers | Complete badkamer Er zijn in totaal drie (slaap)kamers aanwezig welke allen naar eigen wens gebruikt kunnen worden. De grootste slaapkamer is ruim bemeten en ca. 16 m2 groot. De complete badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche en wastafel. BEKNOPTE INDELING: 3e Verdieping: - Entree/hal met o.a. toiletruimte en bergruimte met opstelling cv-ketel; - Woonkamer met schuifpui naar het balkon (ligging wensten); - Open keuken met inbouwapparatuur; - Slaapkamer I; - Slaapkamer II; - Slaapkamer III; - Badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel; - Inpandige berging in de onderbouw. Bijzonderheden: Riant 4-kamerappartement; Geheel naar eigen wens in te richten; Ligging op de tweede verdieping; Energielabel A+; Het appartement is bereikbaar via trap én lift; Eigen berging; Passeren bij verkoop dient te geschieden bij VG Notarissen te Amsterdam; Verkoper heeft de woning recentelijk nooit bewoond, er zal om deze reden een zgn ‘niet zelf-bewoningsclausule’ in de koopovereenkomst worden opgenomen; De Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen; Voorkeur oplevering: in overleg, kan snel. Algemeen: Bouwjaar: 2010 Verwarming en warm water: Cv-combiketel (Remeha Avanta, 2018) Eigendom: Appartementsrecht Beglazing: HR++ beglazing Kozijnen: Kunststof Loggia: Westen VvE bijdrage: ca. € 58,02 per maand (de Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen). De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 459.500

Coûts d'achat (estimés): € 11.040

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.190) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 470.540

2,78%

Annuellement

%

€ 22.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 459.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Contenu
332 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2010
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, ligbad, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2987

Google Maps

Carte de Ridderkerk

Explorez Ridderkerk et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Ridderkerk

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Ridderkerk. En 2026 étaient 48.070 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 346.000.

Résidents

48.070

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 346.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.807

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Ridderkerk
Année Résidents
2022 47.099
2023 47.477
2024 47.721
2025 47.999
2026 48.070

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Ridderkerk
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 342.000
2025 EUR 346.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.750 0-15: 7.704 15-25: 5.026 25-45: 11.209 45-65: 12.310

Niveau d'enseignement

Hoger

24

Praktisch

31

Middelbaar

45

Origine des habitants (2025)

Europa

2.917

Nederland

35.759

Buiten Europa

9.323

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.949
Appartementen 9.916
Tussenwoningen 6.945
Vrijstaande woningen 1.175
Twee-onder-één-kap woningen 1.336

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 1.013
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.644
1970 tot 1980 2.849
1980 tot 1990 1.649
1990 tot 2000 1.400
2000 tot 2010 753
2010 tot 2020 760
2020 en later 535

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

6.571

Étiquette A

4.786

Étiquette B

3.788

Étiquette E

2.238

Étiquette D

1.964

Étiquette G

1.137

Étiquette F

1.016

Étiquette A+++

591

Étiquette A+

367

Étiquette A++++

165

Étiquette A++

108

Étiquette A+++++

41

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Ridderkerk
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.770
2021 1.140 2.820
2022 870 2.670
2023 750 2.510
2024 740 2.550

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.840

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 2.050

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.860

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 2.040

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.610

Vrijstaande woning

Gaz: 1.460 • Électricité: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.020 • Électricité: 3.250

Activité dans Ridderkerk (2025)

Handel en HORECA 1.135
Nijverheid en energie 1.060
Zakelijke dienstverlening 1.380
Overheid, onderwijs en zorg 850
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 600
Financiele diensten en onroerendgoed 330
Cultuur, recreatie en overige diensten 490

Nombre total d'établissements: 5.895

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Ridderkerk
Période Délits
jan 2025 126
jan 2026 189
jul 2025 187
jun 2025 151
mei 2025 144
mrt 2025 147
nov 2024 134
nov 2025 176
okt 2024 180
okt 2025 157
sep 2024 149
sep 2025 138

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Ridderkerk.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Ridderkerk

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Ridderkerk?

Ridderkerk telt in 2026 ongeveer 48.070 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk is in 2025 circa € 346.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ridderkerk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.807 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ridderkerk?

In Ridderkerk komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.916 woningen.

Meer maisons in Ridderkerk

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.