Direkt zum Inhalt
Logo von Delta NVM Makelaars

Nelson Mandelastraat 50

2987XV Ridderkerk • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 459.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.040

2 % Übertragungssteuer (€ 9.190) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 470.540

Kaufpreis /m²: € 4.066

Fotoalbum

Beschreibung

Zoekt u een duurzaam 4-kamer appartement met veel woonruimte? Dan kan het zomaar zijn dat dit 4-kamerappartement aan de Nelson Mandelastraat 50 in Ridderkerk Bolnes uw nieuwe (t)huis wordt! Gelegen op de tweede verdieping van een modern en goed onderhouden appartementencomplex uit 2010 ligt dit fijne appartement. Met een woonoppervlakte van ca. 113 m2 en een prettig balkon van ca. 11 m2 komt u hier geen ruimte tekort en worden uw woonwensen gerealiseerd. Een lichte woonkamer met open keuken, drie (slaap)kamers en een keurige toilet- en doucheruimte maken de basis van dit appartement meer dan goed! Onder het appartementencomplex hebt u een eigen berging en parkeren doet u eenvoudig rond het gebouw. Bovendien woont u hier ook duurzaam, want het appartement beschikt over energielabel A+. Bolnes staat bekend om het fijne karakter, het hebben van alle voorzieningen binnen handbereik en een centrale ligging richting de (snel)weg. Met winkelcentrum 'De Werf' op loopafstand zijn de boodschappen snel in huis en is een cadeautje zo gehaald. Daarnaast zijn er verschillende (sport)voorzieningen, openbaar vervoer (bus) en uitvalswegen op zeer korte afstand te vinden. U wandelt prachtig langs De Nieuwe Maas of in het Donckse Bos. Kortom: een locatie waar u blij van wordt! Ziet u deze woning al door eigen ogen uw thuis zijn? Belt u dan met kantoor voor een vrijblijvende bezichtiging! KORTE OMSCHRIJVING: Afgesloten entree | Lift Via de afgesloten entree op de begane grond krijgt u toegang tot het gebouw. De woning is zowel met de lift als trap bereikbaar. Het appartement op huisnummer 50 vindt u op de tweede verdieping en de eigen berging in de onderbouw. Genoeg ruimte om te wonen De woonkamer en keuken behoren samen tot de kern van het appartement en staan dan ook garant voor veel woongenot. De woonkamer is ruim en het verschillende indelingsmogelijkheden. Er is een schuifpui richting het prettige balkon dat ca. 11 m2 groot is en een fijne ligging heeft op het westen. Vanuit de hal is er toegang tot de keurige toiletruimte en een technische ruimte met o.a. de opstelling van de cv-ketel, ventilatiesysteem en de aansluiting van de wasapparatuur. 3 (slaap)kamers | Complete badkamer Er zijn in totaal drie (slaap)kamers aanwezig welke allen naar eigen wens gebruikt kunnen worden. De grootste slaapkamer is ruim bemeten en ca. 16 m2 groot. De complete badkamer beschikt over een ligbad, inloopdouche en wastafel. BEKNOPTE INDELING: 3e Verdieping: - Entree/hal met o.a. toiletruimte en bergruimte met opstelling cv-ketel; - Woonkamer met schuifpui naar het balkon (ligging wensten); - Open keuken met inbouwapparatuur; - Slaapkamer I; - Slaapkamer II; - Slaapkamer III; - Badkamer met ligbad, inloopdouche en wastafel; - Inpandige berging in de onderbouw. Bijzonderheden: Riant 4-kamerappartement; Geheel naar eigen wens in te richten; Ligging op de tweede verdieping; Energielabel A+; Het appartement is bereikbaar via trap én lift; Eigen berging; Passeren bij verkoop dient te geschieden bij VG Notarissen te Amsterdam; Verkoper heeft de woning recentelijk nooit bewoond, er zal om deze reden een zgn ‘niet zelf-bewoningsclausule’ in de koopovereenkomst worden opgenomen; De Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen; Voorkeur oplevering: in overleg, kan snel. Algemeen: Bouwjaar: 2010 Verwarming en warm water: Cv-combiketel (Remeha Avanta, 2018) Eigendom: Appartementsrecht Beglazing: HR++ beglazing Kozijnen: Kunststof Loggia: Westen VvE bijdrage: ca. € 58,02 per maand (de Vereniging van Eigenaren is actief en wordt momenteel verder geprofessionaliseerd op het gebied van technisch en bouwkundig beheer en onderhoud. In dat kader worden momenteel meerjarenonderhoudsbegrotingen en aanvullende beheerplannen opgesteld. De verwachting is daarom dat de maandelijkse VvE-bijdrage in de nabije toekomst zal stijgen). De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.

