Inhabitantes
7.265
Último año: 2025
€ 1.295.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 27.750
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 25.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 1.322.750
Precio de compra /m²: € 6.508
VRIJSTAANDE WONING OP PRACHTIGE KAVEL VAN MAAR LIEFST 840 M2 MET SCHITTEREND, ZONNIGE ACHTERTUIN EN ZICHT OP MOLEN DE ZANDHAAS! Unieke woning, gelegen tegenover het Burgemeester Rijkenspark! Gebouwd in 1924 en in 1992 riant uitgebouwd op de parterre met masterbedroom, luxe badkamer en grote (woon)keuken. Links naast de woning bevindt zich de ruime oprit, aan de rechterkant een aangebouwde schuur (welke ook binnendoor bereikbaar is) en een vrijstaand houten schuur. Brede voortuin en schitterend gelegen, zonnige achtertuin met volop privacy. Optimale ligging: op loopafstand van dorpskern met winkels, restaurants en gezellige cafeetjes. Wandelpark Burgemeester Rijkenspark aan de overzijde van de straat en op paar minuten van de Kennemerduinen. Scholen, kinderopvang, openbaar vervoer en uitvalswegen naar o.a. Haarlem en Amsterdam/Schiphol zijn uitstekend bereikbaar. Indeling: Parterre: entree; vestibule; ruime hal; toilet met fontein; riante L-vormige woonkamer met erker aan de voorzijde en diverse zijramen; aangebouwde keuken in ruime hoekopstelling en voorzien van inbouwapparatuur; binnendoor te bereiken grote berging met opstelling van wasmachine/droger. Naast de entree/hal bevindt zich de studeerkamer met bergruimte en stookruimte; toegang tot de kelder; prachtige masterbedroom met openslaande tuindeuren; royale badkamer met inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet. 1e etage: overloop; flinke slaapkamer met 2 dakkapellen, vaste kasten en berging; 2e slaapkamer met dakkapel, inbouwkasten en berging. Eventueel herindeling en meerdere slaapkamers mogelijk. 2e badkamer met douche, wastafel en 3e toilet. Grote, bevloerde bergvliering. - Prachtig karakteristieke woning! - Gelijkvloers wonen gerealiseerd - Gedeeltelijk voorzien van dubbel glas - Uitbouw parterre volledig geïsoleerd - Vloerverwarming in keuken, slaapkamer en badkamer parterre - Verwarming middels CV-combiketel uit 2025 - Uitgebreide elektra groepenkast - Voor indeling en afmetingen: zie de plattegronden - Oplevering in overleg
€ 1.295.000
Coste del comprador (estimado): € 27.750
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 25.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.322.750
3,04%
Anualmente
€ 64.750
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel, douche, toilet, en wastafel
Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.
Inhabitantes
7.265
Último año: 2025
Promedio WOZ
EUR 551.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 40.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
261
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 7.245 |
| 2022 | 7.245 |
| 2023 | 7.270 |
| 2024 | 7.245 |
| 2025 | 7.265 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 427.000 |
| 2022 | EUR 473.000 |
| 2023 | EUR 531.000 |
| 2024 | EUR 537.000 |
| 2025 | EUR 551.000 |
Hoger
2.190
Praktisch
900
Middelbaar
2.150
Europa
425
Nederland
6.255
Buiten Europa
575
Etiqueta C
711
Etiqueta F
631
Etiqueta G
559
Etiqueta E
422
Etiqueta D
359
Etiqueta A
335
Etiqueta B
325
Etiqueta A+
17
Etiqueta A++
11
Etiqueta A+++
7
Etiqueta A++++
0
Etiqueta A+++++
0
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.270 | 2.800 |
| 2021 | 1.470 | 2.870 |
| 2022 | 1.150 | 2.630 |
| 2023 | 980 | 2.430 |
| 2024 | 960 | 2.480 |
Hoekwoning
Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760
Huurwoning
Gas: 710 • Electricidad: 1.620
Koopwoning
Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680
Appartement
Gas: 650 • Electricidad: 1.610
Tussenwoning
Gas: 960 • Electricidad: 2.490
Vrijstaande woning
Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990
Número total de establecimientos empresariales: 1.110
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 23 |
| jan 2026 | 9 |
| jul 2025 | 26 |
| jun 2025 | 24 |
| mei 2025 | 21 |
| mrt 2025 | 15 |
| nov 2024 | 24 |
| nov 2025 | 18 |
| okt 2024 | 19 |
| okt 2025 | 27 |
| sep 2024 | 24 |
| sep 2025 | 31 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
2071CD Santpoort-Noord
€ 400.000 k.k.
€ 5.479/m²
2071NN Santpoort-Noord
€ 425.000 k.k.
€ 6.250/m²
2071ED Santpoort-Noord
€ 499.000 k.k.
€ 4.158/m²
2071TC Santpoort-Noord
€ 595.000 k.k.
€ 4.917/m²
2071CH Santpoort-Noord
€ 725.000 k.k.
€ 5.754/m²
2071TB Santpoort-Noord
€ 1.495.000 k.k.
€ 7.952/m²
2071EG Santpoort-Noord
€ 379.000 k.k.
€ 6.534/m²
2071SL Santpoort-Noord
€ 795.000 k.k.
€ 6.023/m²