Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Corantijnstraat 9

2071VD Santpoort-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 5.197

Galería de fotos

Descripción

Wat een werkelijk prachtige ligging van dit - op de bovenste (3e) etage van het complex aan de Corantijnstraat / Santpoortse Dreef gelegen - 4 (!)-KAMER HOEKAPPARTEMENT met aan 3 kanten een fraai, vrij uitzicht. Aan de voorzijde over de Dreef, via het zijraam op het tegenovergelegen weiland met veel groen en via de achterzijde over een plantsoen en de fly-over richting de Velserbroek. Niet alleen een veelzijdig en nooit vervelend uitzicht maar ook zeer veel licht door de grote raampartijen! Daarnaast is het appartement in het jaar 2023 TOTAAL VERBOUWD, HEEFT HET EEN ANDERE INDELING GEKREGEN EN ZEER LUXE GEMODERNISEERD! Zo beschikt het appartement over een royale woonkamer over de volle diepte van het appartement (dat waren voorheen 2 kamers), waarin opgenomen een luxe open (woon)keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur. Het oorspronkelijke toilet en de douche zijn samengevoegd tot een grotere badkamer met luxe sanitair en fraai tegelwerk. De voormalige keukenruimte is een zeer praktische berg/kastenkamer geworden en er zijn 2 prima formaat slaapkamers aanwezig. Bijzonder comfortabel is het gegeven dat het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming (!) met PVC vloertegels en tot slot een zeer strakke afwerking met glad stukwerk. Op de begane grond bevindt zich een forse privé-berging. De locatie is erg gunstig, gesitueerd aan de rand van Santpoort-Noord, direct nabij uitvalswegen naar Haarlem, Amsterdam/Schiphol en Alkmaar, maar ook dicht bij openbaar vervoer (zowel NS-station Santpoort-Noord en Driehuis, alsmede bushaltes), winkels (zoals supermarkten en de top-verswinkels in het dorp), scholen, diverse sportaccommodaties en natuurlijk het prachtige duingebied en de Noordzee / het strand! INDELING: Parterre: Gemeenschappelijke entree; toegang tot de ruime eigen berging. 3e (bovenste) woonlaag: ruime entree/hal; meterkast (zeer uitgebreide elektrische installatie); royale en zeer lichte woonkamer over de volle diepte van het appartement met grote raampartijen (waaronder een zijraam met mooi uitzicht op een tegenover gelegen weideland met paarden); luxe open (woon)keuken in hoekopstelling, voorzien van een inductiekookplaat met Bora afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, combi-oven / heteluchtoven, kokend waterkraan, eetbar en diverse schuifladen. De voormalige keukenruimte is een grote kasten/bergkamer geworden met eveneens opstellingsplaats voor de wasmachine/droger en c.v.-ketel. Hier is ontzettend veel bergruimte beschikbaar! Vanaf deze ruimte is er een toegangsdeur tot het balkon met bergkast. Luxe en vergrote badkamer (samenvoeging voormalige toilet en doucheruimte) in de uitvoering met een vrijhangend toilet / wandcloset, een inloopdouche met vloerdrain, wastafelmeubel en tegelwerk tot plafondhoogte. Resteren 2 slaapkamers van goed formaat. BIJZONDERHEDEN: - Voor indeling en afmetingen: zie de plattegronden in de brochure op Funda.nl. - Wat een fenomenaal uitzicht aan alle kanten! En wat een werkelijke TOP-afwerking! - Het gehele appartement is voorzien van kozijnen kozijnen met dubbel glas. - 2 recente vernieuwde elektrisch bedienbare screens aan de voorzijde. - Elektrische installatie geheel vernieuwd en uitgebreid; 10 groepen met meerdere aardlekschakelaars en 3-fase. - Verwarming en warmwater d.m.v. gas-c.v. combiketel (Remeha bouwjaar 2023). - Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming. De vloerafwerking bestaat uit PVC-vloertegels (door een bedrijf gelegd en verlijmd). - Alle wanden zijn gestukadoord (glad stucwerk) met overal inbouw wandcontactdozen. - Het plafond in de woonkamer is fractioneel verlaagd, gestukadoord en voorzien van inbouwspots. - Servicekosten € 191,- per maand. Actieve VVE. Er is een MeerJaren OnderhoudsPlan aanwezig. - Aanvaarding uiterlijk eind december 2025 of zoveel eerder als verkopers wensen.

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
76 m²
Contenido
227 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
19-09-2025
Fecha de venta
23-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2071

Mapas de Google

Ubicación de Santpoort-Noord

Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Santpoort-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.

Inhabitantes

7.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 551.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

261

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Santpoort-Noord
Año Inhabitantes
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Santpoort-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Nivel académico

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

711

Etiqueta F

631

Etiqueta G

559

Etiqueta E

422

Etiqueta D

359

Etiqueta A

335

Etiqueta B

325

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Santpoort-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Número total de establecimientos empresariales: 1.110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Santpoort-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Santpoort-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer viviendas in Santpoort-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.