Hypothek berekenen

€ 459.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.040

2 % Übertragungssteuer (€ 9.190) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 470.540

2,78%

Jährlich

%

€ 22.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 459.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Inhalt
332 m³
Gebäude mit Außenbereich
11 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
2010
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 2987

Google Karten

Karte von Ridderkerk

Erkunden Sie Ridderkerk und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Ridderkerk

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Ridderkerk. In 2026 waren da 48.070 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 346.000.

Einwohner

48.070

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 346.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.800

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.807

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Ridderkerk
Jahr Einwohner
2022 47.099
2023 47.477
2024 47.721
2025 47.999
2026 48.070

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Ridderkerk
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 257.000
2022 EUR 285.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 342.000
2025 EUR 346.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 11.750 0-15: 7.704 15-25: 5.026 25-45: 11.209 45-65: 12.310

Ausbildungsstufe

Hoger

24

Praktisch

31

Middelbaar

45

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.917

Nederland

35.759

Buiten Europa

9.323

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.949
Appartementen 9.916
Tussenwoningen 6.945
Vrijstaande woningen 1.175
Twee-onder-één-kap woningen 1.336

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 174
1900 tot 1925 1.013
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.644
1970 tot 1980 2.849
1980 tot 1990 1.649
1990 tot 2000 1.400
2000 tot 2010 753
2010 tot 2020 760
2020 en later 535

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

6.571

Bezeichnung A

4.786

Bezeichnung B

3.788

Bezeichnung E

2.238

Bezeichnung D

1.964

Bezeichnung G

1.137

Bezeichnung F

1.016

Bezeichnung A+++

591

Bezeichnung A+

367

Bezeichnung A++++

165

Bezeichnung A++

108

Bezeichnung A+++++

41

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Ridderkerk
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.770
2021 1.140 2.820
2022 870 2.670
2023 750 2.510
2024 740 2.550

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 930 • Strom: 2.840

Huurwoning

Gas: 650 • Strom: 2.050

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.860

Appartement

Gas: 560 • Strom: 2.040

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.610

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Strom: 4.240

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.020 • Strom: 3.250

Betriebsaktivität in Ridderkerk (2025)

Handel en HORECA 1.135
Nijverheid en energie 1.060
Zakelijke dienstverlening 1.380
Overheid, onderwijs en zorg 850
Landbouw, bosbouw en visserij 60
Vervoer, informatie en communicatie 600
Financiele diensten en onroerendgoed 330
Cultuur, recreatie en overige diensten 490

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.895

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Ridderkerk
Periode Verbrechen
jan 2025 126
jan 2026 189
jul 2025 187
jun 2025 151
mei 2025 144
mrt 2025 147
nov 2024 134
nov 2025 176
okt 2024 180
okt 2025 157
sep 2024 149
sep 2025 138

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Ridderkerk.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Ridderkerk

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Ridderkerk?

Ridderkerk telt in 2026 ongeveer 48.070 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ridderkerk is in 2025 circa € 346.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ridderkerk ligt rond € 32.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ridderkerk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.807 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ridderkerk?

In Ridderkerk komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 9.916 woningen.

Meer Häuser in Ridderkerk

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.