Ir directamente al contenido
Logotipo de Lassoo Makelaars & Taxateurs

Valkenburgerweg 128 V 210

6305EA Schin op Geul • Limburg

Disponible

€ 185.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 5.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 190.550

Precio de compra /m²: € 3.936

Galería de fotos

Descripción

Résidence Valkenburg is een vakantiepark in Zuid-Limburg, gelegen nabij Valkenburg en Maastricht. De ligging, midden in het kenmerkende heuvellandschap, maakt het een unieke en zeer populaire vakantiebestemming in eigen land. Het park heeft ook veel faciliteiten o.a. verwarmd buitenzwembad, E-bike en fietsverhuur, wasserette en gratis WiFi. Het landschap, de steden en sfeer zorgen voor het ultieme buitenlandgevoel, zonder de grens over te gaan. INDELING: Bij binnenkomst betreed je de moderne woonkamer van ca. 3,87 m breed en 5,41 m diep. De open keuken is voorzien van een gaskookplaat, oven, afzuigkap, koelkast en een vaatwasser. De bungalow beschikt over twee comfortabele slaapkamers. De eerste slaapkamer heeft een afmeting van 2,35 m bij 3.31 m, ideaal als hoofdslaapkamer. De tweede slaapkamer meet 2,51 m bij 2,94 m en biedt voldoende ruimte voor gasten of een extra familielid. De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet wat bijdraagt aan het comfort van de woning. Tuin: In de tuin kunt u onder de overkapping genieten van de buitenrust. Leuk om te weten: - Bouwjaar 2018 (conform BAG), eigen perceel: 163 m² eigen grond (conform kadaster); - Woonoppervlakte ca. 47 m² (meetrapport aanwezig); - Inhoud: ca. 195m³; - Parkeren op eigen terrein; - Permanente bewoning is niet toegestaan! De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze, indien de verkoper en koper dit overeenkomen, binnen 2 weken nadat het financieringsvoorbehoud is verlopen bij de desbetreffende notaris te deponeren. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als ook verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Indien c.v.ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen. Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Alle vermelde maten en afmetingen zijn slechts bij benadering. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend. Indien in enige documentatie of op enige website informatie staat die niet overeen komt met de werkelijkheid, dan geldt de feitelijke situatie waarin de woning zich bevindt, zoals koper deze tijdens de bezichtiging heeft kunnen waarnemen, en wordt de woning in deze feitelijke situatie/staat verkocht. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Hieraan kunnen uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend. De makelaar Ray van der Venne nodigt u uit voor een bezichtiging.

Hipoteca berekenen

€ 185.000

Coste del comprador (estimado): € 5.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 3.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 190.550

2,78%

Anualmente

%

€ 9.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 185.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
47 m²
Área del lote
163 m²
Contenido
195 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
17 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2018
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
NIET VERPLICHT

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In recreatiepark
Jardín
Tuin rondom

Planificación

Ofrecido desde
31-03-2025

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6305

Mapas de Google

Mapa de Schin op Geul

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Schin op Geul

Estadísticas de vivienda y vecindario en Schin op Geul

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Schin op Geul. En 2026 había 1.388 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 357.000.

Inhabitantes

1.388

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 357.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

55

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Schin op Geul
Año Inhabitantes
2021 1.425
2022 1.390
2023 1.415
2024 1.415
2025 1.420
2026 1.388

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Schin op Geul
Año Promedio WOZ
2021 EUR 285.000
2022 EUR 296.000
2023 EUR 338.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 357.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 435 0-15: 170 15-25: 110 25-45: 285 45-65: 415

Nivel académico

Hoger

400

Praktisch

250

Middelbaar

420

Origen de los residentes (2025)

Europa

175

Nederland

1.190

Buiten Europa

55

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 78
Appartementen 95
Tussenwoningen 104
Vrijstaande woningen 255
Twee-onder-één-kap woningen 163

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 63
1950 tot 1970 188
1970 tot 1980 175
1980 tot 1990 66
1990 tot 2000 22
2000 tot 2010 13
2010 tot 2020 161
2020 en later 1

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

216

Etiqueta G

156

Etiqueta F

95

Etiqueta D

94

Etiqueta A

85

Etiqueta E

71

Etiqueta B

67

Etiqueta A+

11

Etiqueta A++

1

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Schin op Geul
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.610 3.130
2021 1.820 3.210
2022 1.430 3.050
2023 1.140 2.840
2024 1.070 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.750

Huurwoning

Gas: 980 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.120

Appartement

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.440

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.390

Vrijstaande woning

Gas: 1.360 • Electricidad: 3.260

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 2.820

Actividad empresarial en Schin op Geul (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 35
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Número total de establecimientos empresariales: 180

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Schin op Geul
Periodo Delitos
jan 2026 0
jul 2025 6
jun 2025 11
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 1
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 1
okt 2025 2
sep 2024 5
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Schin op Geul.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Schin op Geul

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Schin op Geul?

Schin op Geul telt in 2026 ongeveer 1.388 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schin op Geul?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schin op Geul is in 2025 circa € 357.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schin op Geul?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schin op Geul ligt rond € 32.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schin op Geul?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 55 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schin op Geul?

In Schin op Geul komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 255 woningen.

Meer viviendas in Schin op Geul

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.