Ir directamente al contenido
Logotipo de Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij)

Julianastraat 49

1756TL 't Zand • Noord-Holland

€ 329.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 337.430

Precio de compra /m²: € 2.937

Galería de fotos

Descripción

Ruime en goed onderhouden tussenwoning met carport, bijkeuken, serre én zonnepanelen! In een rustige straat, op loopafstand van de winkels in het dorp, scholen en speelgelegenheden, staat deze ruime en nette tussenwoning. De woning is de afgelopen jaren gemoderniseerd en uitstekend onderhouden. Met een nieuwe keuken (2023), vloerverwarming op de begane grond, een lichte serre, vier slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten is dit een heerlijke gezinswoning waar je zo in kunt! Begane grond Via de carport kom je bij de entree met hal, toilet en trapopgang. De woonkamer is heerlijk licht en voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor extra wooncomfort. De open keuken (2023) is strak en modern uitgevoerd met een inductiekookplaat, vaatwasser, spoelbak met Quooker-kraan, combi-oven en koel-vriescombinatie. Aan de achterzijde is een serre met nieuwe glazen deuren, een fijne plek om het hele jaar door van de tuin te genieten. De aangebouwde bijkeuken biedt plaats aan de wasmachine en droger. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, een werkkamer en een moderne badkamer met glazen douchecabine toilet en wastafelmeubel met dubbele kraan. De vloer is afgewerkt met een fraaie houten vloer. De ouderslaapkamer is bovendien vergroot, wat zorgt voor extra ruimte en comfort. Tweede verdieping De tweede verdieping is verrassend ruim en ingericht als vierde slaapkamer. Hier tref je hardhouten kozijnen met isolatieglas, een hor voor het raam en handige bergruimte. Tuin De achtertuin is keurig onderhouden, onderhoudsvriendelijk aangelegd en ligt op het zonnige zuidwesten. De tuin beschikt over drainage, sierbestrating, een afsluitbare overkapping/serre en een fijn zonneterras. Achterin staat een ruime stenen berging, fraai bekleed met Douglas hout en voorzien van elektra. Via een achterom is de tuin goed bereikbaar. Bijzonderheden Nieuwe keuken (2023) Vloerverwarming begane grond Serre met nieuwe glazen deuren Aangebouwde bijkeuken met wasruimte Zonnige tuin op het zuidwesten met berging en achterom Carport aan de voorzijde 12 zonnepanelen (2023) Kruipruimte geïsoleerd met isolatiechips Asbesthoudende golfplaten vervangen door geïsoleerde dakplaten Dakbedekking carport circa 2017 Hardhouten kozijnen met isolatieglas Een instapklare woning met veel comfort, energiezuinig en gelegen op een fijne plek — ideaal voor (jonge) gezinnen of iedereen die comfortabel wil wonen! Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 329.000

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 337.430

2,78%

Anualmente

%

€ 16.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 329.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
112 m²
Área del lote
140 m²
Contenido
396 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
6 m²
Espacio de almacenamiento externo
10 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak bedekt met overig
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport

Planificación

Ofrecido desde
23-10-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1756

Mapas de Google

Vista geográfica 't Zand

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en 't Zand

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en 't Zand. En 2025 había 2.755 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 345.000.

Inhabitantes

2.755

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 345.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

84

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en 't Zand
Año Inhabitantes
2021 2.455
2022 2.495
2023 2.620
2024 2.630
2025 2.755

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en 't Zand
Año Promedio WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 281.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 328.000
2025 EUR 345.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 600 0-15: 480 15-25: 335 25-45: 675 45-65: 670

Nivel académico

Hoger

500

Praktisch

510

Middelbaar

1.010

Origen de los residentes (2025)

Europa

135

Nederland

2.425

Buiten Europa

195

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 264
Appartementen 180
Tussenwoningen 374
Vrijstaande woningen 381
Twee-onder-één-kap woningen 129

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 91
1925 tot 1950 98
1950 tot 1970 263
1970 tot 1980 266
1980 tot 1990 82
1990 tot 2000 86
2000 tot 2010 65
2010 tot 2020 77
2020 en later 274

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

274

Etiqueta C

246

Etiqueta B

163

Etiqueta G

125

Etiqueta A+++

120

Etiqueta D

93

Etiqueta F

65

Etiqueta E

62

Etiqueta A+

27

Etiqueta A++

24

Etiqueta A++++

8

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en 't Zand
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.320 3.000
2021 1.490 3.050
2022 1.120 2.880
2023 930 2.750
2024 860 2.870

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.380

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 1.000 • Electricidad: 3.060

Appartement

Gas: 660 • Electricidad: 1.690

Tussenwoning

Gas: 710 • Electricidad: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 3.660

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Electricidad: 2.700

Actividad empresarial en 't Zand (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Número total de establecimientos empresariales: 370

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en 't Zand
Periodo Delitos
jan 2025 6
jan 2026 4
jul 2025 13
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 7
nov 2024 11
nov 2025 8
okt 2024 7
okt 2025 5
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de 't Zand.

Preguntas frecuentes sobre vivir en 't Zand

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft 't Zand?

't Zand telt in 2025 ongeveer 2.755 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 't Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 't Zand?

In 't Zand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 381 woningen.

Meer viviendas in 't Zand

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.