Ir directamente al contenido
Logotipo de Ed Meijer Vastgoed

Noordplein 47

2371DJ Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Vendido

€ 350.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 358.850

Precio de compra /m²: € 5.932

Galería de fotos

Descripción

Noordplein 47, 2371 DJ Roelofarendsveen (Her) Starters en/of zoekers naar gelijkvloers wonen opgelet! Dit nette tweekamerappartement met zonneterras moet u zeker eens van binnen komen bekijken. Centraal in het centrum van Roelofarendsveen gelegen. Appartementencomplex Het appartementencomplex betreedt u via de centrale hal. In de hal zijn de brievenbussen, trapopgang naar de verdiepingen, lift naar de verdiepingen en toegang tot de gezamenlijke fietsenberging. De fietsenberging is ook van buiten bereikbaar. Appartement Via de trap of de lift komt u op de 1e verdieping. Via de hal komt u op de galerij. U kunt zo naar het appartement. Via de entree komt u in de hal. Hier zijn de meterkast, berging, badkamer, toegang naar de slaapkamer en woonkamer. Vanuit de hal kunt u naar de woonkamer. Aan de voorzijde is de open keuken met apparatuur. Hier is ook een toegang tot het appartement. De berging is voorzien van de aansluitingen wasmachine, opstelplaats cv-combi ketel (2024) en mechanische ventilatie. Half betegeld toilet met fonteintje. De badkamer is licht betegeld met wastafel in meubel, douchecabine en radiator. Aan de achterzijde is de slaapkamer met kast. Aan de voorzijde is het zonnige terras op het westen gesitueerd. Ligging appartement: Het appartementencomplex ligt in het hart van Roelofarendsveen. Winkels, horeca, scholen en sportverenigingen op loopafstand gelegen. Openbare parkeergelegenheid om het complex aanwezig. Roelofarendsveen Roelofarendsveen is een dorp wat de laatste jaren flink is gegroeid en verder aan het ontwikkelen is. Echt een dorp met alle voorzieningen. De ligging in de randstad is ideaal. Op een kleine 30 minuten zijn Amsterdam en Den Haag bereikbaar. Schiphol en Leiden op 15 autominuten bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer komt u eenvoudig in Leiden en op Schiphol. Diversen Diverse (sport)verenigingen aanwezig in het dorp. Van muziek tot voetbal en van tennis tot hardloopvereniging. Ook het Braassemermeer op loopafstand. Diversen: -Het appartement is grotendeels voorzien van een keurige laminaatvloer. -Bouwjaar omstreeks 2006 -Oppervlakte 59 m2 -Energielabel A -Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond -Servicekosten ca. € 163,46 per maand -Professioneel beheerder VVE Oplevering: In overleg Prijs: Biedingen vanaf € 350.000,-- K.K. worden door verkoper serieus in overweging genomen. Al onze aanbiedingen geschieden geheel vrijblijvend en dienen derhalve te worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

Hipoteca berekenen

€ 350.000

Coste del comprador (estimado): € 8.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 358.850

2,78%

Anualmente

%

€ 17.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 350.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
59 m²
Contenido
192 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1980
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
01-07-2025
Fecha de venta
04-09-2025

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2371

Mapas de Google

Mapa de Roelofarendsveen

Explora Roelofarendsveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Roelofarendsveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Roelofarendsveen. En 2025 había 10.609 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 488.751.

Inhabitantes

10.609

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 488.751

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.455

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

272

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Roelofarendsveen
Año Inhabitantes
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Roelofarendsveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Nivel académico

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Origen de los residentes (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.649

Etiqueta C

914

Etiqueta B

602

Etiqueta D

322

Etiqueta A+++

268

Etiqueta F

209

Etiqueta E

150

Etiqueta A++++

124

Etiqueta A++

109

Etiqueta G

94

Etiqueta A+

62

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Roelofarendsveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 763 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 707 • Electricidad: 2.155

Koopwoning

Gas: 826 • Electricidad: 2.965

Appartement

Gas: 508 • Electricidad: 1.981

Tussenwoning

Gas: 685 • Electricidad: 2.474

Vrijstaande woning

Gas: 1.316 • Electricidad: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 997 • Electricidad: 3.303

Actividad empresarial en Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Número total de establecimientos empresariales: 1.589

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Roelofarendsveen
Periodo Delitos
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Roelofarendsveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Roelofarendsveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer viviendas in Roelofarendsveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.