Jump to content
Logo of Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij)

Julianastraat 49

1756TL 't Zand • Noord-Holland

€ 329.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.430

2% transfer tax (€ 6.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 337.430

Purchase price /m²: € 2.937

Photo Gallery

Description

Ruime en goed onderhouden tussenwoning met carport, bijkeuken, serre én zonnepanelen! In een rustige straat, op loopafstand van de winkels in het dorp, scholen en speelgelegenheden, staat deze ruime en nette tussenwoning. De woning is de afgelopen jaren gemoderniseerd en uitstekend onderhouden. Met een nieuwe keuken (2023), vloerverwarming op de begane grond, een lichte serre, vier slaapkamers en een zonnige tuin op het zuidwesten is dit een heerlijke gezinswoning waar je zo in kunt! Begane grond Via de carport kom je bij de entree met hal, toilet en trapopgang. De woonkamer is heerlijk licht en voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor extra wooncomfort. De open keuken (2023) is strak en modern uitgevoerd met een inductiekookplaat, vaatwasser, spoelbak met Quooker-kraan, combi-oven en koel-vriescombinatie. Aan de achterzijde is een serre met nieuwe glazen deuren, een fijne plek om het hele jaar door van de tuin te genieten. De aangebouwde bijkeuken biedt plaats aan de wasmachine en droger. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, een werkkamer en een moderne badkamer met glazen douchecabine toilet en wastafelmeubel met dubbele kraan. De vloer is afgewerkt met een fraaie houten vloer. De ouderslaapkamer is bovendien vergroot, wat zorgt voor extra ruimte en comfort. Tweede verdieping De tweede verdieping is verrassend ruim en ingericht als vierde slaapkamer. Hier tref je hardhouten kozijnen met isolatieglas, een hor voor het raam en handige bergruimte. Tuin De achtertuin is keurig onderhouden, onderhoudsvriendelijk aangelegd en ligt op het zonnige zuidwesten. De tuin beschikt over drainage, sierbestrating, een afsluitbare overkapping/serre en een fijn zonneterras. Achterin staat een ruime stenen berging, fraai bekleed met Douglas hout en voorzien van elektra. Via een achterom is de tuin goed bereikbaar. Bijzonderheden Nieuwe keuken (2023) Vloerverwarming begane grond Serre met nieuwe glazen deuren Aangebouwde bijkeuken met wasruimte Zonnige tuin op het zuidwesten met berging en achterom Carport aan de voorzijde 12 zonnepanelen (2023) Kruipruimte geïsoleerd met isolatiechips Asbesthoudende golfplaten vervangen door geïsoleerde dakplaten Dakbedekking carport circa 2017 Hardhouten kozijnen met isolatieglas Een instapklare woning met veel comfort, energiezuinig en gelegen op een fijne plek — ideaal voor (jonge) gezinnen of iedereen die comfortabel wil wonen! Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 329.000

Cost of copper (estimated): € 8.430

2% transfer tax (€ 6.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 337.430

2,78%

Yearly

%

€ 16.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 329.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
112 m²
Land area
140 m²
Content
396 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
10 m²
Backyard area
50 m²

Construction and Energy

Year of construction
1973
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Lessenaardak bedekt met overig
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport

Planning

Available since
23-10-2025
Sale date
23-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 1756

Google Maps

Geographical overview 't Zand

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in 't Zand

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in 't Zand. In 2025 were there 2.755 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 345.000.

Residents

2.755

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 345.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

84

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in 't Zand
Year Residents
2021 2.455
2022 2.495
2023 2.620
2024 2.630
2025 2.755

Annual WOZ value

WOZ value per year in 't Zand
Year Average WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 281.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 328.000
2025 EUR 345.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 600 0-15: 480 15-25: 335 25-45: 675 45-65: 670

Education level

Hoger

500

Praktisch

510

Middelbaar

1.010

Origin of residents (2025)

Europa

135

Nederland

2.425

Buiten Europa

195

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 264
Appartementen 180
Tussenwoningen 374
Vrijstaande woningen 381
Twee-onder-één-kap woningen 129

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 91
1925 tot 1950 98
1950 tot 1970 263
1970 tot 1980 266
1980 tot 1990 82
1990 tot 2000 86
2000 tot 2010 65
2010 tot 2020 77
2020 en later 274

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

274

Label C

246

Label B

163

Label G

125

Label A+++

120

Label D

93

Label F

65

Label E

62

Label A+

27

Label A++

24

Label A++++

8

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in 't Zand
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.320 3.000
2021 1.490 3.050
2022 1.120 2.880
2023 930 2.750
2024 860 2.870

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.380

Huurwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.050

Koopwoning

Gas: 1.000 • Electricity: 3.060

Appartement

Gas: 660 • Electricity: 1.690

Tussenwoning

Gas: 710 • Electricity: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 3.660

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Electricity: 2.700

Business activity in 't Zand (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Total number of company establishments: 370

Recent crime statistics

Recent crime statistics in 't Zand
Period Crimes
jan 2025 6
jan 2026 4
jul 2025 13
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 7
nov 2024 11
nov 2025 8
okt 2024 7
okt 2025 5
sep 2024 7
sep 2025 4

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of 't Zand.

Frequently asked questions about living in 't Zand

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft 't Zand?

't Zand telt in 2025 ongeveer 2.755 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 't Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 't Zand?

In 't Zand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 381 woningen.

Meer houses in 't Zand

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.