Aller directement au contenu
Logo de Ed Meijer Vastgoed

Noordplein 47

2371DJ Roelofarendsveen • Zuid-Holland

Vendu

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 5.932

Galerie de photos

Description

Noordplein 47, 2371 DJ Roelofarendsveen (Her) Starters en/of zoekers naar gelijkvloers wonen opgelet! Dit nette tweekamerappartement met zonneterras moet u zeker eens van binnen komen bekijken. Centraal in het centrum van Roelofarendsveen gelegen. Appartementencomplex Het appartementencomplex betreedt u via de centrale hal. In de hal zijn de brievenbussen, trapopgang naar de verdiepingen, lift naar de verdiepingen en toegang tot de gezamenlijke fietsenberging. De fietsenberging is ook van buiten bereikbaar. Appartement Via de trap of de lift komt u op de 1e verdieping. Via de hal komt u op de galerij. U kunt zo naar het appartement. Via de entree komt u in de hal. Hier zijn de meterkast, berging, badkamer, toegang naar de slaapkamer en woonkamer. Vanuit de hal kunt u naar de woonkamer. Aan de voorzijde is de open keuken met apparatuur. Hier is ook een toegang tot het appartement. De berging is voorzien van de aansluitingen wasmachine, opstelplaats cv-combi ketel (2024) en mechanische ventilatie. Half betegeld toilet met fonteintje. De badkamer is licht betegeld met wastafel in meubel, douchecabine en radiator. Aan de achterzijde is de slaapkamer met kast. Aan de voorzijde is het zonnige terras op het westen gesitueerd. Ligging appartement: Het appartementencomplex ligt in het hart van Roelofarendsveen. Winkels, horeca, scholen en sportverenigingen op loopafstand gelegen. Openbare parkeergelegenheid om het complex aanwezig. Roelofarendsveen Roelofarendsveen is een dorp wat de laatste jaren flink is gegroeid en verder aan het ontwikkelen is. Echt een dorp met alle voorzieningen. De ligging in de randstad is ideaal. Op een kleine 30 minuten zijn Amsterdam en Den Haag bereikbaar. Schiphol en Leiden op 15 autominuten bereikbaar. Ook met het openbaar vervoer komt u eenvoudig in Leiden en op Schiphol. Diversen Diverse (sport)verenigingen aanwezig in het dorp. Van muziek tot voetbal en van tennis tot hardloopvereniging. Ook het Braassemermeer op loopafstand. Diversen: -Het appartement is grotendeels voorzien van een keurige laminaatvloer. -Bouwjaar omstreeks 2006 -Oppervlakte 59 m2 -Energielabel A -Gezamenlijke fietsenberging op de begane grond -Servicekosten ca. € 163,46 per maand -Professioneel beheerder VVE Oplevering: In overleg Prijs: Biedingen vanaf € 350.000,-- K.K. worden door verkoper serieus in overweging genomen. Al onze aanbiedingen geschieden geheel vrijblijvend en dienen derhalve te worden beschouwd als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
59 m²
Contenu
192 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1980
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
01-07-2025
Date de vente
04-09-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2371

Google Maps

Carte de Roelofarendsveen

Explorez Roelofarendsveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Roelofarendsveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Roelofarendsveen. En 2025 étaient 10.609 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 488.751.

Résidents

10.609

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 488.751

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.455

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

272

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Roelofarendsveen
Année Résidents
2021 9.185
2022 9.536
2023 9.875
2024 10.477
2025 10.609

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Roelofarendsveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 341.753
2022 EUR 377.612
2023 EUR 448.405
2024 EUR 465.742
2025 EUR 488.751

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 2.204 0-15: 1.897 15-25: 1.057 25-45: 2.923 45-65: 2.524

Niveau d'enseignement

Hoger

2.217

Praktisch

1.987

Middelbaar

3.396

Origine des habitants (2025)

Europa

663

Nederland

8.828

Buiten Europa

1.118

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 710
Appartementen 1.306
Tussenwoningen 1.613
Vrijstaande woningen 681
Twee-onder-één-kap woningen 448

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 61
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 784
1970 tot 1980 1.101
1980 tot 1990 204
1990 tot 2000 143
2000 tot 2010 523
2010 tot 2020 566
2020 en later 560

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.649

Étiquette C

914

Étiquette B

602

Étiquette D

322

Étiquette A+++

268

Étiquette F

209

Étiquette E

150

Étiquette A++++

124

Étiquette A++

109

Étiquette G

94

Étiquette A+

62

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Roelofarendsveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.109 2.973
2021 1.227 3.035
2022 920 2.804
2023 778 2.672
2024 722 2.755

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 763 • Électricité: 2.820

Huurwoning

Gaz: 707 • Électricité: 2.155

Koopwoning

Gaz: 826 • Électricité: 2.965

Appartement

Gaz: 508 • Électricité: 1.981

Tussenwoning

Gaz: 685 • Électricité: 2.474

Vrijstaande woning

Gaz: 1.316 • Électricité: 4.183

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 997 • Électricité: 3.303

Activité dans Roelofarendsveen (2025)

Handel en HORECA 263
Nijverheid en energie 248
Zakelijke dienstverlening 391
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 83
Vervoer, informatie en communicatie 128
Financiele diensten en onroerendgoed 102
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Nombre total d'établissements: 1.589

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Roelofarendsveen
Période Délits
jan 2025 20
jan 2026 16
jul 2025 25
jun 2025 24
mei 2025 14
mrt 2025 19
nov 2024 21
nov 2025 33
okt 2024 13
okt 2025 24
sep 2024 22
sep 2025 30

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Roelofarendsveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Roelofarendsveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Roelofarendsveen?

Roelofarendsveen telt in 2025 ongeveer 10.609 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roelofarendsveen is in 2025 circa € 488.751.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roelofarendsveen ligt rond € 30.455 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roelofarendsveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roelofarendsveen?

In Roelofarendsveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.613 woningen.

Meer maisons in Roelofarendsveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.