Ir directamente al contenido
Logotipo de Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

Hortensiastraat 8 C

5271GV Sint-Michielsgestel • Noord-Brabant

Vendido

€ 585.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 598.550

Precio de compra /m²: € 4.834

Galería de fotos

Descripción

Wat een kans… misschien wordt dit prachtige instapklare appartement wel jouw nieuwe thuis! We hebben een royaal 3-kamerappartement met carport en berging in de verkoop gekregen in Residentie “Michael”. Je woont hier met alle gemakken van het centrum van Sint-Michielsgestel om de hoek, terwijl je tegelijkertijd geniet van rust, comfort en veel groen in je directe omgeving. Het appartement is in 2023 geheel gerenoveerd! Naast een nieuwe keuken, badkamer en toiletruimte is het gehele appartement voorzien van een nieuwe vloer en wandafwerking, echt instapklaar. Het appartement ligt op de 1e verdieping en is eenvoudig bereikbaar met de lift. Aan de voorzijde beschik je over een balkon. Wat direct opvalt is het vele groen rondom het complex, met volwassen bomen en een groot grasveld. Het kleinschalige appartementencomplex ligt schuin tegenover diverse winkels, waaronder de bakker en groenteboer. Het dorpscentrum bereik je te voet; hier vind je supermarkten en diverse speciaalzaken. Ook aan horeca geen gebrek: je kunt hier de hele dag terecht voor een kop koffie, een borrel of een fijne maaltijd. Sint-Michielsgestel kent een rijk sociaal leven met tal van verenigingen, clubs en koren. Voor iedere doelgroep wordt er het hele jaar door van alles georganiseerd. De rivier “De Dommel” stroomt dwars door het dorp en biedt een prachtige omgeving voor wandel- en fietstochten. Wil je uitgebreid winkelen, een museum bezoeken of een avondje uit? De bourgondische stad ’s-Hertogenbosch bereik je binnen een kwartier met de fiets of auto. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld: op 8 minuten lopen vind je een bushalte met verbinding naar het station van ’s-Hertogenbosch. Residentie “Michael” bestaat uit 15 appartementen verdeeld over 4 woonlagen. Per entree heb je toegang tot 8 appartementen; voor Hortensiastraat 8c gebruik je de linker entree. Het bellentableau en intercomsysteem bevinden zich onder de overkapping. Via een brede hal bereik je de lift naar de 1e verdieping. Uiteraard kun je ook gebruikmaken van de trap. Op deze verdieping bevindt zich slechts één ander appartement. Geen galerij met voorbijlopende passanten langs je raam, maar een eigen portiek met slechts twee appartementen per verdieping – wel zo prettig en rustig. Indeling appartement De ruime hal vormt het centrale punt van het appartement. Vanuit hier heb je toegang tot de woonkamer, berging, toiletruimte, meterkast, badkamer en twee royale slaapkamers. De woonkamer is heerlijk ruim en biedt voldoende plaats voor zowel een eettafel als een comfortabele zithoek bij het raam. Dankzij de grote raampartijen en deur naar het balkon valt er veel natuurlijk licht naar binnen. Bovendien kijk je prachtig uit op het groen rondom het complex. De open keuken is praktisch en bijzonder ruim, hier kan iedere kok zich heerlijk uitleven en heerlijke maaltijden bereiden. Wil je liever taarten bakken, dat kan ook er is een combimagnetron en stoomoven aanwezig, net zoals een 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast en aparte vriezer. De vaatwasser maakt het leven een stukje aangenamer. Gezinsleden of vrienden kunnen tijdens het kokkerellen aan de bar al gezellig bijkletsen. Dit is ook een fijne plek voor een snel ontbijt. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, waar je een doorkijkje hebt richting de Esscheweg en de Leliestraat. Een fijne plek om urenlang te genieten van de rust en het gezang van de vogels in de bomen. De badkamer is verrassend ruim en voorzien van een ruime inloopdouche, extra toilet en dubbele wastafel met ombouw met veel opbergruimte. Beide slaapkamers zijn uitgerust met vloerbedekking en grote raampartijen. Op de grootste kamer is een ruime inbouwkast. De ruime berging biedt volop opbergmogelijkheden. Hier vind je tevens de aansluitingen voor de wasapparatuur en is de cv-ketel geplaatst. De carport en de externe berging bevinden zich aan de achterzijde van het complex op eigen terrein. Dit terrein is afgesloten met een toegangspoort die je met een afstandsbediening kunt bedienen. Voor bezoekers is er aan de voorzijde voldoende openbare parkeergelegenheid. Gezonde VVE Het complex heeft een actief beleid en gezonde VVE, de stukken zijn opvraagbaar via de makelaar. De servicekosten bedragen € 309,- per maand Het appartement is voorzien van een eigen Cv installatie ( Hr combiketel 2019) en vernieuwde meterkast (2023), daarnaast is het appartement goed geïsoleerd en beschikt over Energielabel A+. Samengevat: - royaal 3-kamer appartement - energielabel A+ - 121 m2 woonoppervlak - op de eerste verdieping gelegen, via een lift toegankelijk - met carport + berging op afgesloten terrein achter het complex - ruim terras aan de voorzijde - kleinschalig appartementencomplex, nabij het gezellige centrum Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 585.000

