Ir directamente al contenido
Logotipo de Delta NVM Makelaars

Nelson Mandelastraat 50

2987XV Ridderkerk • Zuid-Holland

Disponible

€ 459.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.040

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.190) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 470.540

Precio de compra /m²: € 4.066

Galería de fotos

Descripción

Zoekt u een duurzaam 4-kamer appartement met veel woonruimte? Dan kan het zomaar zijn dat dit 4-kamerappartement aan de Nelson Mandelastraat 50 in Ridderkerk Bolnes uw nieuwe (t)huis wordt! Gelegen op de tweede verdieping van een modern en goed onderhouden appartementencomplex uit 2010 ligt dit fijne appartement. Met een woonoppervlakte van ca. 113 m2 en een prettig balkon van ca. 11 m2 komt u hier geen ruimte tekort en worden uw woonwensen gerealiseerd. Een lichte woonkamer met open keuken, drie (slaap)kamers en een keurige toilet- en doucheruimte maken de basis van dit appartement meer dan goed! Onder het appartementencomplex hebt u een eigen berging en parkeren doet u eenvoudig rond het gebouw. Bovendien woont u hier ook duurzaam, want het appartement beschikt over energielabel A+. Bolnes staat bekend om het fijne karakter, het hebben van alle voorzieningen binnen handbereik en een centrale ligging richting de (snel)weg. Met winkelcentrum 'De Werf' op loopafstand zijn de boodschappen snel in huis en is een cadeautje zo gehaald. Daarnaast zijn er verschillende (sport)voorzieningen, openbaar vervoer (bus) en uitvalswegen op zeer korte afstand te vinden. U wandelt prachtig langs De Nieuwe Maas of in het Donckse Bos. Kortom: een locatie waar u blij van wordt! Ziet u deze woning al door eigen ogen uw thuis zijn? Belt u dan met kantoor voor een vrijblijvende bezichtiging! KORTE OMSCHRIJVING: Afgesloten entree | Lift Via de afgesloten entree op de begane grond krijgt u toegang tot het gebouw. De woning is zowel met de lift als trap bereikbaar. Het appartement op huisnummer 50 vindt u op de tweede verdieping en de eigen berging in de onderbouw. Genoeg ruimte om te wonen De woonkamer en keuken behoren samen tot de kern van het appartement en staan dan ook garant voor veel woongenot. De woonkamer is ruim en het verschillende indelingsmogelijkheden. Er is een schuifpui richting het prettige balkon dat ca. 11 m2 groot is en een fijne ligging heeft op het westen. Vanuit de hal is er toegang tot de keurige toiletruimte en een technische ruimte met o.a. de opstelling van de cv-ketel, ventilatiesysteem en de aansluiting van de wasapparatuur. 3 (slaap)kamers | Complete badkamer Er zijn in totaal drie (slaap)kamers aanwezig welke allen naar eigen wens gebruikt kunnen worden. De grootste slaapkamer is ruim bemeten en ca. 16 m2 groot. De complete badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche en wastafel. BEKNOPTE INDELING: 3e Verdieping: - Entree/hal met o.a. toiletruimte en bergruimte met opstelling cv-ketel; - Woonkamer met schuifpui naar het balkon (ligging wensten); - Open keuken met inbouwapparatuur; - Slaapkamer I; - Slaapkamer II; - Slaapkamer III; - Badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel; - Inpandige berging in de onderbouw. Bijzonderheden: Riant 4-kamerappartement; Geheel naar eigen wens in te richten; Ligging op de tweede verdieping; Energielabel A+; Het appartement is bereikbaar via trap én lift; Eigen berging; Passeren bij verkoop dient te geschieden bij VG Notarissen te Amsterdam; Verkoper heeft de woning recentelijk nooit bewoond, er zal om deze reden een zgn ‘niet zelf-bewoningsclausule’ in de koopovereenkomst worden opgenomen; De Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen; Voorkeur oplevering: in overleg, kan snel. Algemeen: Bouwjaar: 2010 Verwarming en warm water: Cv-combiketel (Remeha Avanta, 2018) Eigendom: Appartementsrecht Beglazing: HR++ beglazing Kozijnen: Kunststof Loggia: Westen VvE bijdrage: ca. € 58,02 per maand (de Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen). De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.

Hipoteca berekenen

€ 459.500

Coste del comprador (estimado): € 11.040

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.190) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 470.540

2,78%

Anualmente

%

€ 22.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 459.500 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Contenido
332 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2010
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, en wastafel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2987

Mapas de Google

Mapa de Ridderkerk

Explora Ridderkerk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ridderkerk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ridderkerk. En 2026 había 48.070 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 346.000.

Inhabitantes

48.070

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 346.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.807

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ridderkerk
Año Inhabitantes
2022 47.099
2023 47.477
2024 47.721
2025 47.999
2026 48.070

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ridderkerk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 342.000
2025 EUR 346.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.750 0-15: 7.704 15-25: 5.026 25-45: 11.209 45-65: 12.310

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

31

Middelbaar

45

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.917

Nederland

35.759

Buiten Europa

9.323

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.949
Appartementen 9.916
Tussenwoningen 6.945
Vrijstaande woningen 1.175
Twee-onder-één-kap woningen 1.336

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 1.013
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.644
1970 tot 1980 2.849
1980 tot 1990 1.649
1990 tot 2000 1.400
2000 tot 2010 753
2010 tot 2020 760
2020 en later 535

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.571

Etiqueta A

4.786

Etiqueta B

3.788

Etiqueta E

2.238

Etiqueta D

1.964

Etiqueta G

1.137

Etiqueta F

1.016

Etiqueta A+++

591

Etiqueta A+

367

Etiqueta A++++

165

Etiqueta A++

108

Etiqueta A+++++

41

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ridderkerk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.770
2021 1.140 2.820
2022 870 2.670
2023 750 2.510
2024 740 2.550

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.840

Huurwoning

Gas: 650 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.860

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 2.040

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Electricidad: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.020 • Electricidad: 3.250

Actividad empresarial en Ridderkerk (2025)

Handel en HORECA 1.135
Nijverheid en energie 1.060
Zakelijke dienstverlening 1.380
Overheid, onderwijs en zorg 850
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 600
Financiele diensten en onroerendgoed 330
Cultuur, recreatie en overige diensten 490

Número total de establecimientos empresariales: 5.895

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ridderkerk
Periodo Delitos
jan 2025 126
jan 2026 189
jul 2025 187
jun 2025 151
mei 2025 144
mrt 2025 147
nov 2024 134
nov 2025 176
okt 2024 180
okt 2025 157
sep 2024 149
sep 2025 138

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ridderkerk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ridderkerk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ridderkerk?

Ridderkerk telt in 2026 ongeveer 48.070 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk is in 2025 circa € 346.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ridderkerk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.807 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ridderkerk?

In Ridderkerk komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.916 woningen.

Meer viviendas in Ridderkerk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.