Coste del comprador (estimado): € 13.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 598.550

3,04%

Anualmente

%

€ 29.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 585.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
121 m²
Contenido
400 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
26-02-2026
Fecha de venta
06-04-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5271

Mapas de Google

Ver Sint-Michielsgestel en el mapa

Explora Sint-Michielsgestel y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Sint-Michielsgestel

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Sint-Michielsgestel. En 2025 había 12.665 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 465.088.

Inhabitantes

12.665

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 465.088

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.713

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

297

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Sint-Michielsgestel
Año Inhabitantes
2021 12.365
2022 12.335
2023 12.595
2024 12.540
2025 12.665

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Sint-Michielsgestel
Año Promedio WOZ
2021 EUR 339.603
2022 EUR 370.123
2023 EUR 435.205
2024 EUR 439.706
2025 EUR 465.088

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.040 0-15: 1.920 15-25: 1.390 25-45: 2.630 45-65: 3.690

Nivel académico

Hoger

3.000

Praktisch

2.340

Middelbaar

3.620

Origen de los residentes (2025)

Europa

670

Nederland

10.980

Buiten Europa

980

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 972
Appartementen 897
Tussenwoningen 1.728
Vrijstaande woningen 1.218
Twee-onder-één-kap woningen 730

Período de construcción del edificio

Voor 1700 11
1700 tot 1900 86
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 332
1950 tot 1970 1.694
1970 tot 1980 784
1980 tot 1990 831
1990 tot 2000 569
2000 tot 2010 138
2010 tot 2020 273
2020 en later 117

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.540

Etiqueta A

1.020

Etiqueta B

1.007

Etiqueta D

589

Etiqueta F

427

Etiqueta G

406

Etiqueta E

220

Etiqueta A+

143

Etiqueta A+++

102

Etiqueta A++

80

Etiqueta A++++

39

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Sint-Michielsgestel
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.412 3.351
2021 1.615 3.357
2022 1.268 3.173
2023 1.061 2.991
2024 1.016 3.038

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 969 • Electricidad: 2.654

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.242

Koopwoning

Gas: 1.169 • Electricidad: 3.290

Appartement

Gas: 629 • Electricidad: 2.052

Tussenwoning

Gas: 846 • Electricidad: 2.382

Vrijstaande woning

Gas: 1.584 • Electricidad: 4.148

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.196 • Electricidad: 3.245

Actividad empresarial en Sint-Michielsgestel (2025)

Handel en HORECA 245
Nijverheid en energie 325
Zakelijke dienstverlening 500
Overheid, onderwijs en zorg 345
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Número total de establecimientos empresariales: 1.860

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Sint-Michielsgestel
Periodo Delitos
jan 2025 22
jan 2026 22
jul 2025 25
jun 2025 23
mei 2025 20
mrt 2025 27
nov 2024 28
nov 2025 31
okt 2024 28
okt 2025 39
sep 2024 28
sep 2025 24

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Sint-Michielsgestel.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Sint-Michielsgestel

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Sint-Michielsgestel?

Sint-Michielsgestel telt in 2025 ongeveer 12.665 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Sint-Michielsgestel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Sint-Michielsgestel is in 2025 circa € 465.088.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint-Michielsgestel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Sint-Michielsgestel ligt rond € 28.713 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Sint-Michielsgestel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 297 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Sint-Michielsgestel?

In Sint-Michielsgestel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.728 woningen.

Meer viviendas in Sint-Michielsgestel

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.